Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

@amdpower

Ja naručujem brijače isto od preko. U pitanju su Muhle, Edwin Jagger, Merkur...sve su top kvaliteti. Jedan brijač može da traje par generacija ako se lepo čuva.
Javi na pm ako hoćeš sajt da ti pošaljem.
Daj link ovde. Sigurno ima i biće zainteresovanih, ako ništa drugo za iskustvo.
 
Evo za 2, najkasnije 3 dana cemo imati posebnu sednicu gde cemo razmotriti odobravanje linka.
 
Evo za 2, najkasnije 3 dana cemo imati posebnu sednicu gde cemo razmotriti odobravanje linka.

Mozda je bolje da otvorim temu u bench clubbingu ??
Ovako ljudi ne znaju koji brijac da kupe, jer ih ima na stotine. Nece svakom da legne svaki brijac, ponajvise zbog agresivnosti.
Sto se tice linkova, okacicu nije problem.

https://www.giftsandcare.com/en/ - brijaci, nozici, cetke, britve, sapuni, losioni....
https://www.shaving.ie/ - isto to samo malo drugaciji izbor i razlikuje se u ceni dostave

Sto se tice brijaca za ljude koji planiraju prvi put da se briju sa klasicnim brijacem.

Prekoporuka za Muhle R89 ili Edwin Jagger R89. Oni su blagi i dopustaju dosta gresaka.
Za ove malo izbiljnije tu su britve, muhle R41, fatip itd.

Sto se tice kvaliteta brijaca na samom vrhu su Muhle, Edwin Jagger, Merkur, Ikon itd.
Zilete za brijace imate i kod nas na KP ili po Suncu, Dis-u i ostalim marketima. Trenutno najbolje sto se moze naci kod nas je Gillete Platinium, Gillete Silver Blue ili Astra. Bic-ovi zileti su vecini "tupi", a Willkinsonovi i Astrini nekad i preostri za pocetnike. Cene se krecu od 80 do 120 dinara.
 
Poslednja izmena:
Svaka vam čast za brijanje.
Msm da poslednjih 15g (od vojske imao 28g tada) nisam uzeo brijač u ruke, ponekad malo pokosim [emoji6] i to kad okolina počne da komentariše [emoji23]

Послато са уз помоћ ТT
A i to nauka, a nije, može sve to i na suvo, zavisi od kože, kod mene moglo bez ikakvih posledica.
Samo napred ogledalce moje drago [emoji6]
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima u vezi za maske.
Sto se ekrana tice oni su jeftiniji to sam video ali sto se tice zastitnih stakla oni nisu,kostaju isto kao i kod nas...
Inace neko je ovde spomenuo da se nemoze naci dobra maska za te pare,izvini prijatelju da li treba da dam 10,100$ za glupu masku?
Radije biram izgled kupim 4,5 i menjam. Obicno ko takvo nesta izjavi menja telefone na godinu dana,pa maska ce da traje vise.
 
Da li je uzimao neko aktivni ves za trening??
Kratke, duge helanke, kao i gornji deo..
Prati akcije u Lidlu, bio je Crivit za 800din, odlican je, taman dugacak i dubok donji deo da se lepo upases i da ne ispadne nista :)

Nego ubih se oko Android Boxa, gledam nesto za decu za yt, dovoljan je i 2/8gb ali ajd bar 4gb da ima rama, koji god pogledam on je s905, a ima li neki poseban brend da gledam?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
@Miki_

Ako hoćeš kvalitetnije maske, a da nisu toliko skupe, pogledaj Kisscase prodavnicu.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Izazov za hard core aliexpres plivače:
treba mi pronaći proizvođača magnetnih usb kablova koji idu pod uglom od 90 stepeni:
ali ne kao što su ova dva:
Hfff049214ca44a56833bb8d21cb1f0a1r.jpg Hcdc3b85ab812493d844d0ced0c630788g.jpg

već ovakav:
HTB1v60MVYvpK1RjSZPiq6zmwXXaF.jpg

znači treba mi proizvođač, ne prodavac.
Hvala
 
Ovako na keca što sam pronašao imaju Olaf i Rock ovakvi magnetni kablovi koje tražiš.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 
Olaf je đubre, to ne uzimati ni u šali.
 
To se slažem. Po meni su najbolji Ugreen i Baseus, može i TOPK da prođe. Rock imam jedan kratak od pola metra, uzet za 20 centi ali samo sam ga probao da li radi tako da ne mogu da ocenim.

Inače ne pitah Sirius9, što mora baš ovakav oblik kabla?

Edit: Našao i Ugreen ovakav kablić, drugačiji rezultati pretrage mi bili na tabletu i telefonu.

Poslato sa AGS-W09 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Dajte neki link za dobar brz auto charger za telefone

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Inače ne pitah Sirius9, što mora baš ovakav oblik kabla?

Zato što ima najpogodniji oblik za ono što je meni potrebno, kab je malo izdignut u odnosu na magnet.
A proizvođač mi treba zato što mi treba napraviti neku custom varijantu za moje potrebe ili da mi prodaju nedovršeni proizvod koji ja mogu da prilagodim mojim potrebama, nijedan prodavac ovo nemože.
 
A proizvođač mi treba zato što mi treba napraviti neku custom varijantu za moje potrebe ili da mi prodaju nedovršeni proizvod koji ja mogu da prilagodim mojim potrebama, nijedan prodavac ovo nemože.

Da ti neko uradi tako neki custom kabel, može, ako ćeš uzeti min 10000 komada.
 
Ne mora da znači, u konkretnom slučaju dovoljno bi mi bilo da ne stave USB priključak na kab i da ne zaliju magnet i konektor na onom malom prcmoljku što se ugura u uređaj, znači poluproizvod bi mi bilo mnogo lakše iskoristiti nego rasturati gotov proizvod.
 
Aha to je već druga priča što želiš. Probaj kod Ugreena, vidi šta kažu.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Mislim da sam njih već pitao, pre jedno 6 meseci, nemaju proizvodnju.
 
Nisam imao pojma da oni ne rade proizvodnju, zanimljivo.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
I usams i floveme ima ih dosta na aliju, imate li preporuku za neki konkretan model da ste vi uzeli i da ste zadovljni...amperaza koju da gledam?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Preporučujem Wotobe 78W dual car charger. Preko USB Type C puni laptop bez problema, a običan usb podržava Quick Charge.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I OLAF i USAMS i FLOVEME su samo prodavci i cesto prodaju identicne modele svako pod svojim imenom.

I nisu jedini - mozemo nabrajati u nedogled.

Desava se cesto da jedan trgovac isti model prodaje pod par razlicitih oznaka , ili kontra - par razlicitih modela pod istim imenom.
 
Nazad
Vrh Dno