Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Radi teretni avio saobraćaj, pre 10-ak dana sam pričao sa našim čovekom koji radi pri Lufthanzi na aerodromu u Beču, cargo deo. Rekao mi je da im kinezi šalju gomile robe avionima. Deo svega toga dolazi kamionom i na Surčin, svakog utorka i petka.

Idu cargo letovi, ali jedan dobar deo pošiljki je stizao i kao sekundarni teret na putničkim letovima. A to je sada gotovo zamrlo.
Neka glupa igračka sa Ali-ja, već je 15 dana "Departed country of origin..."

A i naša pošta isporuke radi na minimumu.
 
Jel kupovao neko RC Igrace, gledam neki buggy 1:14 4wd, najcesce mi iskace wltoys tu negde do 100e... Verovatno ce mi i carinu na to naplatiti?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Isporuke skoro i da nema. Čekam već preko mesec dana paket koji inače stiže za15ak dana. Mislim da trenutno nije vreme za naručivanje, ko zna gde ta pošiljka može da završi.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ma posiljke zezaju jos od onog njihovog 11.11 meni i zeni vise od pola paketa od tada nije stiglo, vratili nam novac. Ovo je samo jos vise zakomplikovalo situaciju.
Ja postara nisam ni video od kako je ovo krenulo kod nas.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Prvo su bili 11.11 i black friday koji su totalno prebukirali sposobnosti i Ali-ja, i polaznih/tranzitnih/dolaznih pošti. Zatim je stigla kineska nova godina, kada pola Kine ne radi, a zatim se ozbiljno zakuvala Korona u Kini. A tu se negde uglavio i štrajk naše pošte.
Uglavnom, priličan raspad.

Nama je neka dečija glupost od kraja februara do početka marta stigla za rekordnih 10-ak dana, ali neka druga količina gluposti ne stiže uopšte.
I naša pošta sada radi krajnje ograničeno.

Batalite sada poručivanja. Punite korpu, pa kada (i ako) se situacija normalizuje, krenite sa porudžbinama.
 
Poslednja izmena:
meni stigao neki alat za drugara, koji kosta oko 100e..za manje od mesec dana. i "tips" za slusalice, takodje za oko mesec dana. postar doneo pre neki dan. sad sam porucio 2 baofeng radija.. videcemo koliko cu ih cekati.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Meni stigao neki baseus kabl preko turske za 20 dana u sred ovog haosa. Kako ne znam. Imam neke stvai koje cekam duplo duze ili koje se ne mrdaju uopste...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Turkish airlines funkcioniše dobro u ovim danima, tako da je to verovatno razlog.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Da li su to sve porudžbine apsolutno sa Alija, pošto ja imam brdo porudžbina a nista se ne mrda već mesec dana. Takodje poštara nisam ni video od početka vandrednog stanja.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
meni stigao neki alat za drugara, koji kosta oko 100e..za manje od mesec dana. i "tips" za slusalice, takodje za oko mesec dana. postar doneo pre neki dan. sad sam porucio 2 baofeng radija.. videcemo koliko cu ih cekati.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
Koje Boafeng si uzeo i zašto njih?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Baofengova ima na KP, a cena je vrlo slicna kao na Aliju

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
moja greska, ustvari su sa eBay... baofeng bf-f8hp sam porucio.. trebalo bi da su 8w, to mi se ucinilo najboljim za taj novac. izadju oko 1825 din po komadu.

na kp je 2900 uv-5r koji je 5w.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Da li je neko kupovao kabl za monitor i to disply port na mini display port, ne mora da bude 8K ali da ne bude ni neki žnj.
Kod nas su hama 2000 din što mi izgleda kao mnogo (pošto mi trebaju dva komada).

Thanks

Da ponovim pitanje, možda vidi neko sa iskustvom!
 
4k za 7$ a ne cekas 3 meseca. Hama je vrlo prosecan a preskup Kinez, meni je to uvek poslednji izbor.
 
Ovo nije loše, nadam se da imaju barem 2 na stanju, zovem ih danas. Thanks
 
uzimao neko možda produžne za usb,ekstenzije za dvi i sl?hoću da izmestim kućište i ovih standardnih do 2m mi malo...pitam ovde jer mi više treba ideja kako da rešim problem.
 
Neki predlog za neki sterilizator cetkica za zube?
Ili je mozda bolje kupiti ovde kod nas?
 
Ja sam video ovo kod drugara, ali pojma nisam imao da je nesto vise od drzaca za cetkice.
 
Treba mi type c to type c kabl. Da bude 1.5m minimum. Imao sam do baseus koji je radio dobro u proteklih godinu dana, ali se sad toliko onaj vrh greje da se plasim tokom noci da mi se ne istopi ulaz za punjenje.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel ti odgovara 1500 dinara. Došla mi 4 komada uz karticu koja ima 4 display porta.
 
Jel neko mozda uzimao digitalne satove, treba mi neki manji koji ima konstantno osvetljenje, tj da ne mora da se pali backlight?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Ja imam isto takav, ali 2$ manje placen.
 
Tako nesto samo manjih dimenzija i to sto manjih, tipa kutija sibica[emoji12]

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
E hvala, tako nesto.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
meni trebaju neke bezicne slusalice, do 20ak $
gledam qcy qs2 ili mozda mpow flame 2? je l uzimao neko? ili mozda preporuka za neke bolje?
na qcy baterija krace traje, a na mpow me malo odbija ova 'zakacaljka' za uvo :D
 
Procitaj temu 20-ak strana unazad, neko je kacio test slusalica, tj. "best buy" pregled.
 
Nazad
Vrh Dno