Šta je novo?

Bluettoth na TV-U

lakosta77

Cenjen
Učlanjen(a)
14.10.2009
Poruke
350
Poena
169
Ne znam da li je tema na pravom mestu ali imam pitanje za nekoga koji se mozda susretao sa ovim slucajem . Dakle , imam lcd tv koji nema ugradjen bluettoth , a hteo bih na njega da povezem bluettoth slusalice i zvucnike , cuo sam da ima recieveri koji se prikljuce na tv . Da li ima neko iskustva sa time , i koji radi provereno dobro ?
 
Moj Sony TV ima BT, ali predviđen je da se koristi samo za tastature i miševi kao ulazne uređaje, ili može da se zakače određeni Sony subwoferi. I ništa više.

Proveri šta sve može taj BT.
 
Ima kod nas recieveri koji su predvidjeni bas za zvucnike i slusalice ali interesuju me iskustva u praksi . Nije bas jeftino pa da se ne zalecem ..
 
Tebi treba transmiter, a ne receiver, odnosno treba ti uredjaj koji će da emituje BT signal, a ne da ga prima.
Potraži na AliExpressu, Ugreen napr, pa pogledaj ocene i komentare korisnika. Naravno, ne očekuj bog zna kakav kvalitet zvuka, jer ćeš verovatno imati višestruku A/D konverziju, zavisi od izlaza na TV-u i ulaza na transmiteru.
Pozdrav
 
Bas to . Nasao sam na aliju ali videcu da li ga ima kod nas jer me mrzi da cekam isporuku .
 
Moj Sony TV ima BT, ali predviđen je da se koristi samo za tastature i miševi kao ulazne uređaje, ili može da se zakače određeni Sony subwoferi. I ništa više.

Proveri šta sve može taj BT.

Ju! Ja sam prevideo da si napiso da tvoj TV nema BT. Letimičnim čitanjem, ja pročitao da ima.
Sorry na potpuno beskorisnom postu.

BT audio transmitera ima i na KP, a tu i tamo i po našim radnjama.
 
Jeftini BT transmiteri nece dobro funkcionisati zbog kasnjenja, pa slika i zvuk nece biti sinhronizovani. Ja bih trazio iskljucivo predajnike i prijemnike sa AptX LL protokolom (low latency)
 
Nasao sa sa APTX LL Protokolom pa cu probati kako radi . Ako bude kasnjenja odustajem dok ne kupim novi tv sa ugradjenim BT-OM..
 
Kupio sam Ugreen Bluetooth 4.2 , zaista fantasticno radi za mali novac . Platio sam 2.800 dinara i sto je najjace , kasnjenja skoro i da nema ili ja ne mogu da primetim . Prezadovoljan sam.
ugreen_bluetooth_transmitter_4.2_wireless_audio_music_adapter_dual_link_aptx_3.5mm.jpg
 
Nazad
Vrh Dno