Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

Bezveze ako je telephoto to ne treba nikom pogotovo ne degradiran kvalitet.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Kod nas kao i uvek neće biti zvaničnog kanala prodaje za Pixel-e? Razmatram ga kao zamenu za S9+.
 
I zašto ne model sa 8GB rama?
Zašto ne dual sim?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Steta ako ne bude imao ultra wide senzor. U tom slucaju su mogli komotno jednu kameru da ostave.
Malo je diskutabilan dizajn prednje strane, bolje bi izledao da ima notch, ovako je totalno asimetrican. Ali kapiram da za krajnji utisak ipak treba sacekati uzivo igranje sa njim.
Sve u svemu odlicni novi Pixeli. Nema greske sa njima, kao i uvek. [emoji4]
 
Prednja strana kao naopačke s9 ali bukvalno! Ako bude bez wide pozadi onda su hit stvarno!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
99% je bez ultra wide kamere pozadi. Kao što rekoh uz cenu najveća mana telefona

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I baterija. Ima sigurno jos nesto.
Razmisljam samo, kakav bi boom napravili kod operatera kad bi se pojavili po nekoj nepreskupoj ceni.
 
Bas ce prosecan stanovnik Srbije pre da kupi Pixel 4/XL (za koji nikada nije ni cuo) nego iPhone, Samsung, Huawei, Honor. A i da se Pixeli pojave kod operatera cene bi bile takve da ih ni android geek-ovi uglavnom ne bi kupovali uz ugovor nego bi cekali da se malobrojni primerci pojave u oglasima. Takvi telefoni operaterima ostaju po magacinima i poslovnicama pa ih posle 2-3 godine rasprodaju samo da ih se otarase (primer - Nokia 808 PV, L950, Nexus 5, BB, yotaphone, odredjeni htc i sony modeli).
 
Ko hoće Pixel, taj če ga kupiti na neki drugi način, a ne preko operatera. Malo ljudi bi uzimao pored Ajfona za te pare, dobro kaže HSV.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mali broj ljudi u Americi uzima Pixele a kamoli u Srbiji. Da mane su: cena, baterija na manjem, nikad nije bio dualsim, dizajn prosecan, nema ultrawide, 64GB startni model...
Prednosti: cist android, kamera top 3, fluidnost, update...

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Pa ne znam bas , nameravaju da prodaju između 4 i 5mil u USA.. mislim da toliko ni LG u prajmu nije uspevao..

Zaboravio si i 90hz ekran :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da, u pravu ste. Prosecnom kupcu treba ok selfi kamera i da instagram ok radi i to je to.
 
Mali broj ljudi u Americi uzima Pixele a kamoli u Srbiji. Da mane su: cena, baterija na manjem, nikad nije bio dualsim, dizajn prosecan, nema ultrawide, 64GB startni model...
Prednosti: cist android, kamera top 3, fluidnost, update...

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
Meni više ni čist android nije prednost...svako nudi danas više mogućnosti i podešavanja nego sam google, a podjednako fluidno rade; neki čak i bolje tj. fluidnije (op npr)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
I to sto kazes. Rado bih uzeo opo da ima pixel kameru i bez pop up iste. 90hz zaboravih da kazemo i to je prednost mada ce uticati na bateriju.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Meni više ni čist android nije prednost...svako nudi danas više mogućnosti i podešavanja nego sam google, a podjednako fluidno rade; neki čak i bolje tj. fluidnije (op npr)!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

Potpuno se slažem. U ovoj godini sam koristio Huawei P10 i Galaxy S10e a žena je imala čist Android. I EMUI i ONE su mi više prijala od stock Androida. Bloatware je bio minimiziran, performanse dobre a feature koje su dodavali su bili uglavnom korisni. Kad je Google odlučio da na stock Androidu Google search bar mora da mi bude na dnu ekrana umesto telefona, poruka itd, to je prepunilo čašu.
 
Da ne cepidlacimo jeste bezveze da je search bar dole ali ne smeta bas toliko da se razmislja o drugom telegonu. Mozes i drugi launcher pa podesis kako ti volja.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Meni više ni čist android nije prednost...svako nudi danas više mogućnosti i podešavanja nego sam google, a podjednako fluidno rade; neki čak i bolje tj. fluidnije (op npr)!Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Potpuno se slažem. U ovoj godini sam koristio Huawei P10 i Galaxy S10e a žena je imala čist Android. I EMUI i ONE su mi više prijala od stock Androida. Bloatware je bio minimiziran, performanse dobre a feature koje su dodavali su bili uglavnom korisni. Kad je Google odlučio da na stock Androidu Google search bar mora da mi bude na dnu ekrana umesto telefona, poruka itd, to je prepunilo čašu.
Kako smete da napisete na Pixel temi da presveti Stock android nije prednost?

Bogohuljenje!
 
Da li kod novih Pixel (3 i 3a....) stoji uvek ona crtica umesto klasičnih kursora (back, home, multi.)? Da li se može namestiti klasični kursori umesto te gluposti? Pošto na yt. sve revije imaju samo tu glupu crtu kao Apple. Inače Appleu ne zameram oni su koncept telefona i OSa uradili kako im najviše odgovara, ali ovo za Android je čisto pros.ra.anje.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Mislim da postoji opcija za normalnu android navigaciju.
U potpunosti se slažem sa tvojim postom , najgora glupost koja je zahvatila android u poslednjih X godina

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Mozes da biras.
881308f93c177bded57aa6809071ddec.jpg


Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
ja sam na poku prešao na gesture,verujem da je na čistom androidu još bolje...
 
Meni je dobra Google navigacija (pilulica, ovo novo nisam koristio). Brza i prakticnija od FSG, a nije ruzna kao prastari dugmici.
 
Nazad
Vrh Dno