Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

^ hehe tesko bome, ipak narkomanija je cudo[emoji3].

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
1100e?? Uh, na stranu sve sto ce biti top, kamera, build, performanse, taj stock android standardno....Za ovakav dizajn 110e? Pa nisu nista bolji od apple-a, ako mene pitate.
 
Pa to već svi znamo obzirom da se ne pomeraju sa 64gb!!

Gesendet von meinem SM-N970F mit Tapatalk
 
To je tek posebna prica. Ovakvi fonovi ili bolje reci u ovom cenovnom rangu krecu sa 64GB interne memorije....Bruka teska, ako mene pitate.
 
Stvarno ga preteraše. Sve po strani kada se ostavi ne bi smeo da košta preko 700-800 evra, možda i manje ali da ne budem nerealan.
 
Ocigledno da je guglu sektor za telefone na n3kom 20-tom, 30-tom mestu.
Prvo ogroman kiks sa 3xl sad debeli bezeli gore i dole.
Telefon izgleda kao i svaki drugi sto se tice dizajna.
Od nexusa 6p sve je to meni tanko sto se izgleda tice.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Tanko estetski da, ali jedan modul kamere dok se drugi hvale i utrkuju sa 2-3-4, za to svaka čast.
 
Za kameru skidam kapu, uvek je bila point and shoot i daleko ispred svih.
U medjuvremenu 2019-ta svi imaju strasne kamere tako da nista oni epohalno ne mogu izbace.
Vec prosle godine 3xl nije bio tel sa najboljom kamerom.O dizajnu da ne pricam.

Videcemo na predstavljanju.


Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Uživo je pixel 3 XL dosta lep telefon i pored onog čudnog bezela .. tako da se ne bih bas slozio sa tobom :)

Glavni problem pixel serije je cena

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Verujem da je tebi ok, meni nije stvarno
Imamo li brojke kako se prodavao uopste?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Kažu novine da se manje i slabije prodavao nego Pixel 2.
 
A još na 4XL-u planiraju 2160p u 30 frame-a. Kao da izbacuju uređaj reda radi.
 
Google reveals the Pixel 3a doubled its phone sales last quarter, because people like cheaper phones

https://www.androidpolice.com/2019/07/25/alphabet-earnings-q2-pixel-3a/

Kazem glavni problem je cena , kakav crni dizajn.
Da ponovim ponovo pixel 3 XL je uzivo lepši od većine telefona, mnogo lepo leži u ruci :)
Može neki vlasnik 3XL to I da potvrdi ovde :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepo izgleda panda p3xl i lagan je kao pero. [emoji4]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Jednom rečju plaća se Google kao brand i ime i kao takav će uvek biti skup. Da li će Pixel 4 doneti nešto novo ostaje nam da vidimo ali opet inovacije nisu jača strana Google-a niti mislim da je Pixel namenjen nečemu sličnom. Kamera ide verovatno u top 5 kao i CPU jer svi furaju 855 i po neko 855+.
 
Meni je Panda Pixel 2 XL i dalje najlepsi Pixel. [emoji4]
Zna li se ko proizvodi nove Pixele?
 
Možda opet HTC?
 
Pa kupili su taj deo HTC-a valjda, tako da sad praktično proizvodi Google

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Google reveals the Pixel 3a doubled its phone sales last quarter, because people like cheaper phones

https://www.androidpolice.com/2019/07/25/alphabet-earnings-q2-pixel-3a/

Kazem glavni problem je cena , kakav crni dizajn.
Da ponovim ponovo pixel 3 XL je uzivo lepši od većine telefona, mnogo lepo leži u ruci :)
Može neki vlasnik 3XL to I da potvrdi ovde :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Da, uzivo je lepsi nego ovako i lepo lezi u ruci. Problem su cena, notch, dualsim, ali kamera izvlaci sve te neke nedostatke. Sve to imamo i u 3a tako da je i to razlog vece prodaje.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Meni je jedini problem cena, nista vise.
Sva sreca izbacili su taj 3a, koji ima za 400e, ali ja ne bih dao vise od 300e, tako da cekam.
 
Po mom misljenju bolje uzeti Pixel 2 XL nego taj 3a/3a XL. [emoji4]
 
I po mom misljenju bolji pxl2 od 3a. Ove nazive boja maybe,somewhat,really bla bla toliko "gotivim"[emoji23]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Lep je novi Pixel. Čist, jednostavan, minimalistički. Osveženje je videti takav telefon u trendu uređaja sa psihodeličnim efektima i milion presijavajućih boja.
Panda mi je najlepša verzija. A i ove kolorične su super, podsećaju me na Lumie.
 
Jel nisu mogli da smanje taj bazel gore???
Ima mnogo telefona sa manji gornjim bazeli ma iako su tu smesten kamere, senzori...
Mogli su bukvalno da ga prepolove...
 
I meni gornji bezel bas bode oci ovako na slikama. Bolje da su ostavili notch. Mada treba sve to videti uzivo pa onda doneti zakljucak. [emoji4]
 
Samo nek nema notch ili bunar, sve ostalo može.

Sent from my OnePlus 5T using Tapatalk Pro
 
Nisu mogli da smanje nikako. Tu se nalaze prednja kamera, proximity senzor, Soli radar čip koji je prilično velik, i još 4 senzora za Face unlock.
Dobro je sve i stalo šta su naumili.
 
Nazad
Vrh Dno