Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

sasa022

Čuven
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poruke
6,512
Poena
605
Evo da izdvojimo temu , da ne zatrpavamo ostale top AliExpress teme...
 
Treba mi neki pristojan bezicni mis,neka fina preporuka za pristojne novce
 
Miša MT750 imam skoro godinu dana, neprevaziđen je za male pare. Svaka preporuka. Padao mi je par puta, ništa mu ne fali, a obično na svim otkaže točkić. Punio sam ga svega 10-ak puta, dosta drži bateriju a i ja ga ne štedim (sigurno imam 10-ak sati svakodnevnog rada). Cena je tad bila 10-ak dolara niža.
 
Ako nekom trebaju patike za trcanje za 30ak $ imate solidne modele na Li Ning official store.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Napisite neke interesantne gadzete i life hack-ove koje ste uzeli sa AE, ima dosta stvari koje bi ljudi uzeli ali im ne pada na pamet, ova tema je idealna za to.
 
@Moca

Kakve su u odnosu na modele iz DECATHLON-a ?
 
Ja cekam jedne da mi stignu a inace na Usa sajtovima njihove patike dobijaju dobre kritike.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
evo neka preporuka od mene, uzeo sam ovaj drzac za auto koji se montira u cd rom slot. nije jos stigao ali mi se svideo nacin montiranja u odnosu na sve one koji se kace za ventilacione otvore ili lepe za soferku.

US $8.53 39%OFF | Alightstone Universal Car Phone Holder CD Slot Aluminium Mobile Mount Cradle For iPhone Samsung For All 3.5-6.0 Inch Phone
https://s.click.aliexpress.com/e/bhgPLLa0

stigao mi je pre par dana minijaturni alat za otvaranje svega sto ce mi ikad zatrebati.
odusevio sam se pakovanjem i kvalitetom celog seta.
postoji i dosta kopija ovog istog alata pa je preporuka da se poruci sa sledeceg linka:

US $19.99 | Original Xiaomi Mijia Wiha Daily Use Screwdriver Kit 24 Magnetic Bits AL Box Screw Driver xiaomi smart home Set 2017
https://s.click.aliexpress.com/e/cHjyxc4g

i jedna preporuka za mehanicku tastaturu, imam je par meseci i pre neki dan sam porucio i beli model za drugi komp.
ja sam prezadovoljan, opusteno najbolja mehanicka tastatura na kojoj sam do sada kucao.
uz oba modela sam porucio i set DSA Dolch keycapsova:

US $84.20 12%OFF | IKBC C87 TKL mechanical keyboard tenkeyless C87 PBT keycap cherry mx silver switch brown speed non-backlit gaming keyboard
https://s.click.aliexpress.com/e/cDvYjcHi
 
Poslednja izmena:
Ja ne mogu da otvorim ove aliexpress linkove. Izlazi greska na njihovoj strani, ima li jos neko problem?
Bas me zanima ovaj drzac za mobilni.
 
Treba mi neki pristojan bezicni mis,neka fina preporuka za pristojne novce
Kod nas A4tech bloody R70. Imaš moje komentare na forumu u vezi njega i još jednog popularnog modela. Da napomenem baterija se posle par punjenja popravila prilično i drži sigurno 2 cele smene rada.
 
@Alukard
Meni otvara u aplikaciji.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ja ne mogu da otvorim ove aliexpress linkove. Izlazi greska na njihovoj strani, ima li jos neko problem?
Bas me zanima ovaj drzac za mobilni.
To su linkovi koje pravi aplikacija i mislim da ih samo ona i otvara. U svakom slučaju, ona ih otvara sigurno.
 
Poslednja izmena:
Rapoo MT750, ili novi 750S

NOK 248.12 5%OFF | Rapoo MT750 Multi-mode Wireless Mouse Bluetooth 3.0/4.0 And 2.4G Switch For Four Devices Connection Computer Gaming Mouse
https://s.click.aliexpress.com/e/c59Q3yS8

https://www.joybuy.com/product/600109104.html

MT550 kao jeftinija alternativa
NOK 177.60 66%OFF | New Rapoo MT550 Multi-mode Wireless Mouse Switch between Bluetooth 3.0/4.0 and 2.4G for Four Devices Connection Computer Mouse
https://s.click.aliexpress.com/e/ct78iUw4

Ne bih Rapoo preporucio, sta god da smo imali od njih, vrlo brzo je riknjavalo... na kraju vec odustao od zamena u Mediamarktu...
 
Poslednja izmena:
Koliko ti je to vrlo brzo? Kao što rekoh, 10 meseci, nema problema.
 
Max 6 meseci. Pogotovo misevi, klinci uzimali za gejming, bile akcijske prodaje.
Da ne bude zabune, verujem da vam traju i da ste zadovoljni, iznosim svoje iskustvo.
Koji modeli tacno ne znam, svi su "otputovali".

TT over M5
 
Ja ne mogu da otvorim ove aliexpress linkove. Izlazi greska na njihovoj strani, ima li jos neko problem?
Bas me zanima ovaj drzac za mobilni.
nisam kuci pa nemam pristup kompu da okacim drugacije.
instaliraj aplikaciju pa probaj da otvoris, mora da radi.
 
Ni meni ne otvara u aplikaciji, a imam je instaliranu. Još u podešavanjima stoji da otvara razne linkove, npr s.aliexpress.com, što je slučaj sa ovim gore.
Ali opet ne radi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Možda niste ulogovani u aplikaciji? Meni lepo otvara linkove u aplikaciji.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Jesam ulogovan, a i ne vidim zašto bi to imalo veze

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
glupavi mobilni, po prvi put postavljam ovako. okacicu ponovo linkove kad budem za kompom...
 
Poslednja izmena:
Do blokera rekla je, tj nemate adekvatan link u whitelist-i, pa ne prolazi preusmeravanje linka.
Uradite copy/paste linka i radiće u svim browser-ima.
 
Postavih skoro ovo pitanje u drugoj temi, no Jeri je napravio čistku.
Elem, po vašim iskustvima i saznanjima, koji su najbolji (najprovereniji) brendovi za usb kablove i punjače?
Aukey, Anker, Ugreen...


@nemanja123
šta treba staviti u whitelist?
 
Poslednja izmena:
@radashin

Napisao sam i tamo , ali je Jericho obrisao

Brzo punjenje koristi samo u situacijama kada bas hitno moras da napunis bateriju

Gledaj aktuelne testove jer se situacija stalno menja

Kinezi gomilu stvari stancaju na jednom mestu i onda svako lepi drugo ime.

Ako se pojavi uspesan model , desi se da ga falsifikuju.

Videcemo kakvi ce biti spomenuti 3 portni punjaci - oni koji su stigli do nedavno su bili sasvim OK za sitne pare.

Sto se kablova tice - mozes da nadjes za sicu kvalitetan kabal koji ispunjava obecanu specifikaciju.

Evo ti primer
0,15m 2A - 4,85V , 3A - 4,7V 0,4$
2m 1,5A - 4,7V , 2A - 4,55V 1,9$

1 od 2m i 3 od 15cm za 2,1$ ( uz kupon 3-1$ )

Baseus od 2m koji je placen isto uz kupon kao ova 4 zajedno ima za nijansu losije performanse

primer.jpg
 
Da, reklama, tastatura pojela.
Sigurno imaš, možda ugrađeni.

@radashin
Ne sećam se. Ni ja nisam ubacio, ali znam da se pisalo o tome na temi o aplikacijama, pa možeš tamo pitati.
 
Nazad
Vrh Dno