Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

I ja sam ga merkao ali mi se ne daju pare za (ali premium) dhl i njihove troskove, Cekam da mi legnu neke pare pa ga uzimam na banggoodu

Послато са LYA-L29 уз помоћ Тапатока
Ja uvek angazujem prijatelje preko da isporucujem na njihove adrese.... mnogo mi je bolja varijanta,sigurnija,jeftinija....
 
Ja uvek angazujem prijatelje preko da isporucujem na njihove adrese.... mnogo mi je bolja varijanta,sigurnija,jeftinija....

A pa super ja nemam nikog vani pa mi jedino ostaje banggood. Ne znam kakvi su ti qgeem. Hteo bih ga kupiti treba mi različita slika na dva eksterna monitora da li je ok ovaj ili da idem na onaj klasican veliki baseusov hub
 
Stigle su mi danas ove bubice https://a.aliexpress.com/_mskDNRL

Moram da kažem da su super. Nemam sumnju da su airpods i earbuds daleko bolje (iako ih nisam probao) ali meni ovo završava posao. Ne krče, ne pucketaju, čak je prilično čist zvuk kad se pojača na maksimum. Možda bi video da su loše ako bih probao neke skuplje i kvalitetnije ali za sada su premašila moja očekivanja. Definitivno više muzike nego para.
 
Druže, "ne krče i ne pucketaju" su više nego niski kriterijumi.
 
stiglo 20-30 paketa iz septembra i oktobra. par stvari koje su pa dzabe a dobre:

cetkica za gramofonske ploce. ekstra dobra. 0.8 zgodna jer se cetka uvlaci pa ne skuplja prasinu. vrlo meka.

link
Pogledajte prilog 296034


par komada lepka. vrv najbolji lepak koji ima da se pazari. ne lepi brzo, daje vremena za podesavanje i doterivanje spoja ali zato posle drzi odlicno i dugo.
link

Pogledajte prilog 296035


ko spava sa cepovima za usi protiv buke, moze da bude srecan jer ima to cepova. duplo i vise jeftiniji od oropaksovih u apotekama, onih sarenih sto su za spavanje. probao sam par vrsta sa alija i ovi su vrhunski.

link

Pogledajte prilog 296037

eto, to je sto mogu da preporucim da je bas dobro...

Super, treba više ovakvih postova :)
 
@ Sc8eR

Preko 1000 ovakvih predloga samo u jednom danu imas na Aliexpress grupama na Telegramu.

Apsolutno nema potrebe zatrpavati ovu temu , jer i ovako vlada prilican haos.

Ako te bas nesto konkretno zanima , postavi pitanje pa da trazimo najbolju ponudu....
 
Trebalo bi otvoriti temu isključivo, "..šta zanimljivo kupiti Ali/Ger/Bang..." i sličnim mestima.
Bez diskusija dal' je ovaj ili onaj punjač bolji za 4%, dal' ovaj kabel pušta 1.5A a onaj 2.1, ili ove slušalice manje krča od onih.
Samo skretanje pažnje na zanimljive proizvode koje sami možda ne bi uočili.

Pokušao ja to u nekim drugim temama, ali brzo se izgubi u beskonačnosti ovih svaštarskih brbljaonica.
 
Poslednja izmena:
Jel neko mozda uzimao ovakve ili slicne RC autice?

https://a.aliexpress.com/_mN5qyDR

https://a.aliexpress.com/_mqN6fjB

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Uzimao sam rc stunt autic po ceni od 10 do 15 Evra, klinci oduševljeni, sve radi odlicno, jedina mana im je što kad kreneš 2 auta da voziš, daljinske komande im se mešaju. Sami autici su neunistivi, kvalitetno su urađeni a za te pare ispadaju džaba.

Poco X3 NFC
 
Može li se trčati sa ovim jeftinim bubicama sa alija?

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Može, staviš ih u džep i trčiš :D
Šala mala, nije to tako jednostavno kao što izgleda, sve zavisi od oblika ušne školjke i modela bubica koje si izabrao i kako dobro one zaptivaju u tvom slučaju, nešto što kod mene drži vodu kod tebe možda neće.
 
Uzimao sam rc stunt autic po ceni od 10 do 15 Evra, klinci oduševljeni, sve radi odlicno, jedina mana im je što kad kreneš 2 auta da voziš, daljinske komande im se mešaju. Sami autici su neunistivi, kvalitetno su urađeni a za te pare ispadaju džaba.

Poco X3 NFC
Daj neki link, nisam bas siguran da sm skontao na koje mislis.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Da li znate nekog prodavca koji salje ugreen proizvode besolatnom posiljkom?
 
Ugreen official store na eBay

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Kako ne? Ja baš sad gledam i sve što sam otvorio šalju? Jedino što nisam išao na buy, ali me regularno vodi do checkout.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ne šalju. Baš sam hteo juče da naručim kabal. I na zvaničnom sajtu stoji u koje sve zemlje šalju.
Pogledajte prilog 296147

UGREEN CURRENTLY ONLY SUPPORTS ORDERS DELIVERED TO THE FOLLOWING COUNTRIES (REGIONS):

United State, Canada, Mexico, Brazil, United Kingdom, Germany, France, Netherlands, Spain, Italy, Portugal, Russia, Greece, Ireland, Norway, Sweden, Switzerland, Croatia, Finland, Belgium, Hungary, Israel, India, Japan, Malaysia, Singapore, Thailand, Australia, New Zealand.
 
Nazad
Vrh Dno