Šta je novo?

VOX televizor gasi ton kad nema dijaloga.

sasa037

Cenjen
Učlanjen(a)
20.10.2010
Poruke
19
Poena
155
Pozdrav kupio sam pre neki dan VOX 43" VOX 43DSA311B i primetio sam da se iskljucuje ton kad nema dijaloga ili je muzika u pozadini slaba npr kad gledam tenis kad igrac tapka lopticu on pali i gasi zvuk kad god loptica udari o tlo.Dok se prica i ako je jaca muzika u pozadini ne gasi ton.Pre nego sto odnesem u servis bolje da pitam mozda neko zna da nije mozda neko podesavanje u pitanju?

Hvala.
 
Kako gledas kanale,preko kabla ili nekog stb uredjaja? Ako je preko ovog drugog,probaj da promenis hdmi ulaz.
 
Kako gledas kanale,preko kabla ili nekog stb uredjaja? Ako je preko ovog drugog,probaj da promenis hdmi ulaz.

Preko SBB EON-a probao sam da promenim ulaze ali isto se desava probao sam i da prikacim eksterne zvucnike preko slusalica i isto prekida ali iskljucivo kad je tisina bas je naporan problem.Prijavio sam i SBB-u ali ni to nije ne nosi mi se u servis jer nikad nisam cuo da moze da se gasi zvuk kad nema dijaloga neznam ni kako to nekom da objasnim nisu navikli na to ima da mi naplate za dzabe jer nece sigurno naci kvar...
 
Jel ti nije možda uključena neka opcija za autovolume? A nešto kad pustiš sa fleša?
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa starim Fox tv-om ima slican problem sa d3iaimoj komsija sa nekim Vox-om. Problem je bio sto je zvuk imao eho. To smo resili tako sto su mi stavili staru verziju softvera na box. Probaj da pustis neki film sa laptopa na tv( ako imas laptop ili Pc sa HDMI izlazom) pa vidi. Ili jos bolje pusti Eon preko tog racunara i uporedi. Takodje pusti nesto sa USB-a pa vidi. Znaces da li je do TV-a ili do SBB-a.
 
Pozdrav kupio sam pre neki dan VOX 43" VOX 43DSA311B i primetio sam da se iskljucuje ton kad nema dijaloga ili je muzika u pozadini slaba npr kad gledam tenis kad igrac tapka lopticu on pali i gasi zvuk kad god loptica udari o tlo.Dok se prica i ako je jaca muzika u pozadini ne gasi ton.Pre nego sto odnesem u servis bolje da pitam mozda neko zna da nije mozda neko podesavanje u pitanju?

Hvala.

Pozdrav, Sasa.
Kupio sam pre 6 dana, na brzinu, jer, Nova godina i to, Vox LED 32DSA314B, i imam identican problem kao ti-bukvalno identican, iskljucuje ton kad nema dijaloga ili je muzika u pozadini slaba..Kada pustim film/koncert sa USB-a, problem ne postoji..
Da li si resio problem na neki nacin, i ako jesi, bio bih ti zahvalan da me posavetujes sta da radim?
Pozdrav i hvala,
Daniel
 
Da li si i kako si resio problem sa tv-om? I ja imam potpuno isti problem na svom VOX tv-u.
 
Pozdrav, Sasa.
Kupio sam pre 6 dana, na brzinu, jer, Nova godina i to, Vox LED 32DSA314B, i imam identican problem kao ti-bukvalno identican, iskljucuje ton kad nema dijaloga ili je muzika u pozadini slaba..Kada pustim film/koncert sa USB-a, problem ne postoji..
Da li si resio problem na neki nacin, i ako jesi, bio bih ti zahvalan da me posavetujes sta da radim?
Pozdrav i hvala,
Daniel
Pozdrav Danijele,ja sam kupio isti tv i imam isti problem. Da li si ga ti resio?
 
Pozdrav kupio sam pre neki dan VOX 43" VOX 43DSA311B i primetio sam da se iskljucuje ton kad nema dijaloga ili je muzika u pozadini slaba npr kad gledam tenis kad igrac tapka lopticu on pali i gasi zvuk kad god loptica udari o tlo.Dok se prica i ako je jaca muzika u pozadini ne gasi ton.Pre nego sto odnesem u servis bolje da pitam mozda neko zna da nije mozda neko podesavanje u pitanju?

Hvala.
Pozdrav Saša,
Isti problem imam. SBB EON, probao menjanjem HDMI kabla, ulaza. Nista ne prolazi. Ili da se dere non stop ili zvuk sam varira. Da li ste rešili problem? Juce sam uzeo TV za moje i sad se mucim drugi dan da ga osposobim.
Pozdrav Stefan
 
Pozdrav drugari pre par dana sam isto kupio VOX tv i prilikom povezivanja sa HDMI kablom nije reprodukovalo zvuk na TV. U mom slucaju bilo je do laptopa drivera koji su trebali biti updatovani . Postupak je sledeci prvo pogledajte da li vas laptop ima neke updatove koje treba da uradi kad to zavrsite drugi korak je da pritisnite windows dugme zajedno sa X tu ce te uci u Device Manager sledece sto treba da uradite jeste da nadjete Sound,video and game controlers tu su vam drajveri za zvuk , tu ce vam se pokazati nekoliko opcija u mom slucaju drajveri za tv su AMD Streaming audio device desnim klikom izaberite upadte driver i.Prvo search automatic for drivers ii.Nakon zavrsetka prvog update idite na browse my computer for drivers , let me pick from list available drivers of my computer i izaberite High Definition Audio Device... Nadam se da vam pomogao 😆 Pozdrav drugari 😄
 
Pozdrav poenta je da je to ugradjeno i ne moze da se iskljuci oni u kompaniji smatraju to odlicnim sistemom valjda za ustedu energije plus je moj vox bio prljav izutra pa kad gledas em ima fleke i onda kao slag na torti gasi zvuk cim prestanu da pricaju. Ja sam na kraj resio problem kupovinom drugog televizora.
 
Nazad
Vrh Dno