Šta je novo?

kako povratiti slike

Thewitchermr

Poštovan
Učlanjen(a)
04.09.2015
Poruke
105
Poena
70
pokvasio sam mobilni tj malo ga kupao:d i nisam ga ugasio odmah, nego tek sutradan vidim da je ekran crn odnosno nece da se pokrene sistem. postoji li mogucnost vracanja slika i video fajlova bar, model je mate10pro.
 
Pa jel ga vidi racunar kao hard disk?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kad je spojen kablom na komp vidi ga na delic sekunde, kako se cuje iz mob neka vibracija i zasvetli crvena lampica i tako u krug na svakih nekoliko sekundi.
 
Mali off, ali i ja moj honor 9 lite juče okupao. Stavio na auto jer mi nesto trebale slobodne ruke i posle nekog vremena počeo da perem auto i polivam vodom. Posle par minuta vidim sta sam uradio, brzo ga ugasio i izvadio iz futrole. Posle sat vremena na suncu upalio i za sad je sve ok. Samo me brine sto se tebi tek danas ugasio. Inače bas iz tog razloga radim sinhronizaciju na google slike, mada ima i drugih opcija. Pokusaj neki servis ako uspeju da ga ožive, sam ćeš teško nesto uraditi

Poslato sa LLD-L31 uz pomoć Tapatoka
 
davno mi zena virila na te cloude... pa sam prestao da bacam:S:
 
Ako ne nikako ne vidi onda nije bas dobro. Da ga ostavis malo da se susi ili da ubrzas proces fwnom pa možda koliko toliko oživi bar da ga racunar vidi.

Druga opcija je servis,oni ih mogu izvuci sigurno.

Uvek cloud,po mogućnosti dva. Nemoj davati šifru i resen problem. Ja mojoj ne dam niti mi pada ana pamet da trazim njenu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
sto manje znamo to bolje jel hehe. e jutros me probudio alarm sa tog moba ali i dalje crn ekran.
 
Nazad
Vrh Dno