Šta je novo?

Google Pixel 4 / 4 XL

To je sve nagadjanje

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
I nije bas nagadjanje, realno bi trebali ispratiti konkurenciju makar u navedeni. segmentima. 1 kamera im je dovoljna, sto su pokazali zadnjih par godina + ultrawide i top.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
To je onda dve kamere

Послато са MI 9 уз помоћ Тапатока
 
Jesu se Apple i Google dogovorili ladno da stave isti dizajn ove budze za kamere ne kapiram..
 
Jos je suvise rano za pouzdane informacije. Negde pise ultra wide, negde telephoto... Nadam se da nece imati ni notch ni rupu/pilulu.
 
Preveliki gornji bezel, po ovim renderima.
Meizu je uradio dobru stvar sa 16s. Nema pop up kamere, nema notch-a. A opet manji bezeli nego na S8.
Za kamere bi bilo idealno da imaju 2 zadnje kamere. Normalnu i ultra wide.
 
Da ali meizu 16s ima očajnu kameru napred baš zbog tog malog bezela (na stranu što je to verovatno najlepši telefon na tržištu).. druga stvar , ovde pored kamere napred ima i kamera za prepoznavanje lica , idu skroz na kopiranje applea

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni ne smetaju bezeli, a tu ce biti i zvucnik uz kamere, trebalo bi da ima dobre stereo zvucnike.
https://m.gsmarena.com/google_pixel...p_bezel_no_notch_or_punch_hole-news-37995.php
Samo da na kraju ne ispadne da ce imati rupu/pilulu... Ovi renderi mi se svidjaju, osim kvadrata za kameru, ali zadnji deo je manje bitan. Mozda ce konacno imati veci senzor kad ima ovoliku izbocinu. Nesto kao IMX600 bi bilo odlicno uz Google softver. IMX650 je Huawei ekskluziva nazalost.
 
Jednom ružan ovaj Pixel... Šta im je sa tim dizajnom.
 
Poslednja izmena:
A pixel je nekad bio lep telefon? :)
 
Pa ovaj render izgleda kao render novog ajfona, s tim što Pixel nema zub već ceo bezel.
Mora neka simetrija da postoji, na šta bi to ličilo da dole ima minimalan bezel kao na iPhone X, a gore kao S7.
Dizajn im nije jača strana.
 
Jesu se Apple i Google dogovorili ladno da stave isti dizajn ove budze za kamere ne kapiram..

To je najverovatnije sledeci ''trend'' koji ce (skoro) svi proizvodjaci pratiti, takav render za ajfone se pojavio bukvalno pre godinu dana, zna se ko ce prvi ''da isprati'' takvo resenje.

Mada i taj multicam posluzavnik moze da izgleda lepse od one izbusene Nokie 9 PV.
 
Ne razumem ovakav potez dizajnerskog tima, posle one notch-etine (koja je ocigledno bila ogroman promasaj), sada se odlucuju da stave veliki bezel gore (naravno, pod uslovom da render bude tacan) i malo manji dole sto deluje vise nego zastarelo.

Kao, hocemo da se razlikujemo od konkurencije ( :d ), necemo notch, teardrop, rupe u displeju itd, pa cemo se vratiti korenima u vidu centimetar debelog bezela.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ruznije nisu mogli, po ovim renderima, sada sto gledan na benchmark vestima, jako je ruzno, pogotovo ovako na belom telefonu. Nema nikakve simetrije.
 
Iako preferiram simetriju, ovo mi je svejedno bolje resenje od notcha, rupa, pilula, iskacucih kamera... Vise sam za funkciju, nego za formu - (trenutnu) modu. Bitno da ce u tom velikom bezelu imati dobar drugi/stereo zvucnik, dobre kamere, najverovatnije sistem otkljucavanja telefona poput Face ID...
 
Po meni, Pixeli su najbolji telefoni, ali steta sto su tako skupi, pa tesko da cu nekad uzeti neki, osim polovan.
Lep je korak koji su napravili sa budzetskom verzijom 3a, ali steta sto i za dvojku nema takve verzije.
 
+ će imati senzore koji beleže pokrete ruku .. taj notch gore ima funkciju i zato ovde dizajn nije toliko bitan :)

Svakako će novi pixeli ponovo biti najbolji androidi na tržištu , ali ja i da hoću ne bih mogao na njih pošto su izbacili normalnu navigaciju i koriste samo one smaracke svajpove ..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
U android Q su to sredili. Imaš izbor 3 dugmeta, ona pilula, i gestures. Bar je tako u betama..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^Mozda vrate u Q i normalne tastere kao opciju. Meni ce Pixel 4 biti glavni favorit za kupovinu, nadam se konacno novim i vecim senzorima, pa jos uz njihov softver...
 
Bilo je priče da će na android Q skroz izbaciti navigacione dugmića , samo se nadam da ih proizvođači neće u tome pratiti

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne kazem da nisu dobri telefoni, vec da je ovaj pixel 4 po renderima bas jako ruzan. Iako taj gornji bezel ima funkciju :) imao je i onaj notch, meni ipak lepse resenje onaj notch nego ovakav gornji bezel.
Mogli su obrnuti, u gornji manji bezel staviti selfi kameru i proximiti senzor a u donji sve te ostale senzore.
 
Bas me zanima kako ce mali p4 sa 90hz i 2800mah da funkcioniše. [emoji16]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Super, nosiš powerbank u drugom džepu, puniš 4x dnevno kao ja p2 svojevremeno [emoji23]

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Mislio sam od kada su ovi iz htc presli da razvijaju pixel telefone da ce da valjaju nesto. Kad ono nikad gore. Barem sto se dizajna tice.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel moguce da kopiraju iPhone u najvecem promasaju po meni, face unlocku? Neverovatno mi je da se to i dalje forsira.. Danas skoro pa nisam uzeo telefon u ruku, u smislu da mi sve vreme stoji skroz sa strane, pored misa, kad nesto stigne samo prislonim prst za unlock, vidim sta je, nastavim da radim, eventualno odgovorim.. Face unlock ne moze da radi u tim situacijama.. Sta se desava na tim sastancima i u tom donosenju odluka, kad kao da moras nesto da ispratis od konkurencije iako je totalno neprakticno?
 
Ima li neko info da li ce pixel telefoni dolaziti kod nekih od nasih operatera?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno