Šta je novo?

High-mid mobilni preko operatera?

wladymeer

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
3,783
Poena
505
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4690 (3.5GHz)
Matična ploča
MSI H97M Eco
RAM
Patriot 16GB DDR3 800 MHz
GPU
NVidia GTX 1060 3GB
Storage
Samsung 840 Evo 250GB • Gigabyte GP 480GB • Hitachi HDD 2TB
Zvuk
SSL 2+ • JBL LSR305
Monitor
Hisense H39A5100
Ostale periferije
Audio Technica M50x
Laptop
Apple Macbook M1 (16/256)
Tablet
iPad 2 / iPad 3
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S20 FE
Pametni uređaji
Soundpeats Sonic
Steam
djedroid
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Mogu da obnovim ugovor u VIPu pa razmišljam o telefonu na ugovor. Da, dajem više novca, ali kada podvučem crtu, nemam disciplinu da iskeširam 500€ pa da kompenzujem. Više to vidim da sam "lakši za 500€". Što ne znači da bih baš da platim 600€ ako mogu da naletim na polovno sa garancijom za 350€ :)

Sad kad smo rešili taj psihološki momenat, idemo dalje :)

Verovatno bih uzimao NEO5 paket ili neki ekvivalent, eventualno NEO12 ako ispadne povoljnije. U opciji su i drugi operateri ako nude bolje.

Prvi pik mi je Mi Mix 3. Ne znam kako bi se tu kotirao Huawei P20 takodje? Voleo bih telefon sa kamerom, da ima OIS i što veći optički zoom a da nije baš preko 500€. Oppo Reno 10x Zoom bi mi bio savršen da imam načina da ga nabavim.

I ne znam da li da razmišljam i o Mi Mix 2s - to bih već smeo da iskeširam i polovno sudeći po trenutnim cenama. Osim dobre selfi kamere, šta gubim ako uzmem 2s umesto 3s?

A pada mi na pamet da probam i da ulovim VIP vaučer + Happy Sale u Xiaomi prodavnici 15. maja od 12:00 do 15:00 ako klošari ne naprave situaciju da u tom periodu ne možeš koristiti vaučere.
 
Poslednja izmena:
Ima dosta bolju selfi kameru to je jedino što ja vidim i noviji Android.

Inače, pitao Mi Srbija - kažu da će u Happy Hour periodu važiti vaučer iz VIPa - vidim ja da ću da kampujem u Ušću taj dan :d
 
Mi 3 ima i tanji donji bezel dosta, jer je jasno selfie ka.era u slajderu. Meni bi to bilo jako bitno. Ja ne znam kakva je ponuda u vipu uz te Neo Pakete, ako imaju Huawei P30 on je po mom misljenju uz Mix 3 najbolji deal.

edit: Sad videh ima p30 uz nova 5 je 45k sto je super deal. I u opticaju sve tri boje, sto je super.
 
Poslednja izmena:
Mix2s i mix3 imaju isti Android PIE. Imam ja jedan mix2s beli za 230evra

Pu kud ne vide ovaj post.... Bio sam baš blizu Subotice na odmoru prošle nedelje, i baš sam gledao oglase za mix 2s i ništa zanimljivo nije bilo...
 
Nazad
Vrh Dno