Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Kakvi su ovi TOPK punjaci? Vidim da ima vec za 4$ na ovom "snizenju"... QC3.0 + 5V2.0A
 
Pa on košta oko 20$ to je najbolji pokazatelj dal je prevara.

Slabo ga nešto ima, samo na AliExpresu

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Znam, svesno sam kupio ovaj od 9$, zanimalo me sta ce da stigne, mislio sam neka kopija, al izgleda neće ništa [emoji3526] Uzecu sa GearBesta, tako je valjda original

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
@Bobajakuda

:S::mad: Stvarno ne razumem.... Zar je tesko pogledati par stranica unazad.

I zar je tesko posaviti link ?

TOPK QC 30W je kao ovaj Essager - https://mysku.ru/blog/aliexpress/57166.html

I Rocketek bi trebao biti isti , a on je sa kuponom 2,98$
Izvinjavam se. Ubacio sam proizvod u korpu i kinez odmah salje da li ima nekih problema.
Pa rekoh da pogledam ima li jos neki drugi i onda sam brzinski postavio pitanje.
Jos jednom se izvinjavam..i ja ne volim kad postavljaju pitanja koja su vec bila.


Ovaj sam gledao.
US $4.24 38%OFF | TOPK B244Q Quick Charge 3.0 28W QC 3.0 Dual USB Charger Adapter EU Travel Wall Mobile Phone Charger for iPhone Samsung Xiaomi
https://s.click.aliexpress.com/e/bibam7u8
 
Poslednja izmena:
Da dodam, merač "krvnog" pritiska na zglob.
Stavim u džep 3K din i obiđem lokalne apoteke, šok cene zaista, ništa jeftinije od 6K din, rekoh doviđenja prijatno...
Pogledam na aliju, cena od oko 15$ na više ali šta izabrati!?
Ja sam ćaletu uzeo ovaj za probu:

US $8.09 73%OFF | YONGNUO Digital Esfigmomanometro Blood Pressure Tonometer Tensiometro Intelligent Wrist Digital Blood Pressure Meter
https://s.click.aliexpress.com/e/blYGLmMo

Ima i onaj klasični na slušanje pa ponekad poredi ako sumnja u rezultat. Ovaj digitalni ume da omaši 10ak gore dole što je sasvim korektna tačnost. Bitno je samo da baterije budu dobre i da se uvek lepo zategne, drugo merenje ako hoćeš, opet zategneš prvo. Ja koji skoro uvek imam idealan pritisak i na njemu merim od 115-125 sa 80-90. Ćale kad izmeri npr. 160 sa 115, plus minus 5 su mu najmanji problem. :D

Ni skupi digitalni inače nisu nešto pouzdaniji. Devojka mi je doktor, radila godinama u hitnoj i ima najviše anegdota oko tih digitalnih merača, npr. gde neko uleti i panično prijavi pritisak 40 sa 20. :D
 
@Bobajakuda

Pogledaj testove i mozes da pronadjes koji su modeli identicni i pod kojim imenom se sve prodaju.

Ako koristis aplikaciju na mobilnom , "kupis" kupon 3-1$ i vecinu tih punjaca mozes da kupis za 3 do 4$.


Za koji model ti je prodavac prijavio problem ?

Ako jos uvek nisi porucio , uzmi neki od 30W modela , jer sve te punjace nije preporucljivo opterecivati na maksimum.

Izbegavaj gomilu QC sa displejom i one na kojima za 5V portove pise 2,1A koji kostaju oko 3€ - pogledaj testove i videces da su krs.
 
Nema ugrađenu bateriju, pa u svakom slučaju mora da se drži uključen ili preko Power bank, ili na klasičnom USB punjaču. Ja sam hteo da uzmem taj model za auto, ali sam na kraju uzeo praktičniju mini varijantu :
NOK 76.19 30%OFF | 3.5mm Stereo Music Wireless Receivers Bluetooth Receiver AUX Audio Cable For Car Speaker Headphone Bluetooth Adapter HandsFree
https://s.click.aliexpress.com/e/bcWtfefq
Da ne bi bacali pare, i onaj jeftini transmitter sa baterijom može da radi na stalno napajanje, samo se izbaci baterija i na te 2 žice poveže usb kabal. Prvo rastavite transmitter, izvadite bateriju. rasecite micro usb kraj sto ide uz aux transmitter,pa spojite zice (crvena +, na braon, crna -, na plavu),mada proverite prvo sa nekim ispitivacem. Uključite usb kabal u usb "utičnicu" i radiće.
 
Ja sam ćaletu uzeo ovaj za probu:

US $8.09 73%OFF | YONGNUO Digital Esfigmomanometro Blood Pressure Tonometer Tensiometro Intelligent Wrist Digital Blood Pressure Meter
https://s.click.aliexpress.com/e/blYGLmMo

Ima i onaj klasični na slušanje pa ponekad poredi ako sumnja u rezultat. Ovaj digitalni ume da omaši 10ak gore dole što je sasvim korektna tačnost. Bitno je samo da baterije budu dobre i da se uvek lepo zategne, drugo merenje ako hoćeš, opet zategneš prvo. Ja koji skoro uvek imam idealan pritisak i na njemu merim od 115-125 sa 80-90. Ćale kad izmeri npr. 160 sa 115, plus minus 5 su mu najmanji problem. :D

Ni skupi digitalni inače nisu nešto pouzdaniji. Devojka mi je doktor, radila godinama u hitnoj i ima najviše anegdota oko tih digitalnih merača, npr. gde neko uleti i panično prijavi pritisak 40 sa 20. :D

Ja sam naručio neki Olieco sa integrisanom baterijom, kontam ako mi se ne svidi taman ću skinuti onu traku što se naduvava s njega i prebaciti na kevin stari aparat pošto na njenom čičak traka više ne radi posao.
Znam da umeju da odstupaju, ali 10-tak gore dole nije strašno. Prosto je neverovatno koliko modela merača pritiska ima u kini, kao da svaka kineska manufaktura sa više od 1 zaposlenih pravi barem jedan model !!!
 
