Šta je novo?

Headset za ~50e

Chola

Cenjen
Učlanjen(a)
05.10.2012
Poruke
65
Poena
160
Moja oprema  
Mobilni telefon
iPhone 12 128GB
Pozdrav,

Potreban mi je headset za nekih 50ak (+/- 15e).
Udobnost za dugo nosenje i pristojan mikrofon (koliko to moze u ovom cenovnom rangu) su mi najbitnije stavke...

Imam kupon za popust od 20% na sve slusalice u Gigatronu pa bih da ga iskoristim.

Sta bi ste mi vi preporucili?
 
Da, te CM, dok jos uvek kostaju 65e, neki su vec podigli cene na 80-90e.
Mada izgleda da je bolje da uzmes u GT-u (10399 din), dobices ''domacu'' garanciju koja je lakse i brze ostvariva a uz popust kostace oko 8300 din dok su na KP 65e, sto znaci oko 8000 din uz dostavu a mnogo duze bi cekao ako nesto nije u redu sa slusalicama.
 
Poslednja izmena:
Chola: Imam kupon za popust od 20% na sve slusalice u Gigatronu pa bih da ga iskoristim.
 
@hsv.stoned @jurodivi @Goyakla @peja
Cao ljudi, nisam mogao da cekam, povukao sam obarac u petak - uzeo Redragon Zeus H510.

Odusevljen sam sluskama.
Zvuk je prilicno dobar, a mikrofon je prosecan.
Ali kvalitet izrade i udobnost su prosto fantasticni.
Imao sam Superlux HD 681 EVO koje su imale fantastican zvuk, ali su se raspale posle mesec dana.
Ove sluske su apsolutno drugi nivo, prosto neverovatno za ovu cenu.

Jos jedna brutalna stvar je sto dolaze sa:
- Otkacivim mikrofonom
- Otkacivim 3.5mm > 3.5mm kablom (m/m)
- Otkacivim 3.5mm > USB kablom
- Konvertorom 3.5mm (z) > 2x 3.5mm (m) za split na mic i sluske
- Platnenom vrecom za slusalice

Apsolutno sam odusevljen proizvodom.
 
Ne bi da mrčim, nemam ni razloga niti saznanja ALI tek treba sacekati pa videti da li ce se i one polse mesec dana "raspasti"...
Zasto ovo pisem, paaaaa ako si uspeo SL rasturiti za mesec dana, "bojim se" da tretman ni ovih slusalica nece biti bolji i eto opet problema.
Za pocetak nemoj da ih čupaš sa glave i bacas, sve to malko lakse i pazljivije da radis... ;)
 
Ne bi da mrčim, nemam ni razloga niti saznanja ALI tek treba sacekati pa videti da li ce se i one polse mesec dana "raspasti"...
Zasto ovo pisem, paaaaa ako si uspeo SL rasturiti za mesec dana, "bojim se" da tretman ni ovih slusalica nece biti bolji i eto opet problema.
Za pocetak nemoj da ih čupaš sa glave i bacas, sve to malko lakse i pazljivije da radis... ;)

Prošlo je mesec dana i mogu reći da sam ovim slušalicama daleko zadovoljniji nego što sam bio sa HD681 EVO.

Idalje stojim iza svega što sam rekao.

Imaju dobar stisak između cup-ova, ne spadaju kada naglo okrećem glavu, a u isto vreme padding na samim slusalicama je mekan dovoljno da se taj stisak uopšte ne oseti čak i nakon više sati korišćenja.
Zvuk koji daju driver-i je fantastičan, a i mikrofon je odličan. Dobre su i za muziku i za Gaming.
Treba znati da jako izoluju pošto su zatvoren dizajn, tako da se ništa dalje od metra ne čuje kad ih nosiš :D

Kvalitet izrade je apsolutno fantastičan, ništa mi se nije pokvarilo, raznjakalo ili slično.
Čak su i pleteni kablovi za pohvalu.

Ovo je bukvalno najbolja kupovina slušalica koju sam ikad napravio.
 
Kakve veze sto je neko dvomertaš imaju sa držanjem slušalica na glavi? :shock:
Glava je glava, istina moze biti velika (kao moja) pa da se neko smatra glavatim... e to vec moze imati uticaj na ugođaj koji osoba ima kad stavi neke slusalice... :d
 
Nazad
Vrh Dno