Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Treba mi par puta godisnje samo za putovanja, pretezno za skijanje, nosim dron, gopro, opremu svu, pa sam kontao da uzmem neki manji a ne da vucem jos i fullsize ruter sa sobom...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ima li neki prodavac da salje wireless miseve po razumnoj ceni :)
Gledam ovaj rapoo, ne mogu da nadjem free shipping
 
idi na e bay
 
Sta je najbolje od bežičnih bubuca do nekih 35-40$? Qcy t5 ili nesto drugo? Skroz sam ispao iz toga.

Sent from my C-3PO
 
Ma nemas kako ni da upadnes, niču ko pečurke [emoji846]
Ja imam taj model, cak sam ih platio i dosta jeftinije, oko 20e i odlicne su mi. To su mi prve true wireless pa nemam sa čim da uporedim. Ali ja sam sve mislio da ce za tu cenu imati problema sa konekcijom, da ce zvuk biti smesan, sve sam mislio da ce nesto da fali kad ono na veliko iznenađenje one odlicne, cak bih se usudio da kazem da vrede i dosta vise nego sto sam ih ja platio. Preporuka za T5. Kz cini mi se imaju neke dobre, proveri njihove tws.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja imam qcy qs2 medjutim pocele su da mi stvaraju preveliki pritisak u glavi dok i nosim i da gube konekciju.

Sent from my C-3PO
 
Preporuka za Redmi AirDots ili Xiaomi Air 2 SE, zavisi koji oblik ti više odgovara.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Meni su najbolje KZ S1 Hybrid, pa onda Qcy T5 ili Haylou T15. Novi model Xiaomi Airdots nisam probao.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja imam Redmi Air Dots i zadovoljan sam.Brzo se povezuju,lagane za nošenje,ne sviraju loše.Za te pare kažu da nema boljih(ono 20$).
 
Meni su najbolje KZ S1 Hybrid, pa onda Qcy T5 ili Haylou T15. Novi model Xiaomi Airdots nisam probao.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Kz s1 kazu da nemaju dobar bass, istina?
Ja volim masan zvuk i bas koji se oseca. Na mojim qcy qs2 ima basa ali nema onaj udarac,silinu, to mi nedostaje.
Je l am stvaraju te slusalice pritisak u glavi.
Meni su ove pocele toliki pritisak da stvaraju da je nepodnosljivo

Sent from my C-3PO
 
Ja imam Tronsmart Spunky Beat i SoundPeats TrueDot. Iako su po testovima ove TrueDot bolje ja i nisam nešto impresioniran njima, pogotovo što mi loše leže u ušima.
Spunky Beat su mi odlične i po komforu i po zvuku.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
I spunky beats deluju ok. Bas nemam pojma. Za sada se troumim izmedju spunky beat, qcy t5 i kz s1

Sent from my C-3PO
 
Takođe +1 za spunky beats. Za to koliko koštaju, odličan zvuk sa dosta basa + jako udobne za nošenje.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kz s1 kazu da nemaju dobar bass, istina?
Ja volim masan zvuk i bas koji se oseca. Na mojim qcy qs2 ima basa ali nema onaj udarac,silinu, to mi nedostaje.
Je l am stvaraju te slusalice pritisak u glavi.
Meni su ove pocele toliki pritisak da stvaraju da je nepodnosljivo

Sent from my C-3PO
Imam i Tronsmart Spunky Beat, one imaju jak bas, ubedljivo najbolji od svih. KZ S1 imaju najlepši i najčistiji zvuk od svih ali što se basa tiče tu je Tronsmart ispred.
QCY QS2 su mi bile prve TWS i one su ubedljivo najlošije. Imam još i QCY T5, Haylou GT1 i T15, Tronsmart Spunky Beats i Onyx.
QCY T5 isto imaju dobar bas i zvuk ako voliš AirPods izgled.
Spunky Beats i Onyx imaju najgore rukovanje koje su mogli da izmisle, nikada ne odrade ono što si hteo.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Je li neko koristio Xiaomi Air 2?

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
Ja ih imam trenutno. Nisu nešto preglasne i ne izoluju te od okoline, što meni u principu i odgovara. Po recenzijama kažu da ima boljh za te pare (oko 50€), ali meni bukvalno savršeno leže u uhu, jako brzo se povezuju, bukvalno na otvaranje poklopca kutije od slušalica, a i zvuk im je dosta kvalitetan.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Imam i Tronsmart Spunky Beat, one imaju jak bas, ubedljivo najbolji od svih. KZ S1 imaju najlepši i najčistiji zvuk od svih ali što se basa tiče tu je Tronsmart ispred.
QCY QS2 su mi bile prve TWS i one su ubedljivo najlošije. Imam još i QCY T5, Haylou GT1 i T15, Tronsmart Spunky Beats i Onyx.
QCY T5 isto imaju dobar bas i zvuk ako voliš AirPods izgled.
Spunky Beats i Onyx imaju najgore rukovanje koje su mogli da izmisle, nikada ne odrade ono što si hteo.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Hvala na iscrpnom odgovoru. Ja slusam rock i blues najviše, ali volim nekada i da slusam nesto tipa "Jelousy od Martina Solvega" i u takvim pesmama volim bass da se oseti. Imao sam neke zicane miniso sluske bedne ali one su u toj pesmi bas gruvale bas, ponese te ritam, a sa qs2 je to se ravno.
Ne treba mi samo bass, volim cist zvuk, ali volim po potrebi da ima bass-a, ne volim ni kad je bas preteran.
Sad ne znam da li je za moje potrebe bolje KZ S1 ili Spunky beat.

Sent from my C-3PO
 
Hvale i KZ Z1, navodno je i bas dobar ali je autonomija 2,5 h...
 
Hvala na iscrpnom odgovoru. Ja slusam rock i blues najviše, ali volim nekada i da slusam nesto tipa "Jelousy od Martina Solvega" i u takvim pesmama volim bass da se oseti. Imao sam neke zicane miniso sluske bedne ali one su u toj pesmi bas gruvale bas, ponese te ritam, a sa qs2 je to se ravno.
Ne treba mi samo bass, volim cist zvuk, ali volim po potrebi da ima bass-a, ne volim ni kad je bas preteran.
Sad ne znam da li je za moje potrebe bolje KZ S1 ili Spunky beat.

Sent from my C-3PO
Bilo da uzmeš KZ ili Spunky drastičan je upgrade u odnosu na Qcy QS2.
Ako više voliš bas onda Spunky jer on ima najpribližniji bas kao na žičanim slušalicama.
KZ ima malo slabiji bas ali mi je zvuk na njemu lepši, daleko od toga da je na Spunky loš, jedino možeš da primetiš razliku ako ih probaš jedne za drugim.
Što se kvaliteta zvuka tiče nećeš pogrešiti bilo koji da kupiš.
Na Spunky su odvratno odrađene touch komande, dodirneš da pojačaš zvuk on preskoči pesmu, hoćeš da preskočiš on smanji zvuk.... Takve gluposti, baš moraš u deseti deo milimetra da dodirneš gde su zamislili.
Mada i to nije neki problem ako sve to odrađuješ preko telefona.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
A poredjenje spunky sa qcy t5? Je l ti stvaraju pritisak u glavi?

Sent from my C-3PO
 
QCY T5 vs Spunky, vrlo su slični što se zvuka i basa tiče. T5 su možda i bolje od Spunky, zvuk i bas su vrlo dobri i imaju bolju autonomiju. Mada ih slabije koristim jer mi se više dopadaju bubice od Airpods štrčanja iz uva.
Ne znam na kakav pritisak u glavi misliš, ni sa jednim bubicama nisam imao nikakav problem.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ipak uzimam danas spunky. Pa cu bas napisati kako mi se svidja.
Ja imam problem sa qcy qs2, previse mi zaglusi usi, bukvalno cujem otkucaje srca u usima a u glavi mi je preveliki pritisak. Nesto kao kada naglo promenis nadmorsku visinu pa imas onaj pritisak u usima

Sent from my C-3PO
 
Ne mogu da editujem post, pa moram novi.
Uzeo spunky beat pre nesto vise od pola sata. Igrao se sa ekvilajzerom, zvuk je dobar, nije to onako wow kako su svi pricali na youtube-u sto sam gledao recenzije. Ali zvuk je dobar, zadovoljaan sam. Jedino se premisljam da koristim najvece gumice za njih, imam male usi i nikada nisam koristio velike gumice ali na ovim srednje deluju bas nesigurno u usima, moguce jer su nesto krace.
Uglavnom dobre su i za rock i za pop. Hvala svima na pomoci pri odabiru. Na kraju mi se izbor sveo na KZ S1D i spunky s obzirom da qcy t5 nije bilo.

Sent from my C-3PO
 
Možda da probaš sa ulošcima od memorijske pene, one bolje izoluju od silikonskih gumica i daju jači zvuk i pojačavaju bas. Ne znam kako će tebi leći zbog tog pritiska u ušima.

https://a.aliexpress.com/_m0012cF

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Može preporuka za audio slušalice? Žične, bez mikrofona. Dovoljno da budu pristojne i udobne, ne očekujem bogzna kakav kvalitet zvuka.
Ja sam uzeo one Acme BH203 (valjda je ta oznaka) za 1700din uz bodove (inace su 3k) i jedina mana je ta sto posle nekih 1h vremena na glavi znaju da zuljaju/stezu. Kontam da ce se malo razlabaviti. Inace sam zadovoljan. Moze kabl, moze bluetooth. Baterija traje bas dugo. Zvuk je dobar.
 
Možda da probaš sa ulošcima od memorijske pene, one bolje izoluju od silikonskih gumica i daju jači zvuk i pojačavaju bas. Ne znam kako će tebi leći zbog tog pritiska u ušima.

https://a.aliexpress.com/_m0012cF

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ove fabricke mi dobro leze i ne stvaraju pritisak, cak cu da koristim medium gumice, i sa njima mi je zvuk skroz dobaar a ne zaglusuju usi previse.
@alukard: jel si spunky uzeo sa kp ili u nekoj radnji?
Preko kp-a. Covek mi doneo do adrese, bas korektan tip, ima maltene sve vrste slusalica

Sent from my C-3PO
 
Nazad
Vrh Dno