Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

Pa druže ti nisi upućen u pixel curenja?!...prošle godine mesec dana pre predstavljanja su već mogli da se pazare p3xl za 2000$...čak su i par poznatijih tubera dobili ponude [emoji1787][emoji56]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Da ima legalno da se uzme kod nas, mislim da ne bi razmisljao za kupovinu..

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nema fp senzor,samo “face id”?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne bi me iznenadilo uopšte obzirom da u svemu kopiraju apple

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa sve ti je jasno kada vidis ovo:

IMG_0200.JPG
IMG_0201.JPG

Da li kopiraju ili ne,hrabar potez gugla,to ce vec morati da radi perfektno u svim uslovima,mozda prva prava konkurencija epl-ovom face id-u. Fp senzor u displeju imaju i kinezi od 200€ sada,a cak ni na flagship telefonima ne radi bez greske. Ono sto nije dobro je samo 64GB pocetnog skladisnog prostora,nisu bas i tu morali da iskopiraju pilicare iz Kupertina,a ni kapacitet baterije ne obecava [emoji53]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema fp ,samo face unlock .. to se zna već odavno

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ali izbaciti telefon sa samo 64/128gb je po meni pucanje u nogu ako bude tako!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Meni ne smeta 64 GB pod uslovom da na Google photos ima neogranicen upload "original size" foto i video materijala. :)
 
@Joxy malo...zato sam i prešao pre svega sa n9 na n10 [emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Razumem te u potpunosti, samo sto je meni i dalje 128GB puna kapa. [emoji23]
Definitivno se vremena i navike menjaju, nekada mi je i 16GB bilo taman, sada je 64GB onako ok, ali 128GB je idealno za svaki mob, da ne razmisljam uopste o memoriji. Naravno to je moje misljenje a koriscenje i potrebe variraju od korisnika do korisnika. [emoji4]
Pa o cemu da pricamo kada jos malo pa je 128GB postao standard, naravno u Android svetu. [emoji4]
 
Razumem te; mada i meni je tenutno dovoljno 128gb ali daleko je mart-april ;) Na n9 sam posle 8 meseci imao 25gb free...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
A do pre samo nekoliko godina pola foruma furalo Nexuse sa 8-16GB interne, bez prosirenja naravno, i u fazonu - sta ce ti muzika na telefonu, sta ce ti slike/fotografije/video, sta ce ti vise od 20 aplikacija.. :)
Sa 64Gb interne moze da se ''zivi'' ali samo uz micro sd karticu, meni je 64Gb + 128GB optimalna kolicina ali ne zbog interne nego zbog prosirenja. Inace u ovoj cenovnoj klasi svi moraju ponude 128GB u osnovnoj verziji.


Google Pixel 4 Gets Beautiful Closeups in This Concept Creator 3D Render


 
Sto se tice dizajna, odlican mi je, samo kvadrat oko kamera nikako ne valja. Svidjaju mi se i bezeli i ravan ekran, mnogo vise od rupa, pilula, noceva i zakrivljenih ekrana.
 
^ slažem se sa navedenim, samo meni ni kvadrat ne smeta, ni ovde, ni kod novog iP.

Čeka se novi Pixel, a i šta drugo da se čeka, a da nije zakrivljeno i slično...
 
Sad je sprdnja sa novim IP uredjajima, a google na kraju daje amin onome sto oni rade. Kako su provukli notch kroz support, tako sada isto rade i sa kamerom. Na kraju ce gomila flagship modela imati nesto slicno, a prica o kopiranju ce se nastaviti u nedogled.
 
S obzirom na debakl Iphona. Google sa Pixelom moze dobar deo kolaca da uzme na USA marketu. Ova opcija mi se otvara kao nesto sto bi se moglo pazariti u skorije vreme. Na zalost kod nas ga necemo videti u regularnoj prodaji.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Koji debakl kada ce se kupovati samo tako?! Pogotovo u Severnoj Americi bez obzira na sve. Ima odlicnu kameru sada i rame uz rame sa Pixelom, video je neprikosnoven. Uostalom zna se profil vecine ljudi koji kupuju iphone. Google sa cetvorkom nece nista spektakularno napraviti sto se tice prodaje kao ni do sada. Steta jer da je dizajn tipa Note ili OPO bio bi overall najbolji uredjaj na svetu.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Razumem te; mada i meni je tenutno dovoljno 128gb ali daleko je mart-april ;) Na n9 sam posle 8 meseci imao 25gb free...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Sta imas u telefonu pa da toliko zauzima?

Snimci/slike sa telefona se bekapuju sa High quality na Photos, neogranicen prostorz, kvalitet prakticno isti.
 
S obzirom na debakl Iphona. Google sa Pixelom moze dobar deo kolaca da uzme na USA marketu. Ova opcija mi se otvara kao nesto sto bi se moglo pazariti u skorije vreme. Na zalost kod nas ga necemo videti u regularnoj prodaji.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Sacekaj da se pojave Pixeli 4 pa onda proceni koji uredjaji su kompletniji/bolji, Pixeli cetvorke ili Ajfoni jedanaestice pro/max.
Mislim, vec sada je sve jasno ali tebi ocigledno nije jer si najbolje/najkompletnije ajfone ikada nazvao debaklom :)

@Ricciolo1

Get ready for another " JOKE " coming soon ...

#Pixel4 #Pixel4XL

Mada on tu cilja na cinjenicu da ce novi Pixeli najverovatnije biti P3/XL sa novijim, brzim SD855 cipsetom i dodatnom ultra-wide kamerom, uz potpuno istu primarnu kao sa starih Pixela.
 
Poslednja izmena:
Sta imas u telefonu pa da toliko zauzima?

Snimci/slike sa telefona se bekapuju sa High quality na Photos, neogranicen prostorz, kvalitet prakticno isti.
Ne bekapuju se kad si 10 meseci godišnje u romingu, a tu gde živiš wifi je praktično neupotrebljiv!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Sacekaj da se pojave Pixeli 4 pa onda proceni koji uredjaji su kompletniji/bolji, Pixeli cetvorke ili Ajfoni jedanaestice pro/max.
Mislim, vec sada je sve jasno ali tebi ocigledno nije jer si najbolje/najkompletnije ajfone ikada nazvao debaklom :)



Mada on tu cilja na cinjenicu da ce novi Pixeli najverovatnije biti P3/XL sa novijim, brzim SD855 cipsetom i dodatnom ultra-wide kamerom, uz potpuno istu primarnu kao sa starih Pixela.

Tako izgleda minus fp i notch. Pozitivno je samo 6GB memorije i ta ultra-wide kamera.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Ja koliko znam pixel4 nema ultra wide kameru .. i to mu je verovatno jedina mana , naravno uz cenu

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I meni je čudno otkud sad priča o ultra-wide kad neko napisa ranije da ima samo telephoto.
 
A do pre samo nekoliko godina pola foruma furalo Nexuse sa 8-16GB interne, bez prosirenja naravno, i u fazonu - sta ce ti muzika na telefonu, sta ce ti slike/fotografije/video, sta ce ti vise od 20 aplikacija.. :)

Nexus je pre 5 godina je koštao 350/400$ pa si im mogao oprostiti poneku manu. Danas po ovim cenama, iPhone 11 i praktično svaki drugi top model, osim možda Mate 30 Pro, je better buy.
 
I meni je čudno otkud sad priča o ultra-wide kad neko napisa ranije da ima samo telephoto.

Da, vece su sanse da ipak bude ''telephoto'' ali jos uvek se nista zvanicno ne zna.
https://www.concept-phones.com/google/google-pixel-4-gets-beautiful-closeups-in-this-concept-creator-3d-render-video/

I wonder why everybody keeps calling this a dual camera device, since it clearly also has a third sensor above the main two (12 MP cam from Pixel 3 and a 16 MP ultra wide or telephoto new cam). The third sensor is actually not a camera, but a spectral sensor, meant to capture more colors and data even outside the regular spectrum.

Videcemo, kamere ce sigurno biti odlicne ali ja jos od prosle godine ocekujem da Gugl resi da naruci DRAM senzore, ne toliko zbog 960fps snimanja koliko zbog AF rafala u punoj rezoluciji i prediktivnog snimanja fotografija, mislim da bi te opcije uz hdr+ zacementirali takvu kameru na vrhu. Te opcije koristim na XZ2 i stvarno su odlicne ali bi uz hdr+ bukvalno neutralisale potrebu za koriscenjem skupih dzepnih fotoaparata i rucnih podesavanja. Pixeli 3 imaju ''top shot'' ali nisam siguran da AF mogucnosti senzora mogu da isprate bas sve situacije a i te fotografije su snimljene u niskim rezolucijama (i najverovatnije) bez hdr+.
 
Poslednja izmena:
Sigurno. Šteta što je preskup , ali realno ne bi trebalo da ima promašaja sa njim.
Mada mi i dalje nije jasan ovaj manji model sa 2800mah..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno