Šta je novo?

Windows Phone da ili ipak ne?

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,760
Poena
545
Koja koincidencija, malo pre čitam temu o Windows Phone 10, kad zazvoni telefon i komšija pita za savet. Da li uzeti Nokiu Lumiu 950 za 70€? Našao negde na oglasima, ali nije baš siguran da će mu raditi sve aplikacije koje bi koristio?
 
Podrška za WP10 se konačno završava do kraja ove godine.
Koristio sam Lumia 950 telefon jače od godinu dana, ali samo zato jer je bio službeni pa sam morao. Svanulo mi od kada smo prešli na Android.
Da ne bude zabune, Windows OS mi se dopada, koristim i odlični Surface Go tablet, ali WP je ipak totalni promašaj. Ta Lumia danas ne vredi ni 1 dinar.
 
Poslednja izmena:
Основно је што нема баш много апликација и неће их ни бити. Ја имам један WP и ради одлично, мада га не користим, осим што у њему стоји једна картица која је повремено потребна а служи и као будилник. Баш због недостатка неких апликација које су ми биле потребне а и није дуал сим, испао је из приче.
 
Као неко ко још увек користи WP тешка срца ти као и остали кажем да не вреди. Да су наставили са подршком сервиса било би ок, овако гасе један по један сервис и апликацију, и ускоро ништа неће ни радити.
Ја сам моју Нокиу 930 купио због посла , и нисам зажалио ни један секунд. Радила је перфектно до пре 3-4 месеца када сам разбио екран па сада морам да је мењам, мада због ових гашења морао бих да променим у сваком случају. Да будем искрен ја стварно не знам које то апликације нису радиле, и шта то није радило како треба. Код мене је све радило беспрекорно, и за разлику од колега који су мало мало па рестартовали телефоне, ја за 3 године мислим да сам рестартовао само за надоградње...
 
Као неко ко још увек користи WP тешка срца ти као и остали кажем да не вреди. Да су наставили са подршком сервиса било би ок, овако гасе један по један сервис и апликацију, и ускоро ништа неће ни радити.
Ја сам моју Нокиу 930 купио због посла , и нисам зажалио ни један секунд. Радила је перфектно до пре 3-4 месеца када сам разбио екран па сада морам да је мењам, мада због ових гашења морао бих да променим у сваком случају. Да будем искрен ја стварно не знам које то апликације нису радиле, и шта то није радило како треба. Код мене је све радило беспрекорно, и за разлику од колега који су мало мало па рестартовали телефоне, ја за 3 године мислим да сам рестартовао само за надоградње...

ista prica i kod mene,
 
Telefon mu moze sluziti eventualno kao drugi Telefon. Za pozove, sms, mejlove. Ili da koristi kao fotoapat posto je kamera i dalje solidna. Ali ne za 70e.
Mozda plafon za 50-ak...
 
Poslednja izmena:
Viber očajno radi i očajno je uvek radio. What's app je najbolje radio, ali su ga kasnijim abdejtima ubili. Podrške više odavno nema, tako da se ne slažem.
Navigacija ok, to je sistemska aplikacija, a one su uvek radile odlično na WP.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno