Šta je novo?

Najbolje - kod operatera - na rate do 3000 rsd mesecno

lolomgwtfqq

Poštovan
Učlanjen(a)
05.07.2016
Poruke
7
Poena
52
Pozdrav svima,

Mora operater. Mora na ugovor. Mora na rate. Opcije su:

Honor 8x, MTS (Omorika 1, 2700 RSD mesecno) dobija se 3Gb + 1GB kupovinom online

Pocophone, VIP (Neo 5, 2850 RSD x mesecno) - dobija se 5Gb + 1gb kupovinom online

MI Play ili MI A2 Lite, VIP ugovor na NEO 5, uzeti vaucer od 20.000 i uzeti u MI store-u

MI 8 Lite, MTS (Omorika 1, preko WinWin/Mts opcije - doplata 999 RSD)

Honor Play, MTS (Omorika 1, preko WinWIn/Mts opcije, doplata 18.999/24 rate ~ 2800 RSD mesecno)

Xiaomi Mi A2 6GB/128GB verzija (Omorika 1, preko WinWin/Mts opcije, doplata 15.999/24 rate ~ 2666 RSD mesecno)


Primarno i bitno: telefon mora biti DS, intenzivno koriscenje interneta, sto bolja autonomija, sto bolja kamera. Tim redom.

Sta je bolje? Ako moze, izbegao bih VIP, cesta putovanja zbog posla, cesto los/nepostojeci signal. Telenor takodje ne, skuplji su, njihove applikacije su (meni) bespotrebne.
 
Pocophone. Odlična autonomija. Izgura komotno ceo dan na 4g šta god mu radio. Kamera bolja od svih navedenih. Uz GCam noću pravi sasvim pristojne slike, a prednja na GCam osetno bolja od stock.
Po meni izbegavati mts maksimalno. Imaju loš signal, trebaš da ih moliš da ti prodaju telefon, plus nikad ne znaš da l imaju na stanju ili ne, a oni uvek pričaju da imaju. Njihova usluga mi je jako očajna i neozbiljna.
 
Ako uzimas fon u ww preko mtsa doplata ne moze na rate uz racun, nego kes, kartica cekovi.. eventualno kreditna na rate...
Pocophone uz in tarifu Ispadne još manje.
P20 u mtsu uz moravu 1 ili 2 ispadne manje od 3000.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno