Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

Gotovo sigurno da ne

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Ko ih radi, HTC?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ja mislim da ih nije skroz kupio već samo neki deo mobilne divizije + patente

Što se p4 tiče, ja se samo nadam duos opciju konačno da će da ubace obzirom da 3a ima, a i apple je napravio opciju na ip!

Gesendet von meinem SM-G970F mit Tapatalk
 
Teško da je Pixel = HTC. HTC ima daleko bolji i smeliji dizajn. Uzeti su ljudi iz "know how" kako bi sve bilo in-house, bez potrebe za drugim kompanijama. Pixel je svoja priča, pre svega softverska.. Danas HTC i njihova vizija nisu više potrebni.. Ovo pišem sa HTC telefona.
 
Od napred kao neka "dubai" replika S9, nazad replika jabuke. Ljudi definitivno ne umeju da naprave lep telefon i to se iz generacije u generaciju sve više vidi.
 
Prije bih rekao da jednostavno ne žele da naprave kompletan telefon dopadljivog dizajna, jer ako to Google ne može sa svim svojim resursima + HTC divizijom, onda ne znam ko bi mogao. Pixeli su očigledno prvenstveno poligon za demonstraciju softvera, bez namjere da se otkida značajan dio kolača ostalim proizvođačima, čime bi sami sjekli granu na kojoj sjede.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Upravo tako, mislim da je bilo negdje i riječi o tome.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kako da ne .. a što onda cepaju reklame u usa ?
Američka kompanija koja je alergicna na prihode ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jeste, ZTE, Oppo, Xiaomi i ostali bakrači umiju napraviti fancy telefon, jedino poor Google ne umije godinama, već sve iste greške pravi... :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Lep odgovor na pitanje :)

Evo i ja ću tako , xiaomi , oppo itd itd naprave lep mob a jedan Sony godinama ne može :)

Ako okrenemo na apple tek tada kreće priča :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Da li je samo meni ovaj panel crvenkast?! Inače na vellikom broju jutjub prezentacija OLED ekrani imaju crvenu nujansu.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Kako da ne .. a što onda cepaju reklame u usa ?
Američka kompanija koja je alergicna na prihode ? :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk

A zašto da ne? :) Mislim da je očigledno da bacaju rukavicu u lice Appleu na njihovom terenu, a s druge strane, sasvim legitimna strategija u namjeri da etabliraju Pixel seriju kao vrhunac softverskog iskustva u Android svijetu, sa neprikosnovenom kamerom. Nexusi su bili priča za entuzijaste, sa Pixelima je odmah bilo jasno da žele ozbiljniji iskorak na tržište, ali u onoj mjeri i na način koji im najviše odgovara. Sve u svemu, sada je već evidentno da sa Pixel linijom nisu htjeli da uđu u bilo kakav "rat" sa kompanijama od kojih generišu ogromne prihode.


Evo i ja ću tako , xiaomi , oppo itd itd naprave lep mob a jedan Sony godinama ne može :)

Ako okrenemo na apple tek tada kreće priča :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Nije tu riječ samo o Soniju, tu su takođe LG i HTC kao nekada ozbiljni igrači, a koji su iz ovih ili onih razloga posrnuli i izgubili trku sa gore navedenima + Huaweijem. S tim što su Sony i LG konglomerati koji su sebi mogli priuštiti takav luksuz. Apple je sasvim druga priča i za njih važe neka druga pravila igre.
 
Ma da kako da ne .. doziraju prodaju da im bude ok ali ne previše dobro :)

Svašta se ovde može pročitati :)

Cenim da su pixel 3a onda izbacili čisto da istroše zalihe plastike ? Ili da ga prodaju developerima koji nemaju lovu za pixel 3 ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E j****a sad, pa poenta je u tome da žele da direktno napadnu Apple u SAD-u, a indikativno je da u Evropi nisu tako agresivno ušli na tržište. Pixel 3a je vjerovatno odgovor na iPhone XR, a istovremeno "pucaju" i na XS. Treba li bolji dokaz od ovoga?
 
Otišli smo debelo van teme , a i nisam odgovarao na to gde se i kako prodaje nego na totalno drugačiji komentar gore.
Prastajte za off ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Па ваљда су су стручњаци улагали и време и новац да би дизајн тог телефона личио на нешто и ја га требам ставити под стакло и маску и да му још робујем - нека хвала [emoji23]

Sent from my HTC U12+ using Tapatalk
 
Najveca steta je stari kamera senzor, a pitanje je i koliko ce baterija trajati sa 90Hz ekranom.
 
Ne bi trebalo da baterija puno trpi zbog 90Hz. Koliki će joj biti kapacitet, da li se zna?
Na OnePlus 7 Pro nema neke razlike u trajanju baterije, na 60 i 90Hz.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Panda pixel 4 brutalan kao i uvek :)

Ima razlike u bateriji u 60 i 90hz.. samo pročitaj par postova u op7pro temi.

Mislim da će XL imati 3700mah

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne moram da čitam, ja ga imam. :)

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno