Šta je novo?

Kao Xiaomi Mi A2, ali sa jacom baterijom

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
P

Precise

Guest
Treba mi mob kao Xiaomi Mi A2, da ima odlicnu kameru, ali sa jacom baterijom, da moze da drzi.
Znam za Xiaomi Redmi Note 5, ali vidim da ga nemaju kod mog provajdera, tako da mi treba neki noviji, mozda Xiaomi Redmi Note 7, ali vidim da ga jos nema kod nas ili neki takav, ne mora Xiaomi marka, ali da kamera kida kao na A2 i da je odlicna baterija, do 230 evra da je.
 
a recite mi za Samsung, koji je najbolji midrange best buy sad, A50 ili neki J7?

@Djole tnx
Bolji ti je A50, ali sa onim vaučerom iz VIP-a teško da ima bolje ponude. Tipa za in tarifu dobiješ popust od 13k, a kako je note 7 u Ušću sa 2 godine garancije 28k čini mi se. Tebe će onda da košta 15k. Stvarno top ponuda,ako mene pitaš, jer dobiješ sve što ti treba za minimalno novca.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ja sam posle A2 razmisljao izmenđu A50 (210e u Moskvi) i Mi 8 Lite, bukvalno što ne uzeh A50 kada sam video kod drugara koji je uzeo kod operatera i stavio pored bratovog crnog Mi 8 Lite koji izgleda (bar meni) mnogo bolje nego A50, testirao i kamere uveče i Mi8 Lite se bolje pokazao, na kraju ga i uzeh u plavoj varijanti, ostatak novca u dzep. U svakom pogledu je bolji od A2 pomalo, kamera, baterija, dizajin a cena mu je 165e što i nije neka doplata posle A2 :D
 
Nisam sad uzimao telefon, samo sam presao sa NEO 2 paketa na INTARIFU posto mi za mesec i po dana istice ugovor.

EDIT:

Sad sam zvao VIP call centar, i imam pravo i ja na ovaj VAUCER. Ostvario sam pravo na 13.000din popusta u Mi Store-u. :D
Taman da prosledim A2 lite nekome a ja cu nesto drugo. :D
 
Poslednja izmena:
Nisam sad uzimao telefon, samo sam presao sa NEO 2 paketa na INTARIFU posto mi za mesec i po dana istice ugovor.

EDIT:

Sad sam zvao VIP call centar, i imam pravo i ja na ovaj VAUCER. Ostvario sam pravo na 13.000din popusta u Mi Store-u. :D
Taman da prosledim A2 lite nekome a ja cu nesto drugo. :D
Koji paket imas, i koliko ga plaćaš , sa i bez vaučera?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Napisao sam druze, imam NEO 2 jos 5-6 dana do obracunskog perioda a onda mi ide novi paket INTARIFA koji sam potpisao na 24 meseca.
NEO 2 mi je 1700din jer sam imao telefon uz paket, a novi paket mi je 999din. Kako mi je rekla radnica u VIP radnji da svima daju INTARIFU za 999din. jer je promocija.
 
Poslednja izmena:
Stigla mi poruka za Mi Store i Vip vaučer, i u istom momentu stiže i bratu za obnovu. Taman pomislih da iskoristim to i da uzmem njegov vaučer. On je hteo NEO 3 koji je bez telefona 1200rsd i taman vaučer 13k, planirao ja Mi 8 koji je 40k i sa vaučerom bi me izašao 27k što je super priča. Rezervišem ja Mi 8 i odemo do Vipa da obnovi i uz vaučer za Mi Store NEO paket nije po standarnoj ceni od 1200 vec 1700rsd. Faktički kao sa si uzeo telefon kod njih i iskeširao tih 27k (za Mi 8 u mom slučaju) a ostalih 13k ("poklon vaučer") na rate, smorih se na kraju i odustah, tako da ne očekujte da je to "poklon vaučer" [emoji23]

Inače je pisalo na sajtu ispod te vesti "Pogledaj NEO" ponudu, ja nisam ni otvarao jer sam znao cenu za paket koji njemu treba napamet, nakon svega otvorih link i piše cena 1700 za NEO 3 uz vaučer... Mada je i nerealno bilo Mi 8 nov za ~230e u zvaničnoj radnji, ali pomislih privlače nove žrtve pa se ponadah..

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Zato sam i pitao po kojoj ceni je paket. Taj vaucer sluzi samo da bi mogao da se uzme fon koji nije u vip ponudi . Nije nikakav popust, tj isto bi kostalo da ste tel. uzeli u vipu

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Intarifa sa vaučerom košta 1499rsd mesečno, a bez vaučera 999rsd..

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
A zasto je meni rekla iz VIPa da imam pravo na vaucer? Sklopljen ugovor na 2 godine intarifa paket po ceni 999din. Kao sto rekoh, mozda vas buni to sto svim korisnicima daju intarifu po ceni od 999din. Tako mi je rekla kad sam sklapao ugovor.
Uglavnom, zvacu mi store da vidim sta oni kazu.
Treba samo da prilozim ugovor i licnu kartu da dobijem vaucer.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Na sajtu im piše da je intarifa uz vaučer 1499 dok je regularna 999, cenim da će ti ponuditi doplatu od 500rsd mesecno. U svakom slučaju javi šta je bilo.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
A zasto je meni rekla iz VIPa da imam pravo na vaucer? Sklopljen ugovor na 2 godine intarifa paket po ceni 999din. Kao sto rekoh, mozda vas buni to sto svim korisnicima daju intarifu po ceni od 999din. Tako mi je rekla kad sam sklapao ugovor.
Uglavnom, zvacu mi store da vidim sta oni kazu.
Treba samo da prilozim ugovor i licnu kartu da dobijem vaucer.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Isto tako imas pravo da naknadno uzmes telefon (umesto vaučera), ali onda placas punu cenu paketa, u ovom slucaju 1500din. Bilo bi lepobda ti daju vaučer i ostave 999din, ali sumnjam da ce se to desiti. Svakako javi sta je bilo

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Sirove snage su tu negde, cena 50e uštede na strani RN7 (KP cene). U Moskvi je A50 povoljan, hteo sam da ga uzmem sve dok ga nisam uzeo od drugara i istestirao. O software-u nema potrebe pričati, dizajn mi je na slikama bio lep bas, ali u ruci jeftino izgleda, Mi 8l je premium izgledao pored njega zbog čega ga i uzeh, kamera na Mi 8L i A2 vs A50 bolja i svim uslovima, tako da verujem da je na RN7 za nijansu bolja od svih navedenih. Na A50 baš osakaćena, pogotovo noću, wide angle očajan kvalitet. Ako juris tel definitivno RN7. Jedino na A50 što je plus je amoled, stb ratio i plastika iza ne izgleda loše sa spektrom boja koje se prelivaju. Takodje FP u ekranu spor baš. Ali u svakom slučaju napredak Samsunga u mid kategoriji.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jedina prednost A50 je amoled ekran (dobro i za nijansu tanji bezeli napred), sve ostalo na strani RN7, ne racunajuci performanse, koje su tu negde. Dakle bolje kamera na RN7 (posebno uz GCam ali cak i stock ima malo prednost), kvalitetnija izrada, po mom skromnom misljenju MIUI je dosta bolji od Samsungovog softvera, mada je ovaj novi miljama ispred starog. Autonomija baterije je nesto bolja na RN7. Otisak pozadi na RN7 je dosta pouzdaniji, jos onaj u ekranu na A50 je KRIMINALAN, uzas zivi. Na kraju, jako bitna stvar cena, ako gledamo legalne (kriminalne) cene RN7 je cak 13k dinara jeftiniji, ako gledamo KP tu je interesantno jer A50 moze da se nadje sa garancijom od operatera za 250e dok je RN7 200e ali sa godinu "garancije", opet ako ubacimo u jednacinu da je RN7 u Mi Store 29k (4/64 model) dakle oko 250e dodje mu na isto.

Ja bih pre svega zbog MIUI uzeo RN7 sad dal za 200e na KP ili za oko 250e sa pravom garancijom to je vec tvoj izbor. Mislim da je ipak kompletniji uredjaj i pored Amoled ekrana na A50, sasvim solidnog Amoled ekrana u globalu, a u ovoj klasi br 1 ekran lagano. Opet mnogo drugih stvari, prakticno sve je na strani RN7, tako da kao paket, on bi bio moj izbor.

Opet, ako bi hteo nesto vise, kao predlog definitivno Mi 9 SE ako se ima nesto novca preko, vidim da je vec pao ispod 300e na KP 6/64 verzija. To je telefon koji je u svakoj, apsolutno svakoj kategoriji klasa ili dve iznad gorepomenutih, posebno u odnosu na A50. E sad, tu bi morao za sada da se zadovoljis sa "garancijom" sa KP i eto mnogima da kazemo smeta "mali ekran" od 6 inca. Meni je iskreno to plus, trenutno koristim fon sa 5.5 inca ekranom koji je (gledajuci ceo fon) vecih dimenzija od MI 9 SE. To je meni realno bas lepa i korisna stvar, kompaktan fon a opet ekran od 6 inca je sasvim dovoljno velik, da se tako izrazim. Tu je naravno pitanje da li tebi sve to (vise) sto nudi Mi 9 SE u odnosu na RN7 realno treba i da li bi pre svega dodao jos novca ili da li bi budzet dozvolio, to vec vidi sam. Ovo pisem jer fon, kao fon, definitivno vredi te doplate od 40-50e.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno