Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

Do pre 2 dana sam imao 2 xl koji je upao u bazen i ekran nece da se upali.
Na 4 xl sam se ulogovao sa mojim google nalogom,pa me sad zanima kako da se izlogujem sa 2 xl? Upali mi ekran na sekundu ali nista ne mogu da uradim za tako kratko vreme.
Da li ima nacin da se izbrise nalog sa 2 xl i da ostane samo ovaj na 4 xl?
Koliko vidim,sad mi gmail ne stize na 4 xl sa notifikacijom,izgleda da stigne na 2 xl sa tonom,a na 4 xl kad udjem u mail vidim novu postu.

Na kp vidim neki od 30W,to je prejako za ovaj telefon?
Ovaj sto sam dobio puni lepo ali je nesto sve klimavo,i ovaj dodatak sto ulazi u struju se klati,kad izvucem punjac iz struje osane taj vrh u stekeru!
To što si dobio je adapter za 220v , šta znam ako ostaviš punjač u stekeru onda ne bi imao muke.
Jedino ako imaš naviku non stop da ubacujes i izbacujes iz stekera.

Pixeli 4/5 se pune na 18W max ako je punjač jači to ne smeta , on će ga puniti koliko telefon može maximalno da povuče i to je to.
Samo je bitno da je kabal originalan.
 
Ljudi da li vam radi recorder kada ste u pozivu , na ovo mislim ?
Da li je to Google otključao za naš region? Srbija.

Da li ima neki trik? Da se omogući?

Google-Phone-App-Call-Recording.jpg


Na Nokijin 7.1 i 9 to je bilo aktivno.
 
Kako najlakse da prebacujem slike sa telefona na racunar?
Kamera je bas dobra majku mu. Razmisljao sam da li da dodajem pare i da uzmem pixel 6,ali i ovoj odradjuje posao kako treba.
Jedino sto sam primetio da se lepo zagreje kad igram neke avioncice,na pixel 2xl se takodje grejao ali mislim da se 4 xl cak i vise greje.
Kako najlakse da prebacujem slike sa telefona na racunar?
Kamera je bas dobra majku mu. Razmisljao sam da li da dodajem pare i da uzmem pixel 6,ali i ovoj odradjuje posao kako treba.
Jedino sto sam primetio da se lepo zagreje kad igram neke avioncice,na pixel 2xl se takodje grejao ali mislim da se 4 xl cak i vise greje.
 
Juce se telefon azurirao i sad se nesto poremetilo ovo otkjlucavanje licem.
Do juce kad pogledam u ekran otkljuca se,a posle azuriranja nece da se otkljuca kad pogledam u ekran nego power dugme pa onda face unlock radi!?!
 
Nazad
Vrh Dno