Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Bila je ovde prica o bluetooth slušalici, vraćao sam nazad temu i citao ali je ubrzo krenuo neki off teme i izgubio sam se u citanju :D

Sta mi možete preporučiti da uzmem, treba mi kada sam u kolima da se javim na telefon, po par sati provodim u voznji dnevno pa moram korostiti neku bluetooth opciju.

Pisalo se u KZ brendu i modelu S1, nasao neki review i uglavnom svi oduševljeni. Posle naidjem na neki snimak kako se cuje kada neko prica sa njim i ucinilo mo se da to nije nista posebno :( nema neki kvalitet sa tog mikrofona kolko sam primetio.

Sta mi mozete jos preporuciti za nekih 20€ 30€

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ja sam uzeo ovu, Baseus. Jako zadovoljan. Veoma dobro čujem sagovornika, kao i on mene.

Najviše mi se svidelo jer ne moram da je držim u uvetu, već stoji u kasetici pored menjača. Kada imam poziv, jednim pokretom je strpam u uvo i skinem dole po završenom pozivu.

Mana je da na kineskom priča ko zove, ali meni ne smeta jer je ne držim na glavi kada ne pričam. To možda može i da se isključi. :trust:
 
Poslednja izmena:
Opisao si bas kako bi je i ja koristio :D da stoji negde dok telefon ne zazvoni, držao sam levo non stop na glavi i onda sam shvatio da mi smeta posle par sati :(

Hvala svima na predlozima, sva sreća pa sam osoba gde se lako odlucim sta kupiti kada imam siri izbor.. oh wait :( hahahahaha

Videcu kakav je izbor i na nasem trzistu pa odluciti :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Taman toliko i vredi koliko košta

Sent from my Mi MIX 3
 
Jel neko uzimao neke zanimljive podmetace za solje,case...?
I neke manje slike za dekoraciju zidova?
 
Poslednja izmena:
Poručio pre dve godine i imam i dalje [emoji1]


Sent from my Mi MIX 3
 
Dva puta sam naručivao komplet alata od nekih 20-30 delova za satove, i dva puta nije stigao.
Da nemam nekog alata od ranije tačno bi kad mi ode baterija otišao na carinu da tražim da mi je zameni onaj što ih konfiskuje...
 
@ amdpower

Pogledajte prilog 293270

Ovakve AC adaptere pakuju u par varijanti.
Koriste RTL8811 AU i CU cip.
U zavisnosti koliko ga dobro naprave i kakvu antenicu stave
i na koji ruter ga povezujes izvlaci realno od 100-200Mbps
na 5GHz . Na 2,4GHz ide do 50Mbps
ovo bre kod svih kineza imaš nisi morao da čekaš sa alija, idu od 400-700 po kineskim radnjama.... imam nekoliko ovakvih rade ekstra

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da ima,ja bih kupio,Pirot vam je tesko selo.:)
S druge strane nije mi hitno pa mogu i da cekam.
 
@jabree

Gomile sitnica nema po lokalnim prodavnicama , a neke na KP preprodaju za 2-5 puta vecu cenu.

Sa druge strane neke stvari su jeftinije u prodavnicama i na KP u odnosu na Aliexpress.
 
Da li je neko uzimao ove projektore,da li su stetni za oci?

 
Sta mislis sta li moze da pise na ovim nalepnicama osim da su stetne za oci...to pise na svakom laseru.

Screenshot_2020-12-06.jpg
 
Stigao mi ovaj punjac koji je sasa022 preporucio nekome ovde i ja sam video pa narucio cisto da vidim o cemu se radi i ako mi nesto nije potreban. U odnosu na onaj Essager koji sam ja preporucivao manji je i simpaticniji + ima displej ali od brzog punjenja nema ni B. Probao sam sva tri slota i ni jedan nema brzo punjenje. Nije neka kinta da zalim...to su uglavnom moji utisci. Prva slika je kako izgleda kada se puni preko tog punjaca a druga slika je kako pise kada se puni preko originalnog punjaca i treca kako izgleda kada radi. I nema ni na jednom 3A. max pokaze 1.98A ako sam dobro primetio.

Screenshot_20201207_135641_com.android.keyguard.jpg Screenshot_20201207_135722_com.android.keyguard.jpg IMG_20201207_135433.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne radi ni jedan brzi punjac na Huawei-u, jer ne koristi QC punjenje. Kao ni kabl naravno.

Moras probati sa nekim QC telefonom koji podrzava brzo QC punjenje.
 
Huawei ima svoju tehnologiju brzog punjenja, treba tražiti super charge punjače, a ne QC.
 
Jel moze neko da mi preporuci LED sijalice T20 P21W, a da su stvarno canbus? Svi kinezi ih tako reklamiraju, ali koliko vidim iz rivjua, vecina nisu.
 
@Djilkosh_Ns, @Jericho
Mozda ste delimicno u pravu ali igrom slucaja Essager sa slike je QC punjac pa sa njim kada punim ako ne pise super onda barem pise brzo punjenje a i auto punjac koji sam uzeo nedavno isto tako lepo puni i pise brzo punjenje...auto punjac 40% napuni za 40 minuta otprilike.

Screenshot_20201207_182610_com.android.keyguard.jpg Screenshot_20201207_182854_com.alibaba.aliexpresshd.jpg Screenshot_20201207_183029_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
@Gilgamesh

Taj punjac nije za rezim koji Huawei naziva SuperCharge.
Podrzava punjenje 5V 2A i uglavnom pokazuje oko 1,9x A.
Vazno je i da kabal stvarno moze da prenese 2A bez veceg pada napona.
Zbirno na sva tri porta moze da isporuci 3A.

Taj Essager podrzava QC mod i sa njim radi brzo punjenje na 9V 2A.
( i to pod uslovom da imas dobar kabl )

I taj auto punjac radi u rezimu 9V-2A
Mislim da postoji ozbiljan test i da lazu da moze da isporuci 36W

https://consumer.huawei.com/rs/support/content/sr-latn00409980/

@Nabukodonosor

Kupi kod nas proverene sijalice jer na pojedinim automobilima mozes napraviti stetu.
Prijava greske je najmanji problem koji te moze zadesiti sa losim sijalicama.
Posavetuj se sa iskusnim autoelektricarom koji se bavi i dijagnostikom.
 
@sasa022 kabl je isto originalni sto sam dobio uz telefon. Nije vazno, kazem samo da ovaj ne moze da pogura huawei na brzo punjenje pa kako god ali nece se baciti, iskoristicu ga za nesto drugo. [emoji3]

Poslato sa Nova 5t
 
@sasa022 kako da znam koje su kod nas proverene, kada svi kupuju sa Alija i preprodaju po deset puta većim cenama?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Neka preporuka za štampač koji može da štampa na plastici?
Ručno nešto kao PEN PRINT?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi preporuci LED sijalice T20 P21W, a da su stvarno canbus? Svi kinezi ih tako reklamiraju, ali koliko vidim iz rivjua, vecina nisu.
Ja sam kupovao razne ali ne mogu da ti preporučim nijedne. Neke su pravile problem sa kompjuterom u autu, neke slabo sijaju, neke su bile ok ali su crkavale posle par dana da ti se smuči da ih menjaš stalno. Na kraju sam se ostavio ćorava posla i nastavio da koristim klasične sijalice.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Gde da nadjem ovu solju bez drske i bez abnormalne postarine?

Screenshot_2020-12-08 US $2 08 33% OFF Hot Skull Mug Viking Coffee Cups Stainless Steel Travel V.png
 
Ja iz toga ne bi mogao piti [emoji23]
Ako nekoga imas u HR, adresiraj na njega.Screenshot_20201208_183313_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Poslato sa Nova 5t
 
Jel može neko da okači neke dobre telegram grupe?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@ Nabukodonosor

Ova AlikDarom dnevno ima najvise objava , samo je pitanje sta od svih tih ponuda vazi i za Srbiju.

Za Rusiju cesto vaze specijalni popusti i akcije i dele crvene kupone koji vaze samo za porudzbine koje idu u Rusiju ( ex-SSSR )


Npr. i pozivnice za Coupon Pals sada moraju biti iz istog regiona


EDIT :
Primer za kupone

rck.jpg
 
Poslednja izmena:
Šta se dešava sa pošiljkama sa Alija? Jel ostalima stižu redovno, meni skoro dva meseca ništa?
Znači naše pošte i poštari su šou.
Odem u poštu da pitam šta se dešava i da li pošta iz kine pristiže jer više od dva meseca nisam primio nijedan paket. Šalteruša kaže funkcioniše ali za twbw ništa nije ostavljeno a tvoj poštar ( neki novi) je odgovoran treba sve da je u redu.
Dva dana kasnije ja na poslu a brat mi javlja poštar sav isprepadan doneo 15 paketa.
 
Nazad
Vrh Dno