Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Najbolji deo je što imaš da izabereš 9 boja [emoji57]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Juče stigla sitnica iz Kine, po broju za praćenje vidi se da je preko mesec dana čučala u Srbiji.

RN 5 Pro
 
Treba mi preporuka za pico psu,ne toliko za sam psu koliko za proverenog prodavca.Svi imaju tipa 5-10 narudžbina.Cena oko 10-tak evra.

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
Kad prosečan broj zaraženih bude manji od 5 u zadnja tri meseca.
:d
 
Mislim na odnos cena kvalitet.Ja imam Anker Zolo Liberty koje sam platio 100$ plus porez i carina,te svirajuuu.Xiaomi sam naručio za svaki dan.;)
 
Mislim na odnos cena kvalitet.Ja imam Anker Zolo Liberty koje sam platio 100$ plus porez i carina,te svirajuuu.Xiaomi sam naručio za svaki dan.;)

Kvalitet i zvuk su sasvim solidni za tu cenu, međutim jedan nagli pokret i ispadaju iz ušiju.
A i ja verovatno nisam još navikao kako treba.
 
Ljudi, ima li neko neku preporuku što se tiče ultrazvučnih kada ? Za neke sitnije alate, naočare, nakit i ostalo :)

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 
Ljudi, ima li neko neku preporuku što se tiče ultrazvučnih kada ? Za neke sitnije alate, naočare, nakit i ostalo :)

Ja sam pre par meseci cistio/prao sat, i reko kad imam spremljenu mesavinu da ubacim i naocare, i unistio stakla :)))
 
Neka preporuka za odbijanje bubasvaba?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Paziš da ne ostavljaš mrvice od hrane jer one idu na to....

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Baygon, ako ima da se nađe kod nas
 
Flammenwerfer

... over mobilfunknetz ...
 
:d


ja koristim godinama ovo: Bayer - Maxforce FC Magnum - Roach Killer Bait Gel
 
Ima kod nas da se kupi zamka za bubašvabe. Prilično je delotovorna.
 
Neka preporuka za odbijanje bubasvaba?

Nama se u čak dva stana, jako dobro pokazao ovaj ruski gel.
Ima ga i po radnjama.

Posle dve nedelje i dva tretmana, bube više ne postoje. Moraš samo da redovno usisavaš pokojne koje počnu da se pojavljuju kojekuda.

Problemčić je što naneti gel moraš na nedelju dana da ukloniš. Najprostije je da ga naneseš na parče lepljive trake, pa onda posle baciš sve zajedno.
 
Nama se u čak dva stana, jako dobro pokazao ovaj ruski gel.
Ima ga i po radnjama.

Posle dve nedelje i dva tretmana, bube više ne postoje. Moraš samo da redovno usisavaš pokojne koje počnu da se pojavljuju kojekuda.

Problemčić je što naneti gel moraš na nedelju dana da ukloniš. Najprostije je da ga naneseš na parče lepljive trake, pa onda posle baciš sve zajedno.
Potrazicu ga. Hvala nshappy!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Da li ima trenutno sportske slusalice da se kupe na Aliju a da salju?
Imao sam KZ ZS3 i jednom (1) sam ih dao suprugi i izgubila je jednu slusalicu :) Vidim ne salju KZ kod nas.
 
Vecina stavri je nepovoljna postarina samo da odbiju ili uopste ne salju prosto trenutno je tako kolaps..Osim naravno ko zeli da plati skupe shippinge..
 
Nazad
Vrh Dno