To su neke no-name kartice sa Teclast logom.

Ako ti je za multimediju uzmi Mixza-CeaMere
Mislio sam baš za akcionu kamericu da uzmem neku od 128gb jer je ne koristim baš toliko često, ali sam na kraju izvadio Samsung evo 128gb iz kamerice i stavio u telefon a Samsung evo 64gb otišla u kameru...to mi je bolje nego da uzimam neku no name...I sa 64gb mogu da snimim više od 4 sata 1080/60 na kameri...
 
Ja sam naručio neki Olieco sa integrisanom baterijom, kontam ako mi se ne svidi taman ću skinuti onu traku što se naduvava s njega i prebaciti na kevin stari aparat pošto na njenom čičak traka više ne radi posao.
Znam da umeju da odstupaju, ali 10-tak gore dole nije strašno. Prosto je neverovatno koliko modela merača pritiska ima u kini, kao da svaka kineska manufaktura sa više od 1 zaposlenih pravi barem jedan model !!!
Nosite ih na baždarenje. Košta 500-1.500 dinara.
 
Ima li preporuka za HDMI kablove 2.0 (4K 60Hz) duzine 5m ?
Ima dosta onih koji rade na 4K 60Hz samo do duzine 3m, a za duze na 30Hz..
 
Pa ne bas, upravo zbog ovoga :

-849608521-1644414750.jpg
 
Znam da nije tema, ali i mene zanimaju aparati za merenje krvnog pritiska.
Mene zanimaju ovi na nadlaktici.
Koji model, da li su ovi Beuer BM26, BM40, BM58 dobri, ili mozda neki Omron?
Zelim da prodjem jeftinije, ali nije problem da se otvorim za kvalitet. Mada kako citam, nista mi ne garantuje neku preciznost.
Digitalni mi trebaju, i laki za snalazenje da budu. Ovi su do 5.000 Beuer sto sam nabrojao.
Da li da gledam u apotekama, da li su tamo jeftiniji ili skuplji?
Hvala
 
Nisam nikad čuo za tu marku a Essager je poznat po kvalitetnim stvarima. Čisto da pomognem pri odluci. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Znam da nije tema, ali i mene zanimaju aparati za merenje krvnog pritiska.
Mene zanimaju ovi na nadlaktici.
Koji model, da li su ovi Beuer BM26, BM40, BM58 dobri, ili mozda neki Omron?
Zelim da prodjem jeftinije, ali nije problem da se otvorim za kvalitet. Mada kako citam, nista mi ne garantuje neku preciznost.
Digitalni mi trebaju, i laki za snalazenje da budu. Ovi su do 5.000 Beuer sto sam nabrojao.
Da li da gledam u apotekama, da li su tamo jeftiniji ili skuplji?
Hvala

Ja sam naručio sa alija jedan ali ja sam uzeo onaj što ide iznad ručnog zgloba + nije još stigao pa ne mogu ništa da kažem o njemu.
Što se tiče Beurer-a i Omrona oba su kvalitetan izbor mada ako ti garancija znači onda bi se ja opredelio za Omron i naručio bi preko
Prizme jer sam imao par veoma pozitivnih iskustava što se tiče garancije za aparat za merenje šećera, jednom je aparat sam od sebe
pobrljavio a drugi put je model zastareo pre isteka garancije i nisu mogle više trakice da se nađu za njega, oba puta sam imao nov
aparat (zastareli model su zamenili novim) u roku od 3 dana bez ikakvih natezanja tako da sigurno vredi malo više dati za takvu uslugu.

Ali ako gledaš da prođeš jeftinije nemoj gledati po apotekama, ja sam pogledao (za onaj zglobni) i jeftinije izađe kod emija/wina/džigatrona
i imaš 3 godine garancije.
 
Koji model, da li su ovi Beuer BM26, BM40, BM58 dobri, ili mozda neki Omron?
Zelim da prodjem jeftinije, ali nije problem da se otvorim za kvalitet.

Ako zelis kvalitet kupi omron i neces pozaliti ni jednog trenutka, servisna podrska je vrhunska.
Ja ih imam nekoliko u familiji, najstariji uredjaj ima 20godina i servisiraju ga besplatno, takodje bazdarenje ide besplatno.

Ono sto bih skrenuo paznju je da su uredjaji na zglob mnogo zgodnjiji za svakodnevno kontrolno merenje od onih na nadlakticu, a rezultati su isti.
Takodje ako koristis alkalne baterije u omronu to ce da traje i traje...
 
^ isto, 2 komada sa dva naloga
 
Ja 18.6 i u Transitu mi je

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
2019-06-22 11:52 In Transit Dispatch PreAlert to Serbia

Moja 22. krenula za Srbiju. Čudi me da Vam još uvek nisu poslali.
 
Ima li neko preporuku za ogrlicu protiv lajanja? [emoji3526]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno