Šta je novo?

Benq GW2480

snacke1984

Slavan
Učlanjen(a)
16.12.2007
Poruke
147
Poena
320
Zanima me ako neko ima ovaj monitor da kaže kakav je . Na yt ima naš review tamo kažu da je ok za 125€
Bitno mi je sto ima pored HDMI i DisplayPort . A isto se razmisljam i za Dell SE2717H koji je oko 50€ skuplji ,ali ima Freesync i 75HZ, ali nema DisplayPort. Ako neko ima neka od ova 2 da mi kaže utiske,ili neku preporuku za 24 inca ips do 130€. Namena da se sačuvaju oči ,i da nema ips glow.
 
Poslednja izmena:
Jeftini ips monitori nisu za preporuku.
Za sta bi najvise korisio monitor?

Za 120e u prodavnicama imas solidne monitore sa VA panelom i 75Hz.

Inace taj Benq je jako lep.
 
Imam jeftin AOC IPS i po meni cak i bolji od LG IPS.
Takodje sam imao i obican led Benq i bio prezadovoljan njime,a pre njega sam imao Samsung.
Po meni tajvanci rade odlicne monitore za malo para,dok su korejanci vise reklamirani.
 
postoji domaća recenzija za taj monitor i vidim da su ga nahvalili, opet pitanje je da li je to marketing za benq ili stvarno tako misle
- pre mesec dana sam imao prilike da u emmijevoj prodavnici vidim kako izgleda slika na ips i va modelima iz prošle i ove godine u odnosu na u2412m model iz 2011
- pa ono je bruka, 8 godina stara tehnologija sabija savremene ips modele, kao da se nazadovalo u tehnologiji u međuvremenu :d
 
Hvala na savetima, imam Benq H2220HDA dosta dugo mislim od 2011 radi kao od provog dana ali je analogni ulaz. Skoro sam presao na Ryzen platformu pa mi strci monitor. Koristim ga sa surf i po neku igricu, a razlog sto bi ga menjao je pored toga sto je mator i to sto u igrama u tamnijim mestima slaba vidiljivost. Uze bi neki normalan moze i VA panel @ lljubo razmotricu . Moze i 22 incha da je korektan.
 
@ Barnet

Da na tu sam i misio domaća recenzija kazu skroz korektan, a 5-6 ljudi u komentarima kazu da su prezadovoljn koji ga koriste, ali mozda su deca pa sam dosao ovde kod ozbiljnijih:) Ili je marketing:mad:
 
Poslednja izmena:
Po meni Benq VA sa 75Hz su ok,takodje preporucujem i onaj moj AOC IPS I2280SWD ili ona novija verzija I220SWH ili veci M2470SWH.
Sto se tice Benq-a imao sam G2225HD.
 
Poslednja izmena:
Već godinama furam 27“ BenQ VA monitor i zadovoljan sam...


(ovaj post je sponzorisan od strane BenQ Srbija)
 
Ipak sam se odlucio za Acer Nitro VG240Y posle korisenja od 1 dana mogu da kazem da sam prezadovoljan izgledom i radom.:)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno