Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

Treba zameriti i jednima i drugima,tesko jajarenje sa skladisnim prostorom. Pixeli ce biti verovatno primetno slabiji sa autonomijom,ali ajde,vadi ih taj 90Hz displej,to su bar ispostovali. Super telefoni,nema sta,za mene nema boljeg androida,pogotovo sto sam vec navikao na Faceid. Mozda porucim jednu cetvorku XL,pa cu uporediti sve sa iP Pro [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To bi bilo zanimljivo poredjenje, pogotovo kada su kamere u pitanju. [emoji4]
Ne brinem za bateriju, uz S855 to ce sigurno biti dobro. Naravno govorimo o XL modelu, sa obicnim su se bez ikakve potrebe izblamirali. [emoji4]
 
Baterija u manjem modelu kriminal, pa i u većem je slaba spram cene i klase.
 
Prilicno bedna prezentacija sa totalno nezanimljivim i neduhovitim prezenterima.
 
Prezentacija manje-vise, ali stream je bio vrhunski. Ja sam bio odusevljen. Ali opet kazem, ocekivano. [emoji4]
 
Kolika razlika u selfi fotkama. Neverovatan novi Pixel. Tesko da postoji bolja selfi kamera trenutno na trzistu. [emoji4]
Dobre fotke prave i jedan i drugi, stvarno su nijanse u pitanju. Ceka se LL bas kao sto kazes, za neko detaljnije poredjenje. [emoji4]
Steta sto novi Pixeli nisu imali npr IMX586, ne toliko zbog samih Pixela koliko zbog mnogobrojnih drugih modela koji bi u potpunosti profitirali od toga. Slicna prica bi bila kao i sa Mi8, ne samo da bi cipsetovi bili isti, vec i sami senzori. No dobro, neki od narednih modela ce se ponovo tako poklopiti siguran sam. [emoji4]
Sve u svemu, ja sam bas zadovoljan novim Pixelima. Jos kada bi nekada stigli kod nasih operatera, pa se cena na KP malo korigovala iz tog razloga, to bi bila bas dobra stvar. [emoji4]
 
Trenutno u Kanadi samo manji Pixel 4/64 u pre-order. Ne daju Chromebook koliko vidim. To samo u Evropi?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Jel realno da jos uvek ne snimaju u 4k 60fps? A vidim da izgleda nema ni UFS 3.0, vec valjda 2.1? I ukinuli su slepci unlimited storage za originalan kvalitet fotki...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel realno da jos uvek ne snimaju u 4k 60fps?

To je najverovatnije limit IMX363, ipak je to senzor iz 2016. godine mada je moguce da neki uredjaji koriste novije verzije istog senzora i snimaju 4k/60fps.
 
Nerealno za 4k60. A za original fotke je bilo samo 2 godine cini mi se.

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nije ni cudo sto nije reci bilo o audio/video segmentu [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kao i LG G8, V50 i slicni, zato sam i napisao da je moguce da postoji novija verzija istog senzora. Kada se pojavio IMX363 znam da je u specifikacijama pisalo da je limit za 4k 30fps.
Nagadjam, ako je to tacno onda su mozda Guglu ostale zalihe starih verzija IMX363 i onda je jasno zasto nemaju tu opciju. Mada, mozda jednostavno nece da omoguce takvo snimanje.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je pre ova druga varijanta u pitanju. Ocigledno vole da zakidaju na odredjenim stvarima. [emoji4]
 
Piše da može na svim telefonima a uveren sam da ne može na miui :) šteta

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Moras imati instaliranu Google Wallpapers app. [emoji4]
Imaju sve pozadine osim Pokemona koji su, makar za sada, verovatno rezervisani samo za Pixele. I oni su odradjeni vrhunski. [emoji4]

https://youtu.be/OwwkZjj2eJE
 
Poslednja izmena:
Bravo, hvala na share-u.

f8d338571206d6d2b7f09ac7490ba36f.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ne znam sta da mislim. Nije neki upgrade u odnosu na trojku. Ladno izbacili i wide selfie iz 4-ke. U Severnoj Americi sa ovom cenom nema sta da trazi pored iP. Da je tu ultra-wide, veca baterija, dual-sim, 4k60 sa stabilizacijom pa i ajde nekako...

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
A ja taman hteo da se vratim na android sa xs max. Imam gimbl pa cesto snimam, a ovde nema 4k60.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa Pixeli nikada nisu bili top ponuda u Android svetu, pa ni sada nisu najkompletniji uredjaji, tako da ne znam sta te sprecava. [emoji4]
Ako je samo softver u pitanju onda je tu OnePlus. Jos bolje korisnicko iskustvo u odnosu na stock. [emoji4]
 
Retko odvratan telefon [emoji2961]

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno