Šta je novo?

A Plague Tale: Innocence

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
Ja sam odusevljen. Prologue deo je meni jaci od Last of Us-a (no joke). Lepa avantura, popodne cu da sednem na dzojstiku i TV-u da igram. Muzika savrsena, bar u kombinaciji sa efektima u pocetku. Mislim da je ovo jedan od retkih naslova koji mi je docarao onaj feeling sa PS ekskluziva na PC-u.

Jeste da licno hejtam performanse i to, ali da se ne razocaraju korisnici sa karticama u rangu ~RX570.

Medium = High Preset, samo smanjite Draw Distance na LOW, upravo ga uradio tu za jednu grupu ljudi koja se cima oko toga.

sFnvTqu.png
 
Poslednja izmena:
Vidim pokupila dobre ocene, rivjuove itd. Nikad cuo za igru, video trejler ili bilo sta slicno... A deluje mi bas zanimljivo, bas. Treba kupiti i podrzati ove ljude
 
Jedina zamerka,nema hdr i ultra wide podrsku.
 
Znaci nista joj ne fali :p
 
Ja mislio bice PS ekskluziva kad ono..........
 
Presao dosta "chaptera", igra je vise nego prosek. Cista avantura, nije jos bas na nivou PS ekskluziva ipak, vidi se onaj "cheap" dizajn u nekim delovima (ne mislim na graficki), ali sve u svemu vredi da se odigra pa i kupi ko ima.
 
Odigrao malo. Igra me skroz kupila u prva dva chaptera. :)


@zimbre
Bolje resenje je sve na ultra ili na high a resolution scale 90%.
 
Presao, odlicna igra, mada sam manje uzivao u drugoj polovini, ali vredi odigrati.
 
Free trial ima ko hoce...
 
Jedina zamerka je bila sto je dosta repetivna. Okej je prvih 3-4 sati, zanimljivo, vizuelno lepo, mehanika ista solidna. Ali se sve ponavlja kasnije. Mogli su da ubace jos po nesto. Nadam se da dvojka nece da prati identican sistem, vecina stvari je super, samo posle prve polovine imao sam osecaj da igram Lucius ili da je jeftin projekat generalno samo iz tog razloga.
 
+1

Neki lvli(mape) osetan pad kvalitete

Inače jedina sp igra koju sam ove godine završio :p
 
Ja stigao do pola i prestao. Nije da nisam hteo da je zavrsim, ali iskrslo par precih stvari, onda krenuo nesto drugo, i prodje pola godine...
Mozda cu jednostavno da odgledam kraj na YT, imam osecaj da sam prosao kroz sve mehanike, i da igra nema vise nista da ponudi osim da vidim kako ce prica da se zavrsi.
 
Slažem se, posle prve polovine igra propada, postane dosadna i repetativna.
Ipak, drago mi je zbog nastavka, samo ne verujem da ću ga igrati, ako nešto ne promene.
 
Lol tek 2022 izlazi ko ziv ko mrtav do tada :d
Meni se jako svideo prvi deo inace
 
Merkao sam je podugo jer baš deluje da je moj tip, i čekao sam da završim RDR2 (a to je potrajalo 4-5 meseci :D ), pa da joj se mogu posvetiti kako valja, ali ipak ću odustati već na početku...

Koliko mi ide na živce ovakav konzolaški tip save-a. Ne vredi ni dobra priča i atmosfera (koja je odlična, bar u tih prvih sat-dva koliko videh, mada gameplay deluje malko kruto), kad mi igra uradi autosave u momentu kad me čuvar otkriva... Reload me samo vrati sekund pred otkrivanje, povratak u glavni meni isto tako, ništa ne vredi.

A sad da ponovo prolazim čitav spori uvod samo zbog neviđeno glupog save sistema mi se stvarno ne da. Šteta, igra stvarno deluje ok inače. Srećom, game pass je u pitanju, pa nisam pukao novce bez veze.
 
To ti 100% gamepass pravi probleme, kupi igru ko mi ostali pa ce sve raditi kako treba :D
 
Odigrah ipak igru (uspeo da rešim problem uz 50 i kusur pokušaja, skrenuo pažnju čuvaru u tih pola sekunde pre nego me skontao).

Super je igra, osim tog save sistema koji ne dozvoljava eksperimentisanje baš. Takođe, ovo je pravi školski primer linearne igre, pa treba malo vremena da se privikne čovek posle igranja nekig drugih stvari, ali kad se prihvati kao to što jeste, odlična je.

Gameplay ostaje krut do kraja doduše. Ništa strašno, samo je malo sve nekako ukočeno (svestan sam da nije akciona igra, mada ima momenata koji zahtevaju dosta brzu akciju, a to, bar sa gamepadom, nije lako postići).

Grafika je sasvim dobra (mada na momente njanjavo radi), posebno atmosfera, kao i osećaj prostora i prostranosti. Glasovna gluma mi je takođe legla.

Sve u svemu, uživao sam, i radujem se nastavku.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno