Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Samo ako može bez kabla...kada bi mogao sve bih bežično da imam...muka mi od kablova. [emoji23]

Poslato sa Nova 5t
 
Kinez i jos bez kablova... :D

Kad kupujem no name kineza vise volim da ima kabl i da nema bateriju, duze ce da radi
 
Ma za 1k dinara neka radi godinu dana dobro je. Danas crvena nije ništa.

Poslato sa Nova 5t
 
Osim ako treba kupiti fleš memoriju, onda je mnogo?
 
Osim ako treba kupiti fleš memoriju, onda je mnogo?
Ne vidim ja prijatelju problem što ja kupujem fleške u kini za 3e i završavaju mi posao. Neke stvari jednostavno neću da uzimam ovde, jednostavnije mi je kupiti 3 fleša od 32gb za crvenu i ne razmišljam. Kažem da sam ovde imao problem sa kingstonom, novi kingston crkao za mesec dana, zamene mi za neku ragu i ona crkne za mesec dana...kineske sam uzimao one micro za auto radio i ekstra mi rade, ne volim da mi strči iz radija pola metra. Što se tiče miševa, nisam ni jedan uzeo iz kine, kupim ovde MS, labtec, hama, gigabyte i sl. za 800-1000 dinara i dokle radi...kada počne da zeza, baciš ga u đubre i kupiš novi.

Poslato sa Nova 5t
 
Ako se negdje pojave bluetooth slusalice za mobilni kvalitetne a sa popustom za BF postavite ovde.
 
Nije vezano za AliExpress, ali ako ste u mogucnosti da nabavite ovaj model (VicTsing MM057) onda preporuka od mene:
https://www.amazon.com/VicTsing-Wireless-Portable-Receiver-Adjustable/dp/B013WC0P2A?th=1

Kupio sam u Nemackoj pre dve godine za 10 evra (to mu je redovna cena) i odusevljen sam misem. Ubacis jednu obicnu bateriju i bukvalno zaboravis kada si je poslednji put menjao.

p.s. videh sada da ih ima i na aliexpressu, tako da ipak jeste vezano za temu :)
 
Poslednja izmena:
Ove su meni stigle 19. novembra, kupio sam za poklon i lepo rade. Platio sam ih 11.32e i free shiping.
Moracu i sebi jedne da kupim, mada imam vec jedne slicne, moje imaju malo izrazeniji bas...dobre su i jedne i druge samo su mi kod ovih malo manje kuciste i lepsi displej.
Sluske

Ja imam ovakve
 
Poslednja izmena:
Šalim se za fleš, imam i ja jeftin kineski stik, nego s obzirom na probleme u dostavi, za sve što može da se kupi ovde treba izbegavati Ali.
 
Ove su meni stigle 19. novembra, kupio sam za poklon i lepo rade. Platio sam ih 11.32e i free shiping.
Moracu i sebi jedne da kupim, mada imam vec jedne slicne, moje imaju malo izrazeniji bas...dobre su i jedne i druge samo su mi kod ovih malo manje kuciste i lepsi displej.
Sluske

Ja imam ovakve
Kakav je kvalitet mikrofona prilikom poziva?
 
Narucujem kod buraza u Sloveniju, tamo je malo normalnija cijena dostave, manje od 3 evra.
 
Podloge za racunar mozda neke jeftinije a da nisu krs?
 
Ima li negde Senfer DT6 slušalica, a da dostava nije 27+ evra, odnosno da je shipping do 2-3 evra? Ludilo od troškova, a baš bih uzeo još jedne, da mi se nađu za rezervu.
 
Zdravo!
Moželi neko da mi preporuči dobar termometar za unutra, treba mi par komada, po pristojnoj ceni.
Hvala unapred.
 
Bilo verovatno više puta, ali ajde. Wireless Qi Charger neki?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Da li neko zna da li ovaj USB Hub (ili neki drugi, ovo cisto da vidite o kom proizvodu govorim) mogu priključiti na Samsung TV i time dobiti vise portova za korišćenje? Vidim po komentarima svi pisu da ubacuju u laptop, pc a nisam primetio za TV :D.
Da li onda mogu da ubacim na taj Hub neki flash i da gledam film preko TVa?

£3.58 30%OFF | Ugreen USB 3.0 HUB Multi USB Splitter 3 USB3.0 2.0 Port with Micro Charge for MacBook Surface Pro Computer Accessories USB HUB
https://a.aliexpress.com/_mMtgWwH


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Laicki nesto razmisljam da kad se nesto dodaje necemu da to posle nece raditi kao treba. Dal ce npr 4k film na usb flash koji ubodem u taj HUB biti i na TVu tog kvaliteta, neko moje razmišljanje hahaha
Nek se javi neko da mi kaze da nemam pojma i da to nije nista tacno :D
Kad bi se javio neko sa bas ovim primerom :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Film je takvog kvaliteta kakvog je, ne može mu flash ništa. Jedino može da se desi da koči ako mu je bitrate veći od brzine čitanja fleša odnosno usb-a. Ako radi bez tog hub-a, radiće i sa njim.
 
Ja sam probao pre par godina na LG televizoru i nista nisam dobio. Ukoliko su ukljucene 2 ili vise usb memorije ili hdd-a tv uvek vidi samo jedan uredjaj. Probao sam i sa hub-om koji ima sopstveno napajanje i opet isti problem. Na kraju nabacio produzni kabl radi laseg kacenje memorije.
Sto se tice kvaliteta reprodukcije tu nije bilo razlike.

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno