Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Ja imam ovakav,odličan je.Nećeš pogrešiti.Mislim na Ugreen,mada ga ne koristim za Pocophone
 
Poslednja izmena:
@Vladimir2101
Topk, Anker, Usams, Floveme, Rock, Baseus. Ugreen. Koji god uzmes nećeš pogrešiti sve je ovo dobro i manje više isto. (izuzev Anker koji bi trebalo da je za klasu bolji ali i značajno skuplji).

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
A amperaža i to sve je l okej? Nece valjda da se otegli do večnosti punjenje. Nego tipa za 3 4 5h da napuni fino.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Poco F1 podrzava QC....

Mnogo puta smo napisali preporuke za punjace sasvim zadovoljavajuceg kvaliteta koji omogucavaju brzo punjenje i/ili QC a koji kostaju ispod 5$
 
Ne treba meni brzo punjenje,treba mi sporo kao sto sam napisao

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Onda neki aukey koji pored QC ima one 2.3A portove

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Problem je sto se zaista ne razumem u punjace. Na svakom sto sam video na AE pise fast charging...

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Hteo bih da kupim onu od spravica, sto imaju sat, temperaturu, fm radio i bluettooth zvucnik. Da li neko ima iskustva sa necim, ne treba mi sad neki vrh zvuk, samo da pristojno moze da se sluza radio, a i da sluzi kao sat sa temperaturom. Gledao sam ovaj.
Jel ima neko bolji predlog?
 
Da li je iko uzimao M.2 SSD sa Alija? Htio bih da uzmem 1 za laptop. Jesu li pouzdani, griju li se previše? NVME ili SATA?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li je iko uzimao M.2 SSD sa Alija? Htio bih da uzmem 1 za laptop. Jesu li pouzdani, griju li se previše? NVME ili SATA?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Uzmi nešto normalno na KP. Kakav ALI za te stvari, niko ti pouzdano ne može to reći, jer nema testova.
 
@ Vladimir2101

Ako vec hoces punjac sa AE , uzmi iskljucivo model za koji postoji bar nekoliko testova.
I uzmi model koji moze da isporuci 3A ( 5V ) , tako da i u slucaju brzog punjenja ne radi na 100% opterecenja.

Brzinu punjanja regulise telefon i najverovatnije postoji mogucnost da ukljucujes/iskljucujes brzo punjenje.


@X4K3P

Ne postoji ni jedan valjan razlog da kupujes no-name SSD sa AE , kad za iste pare kod nas imas proverene modele.
 
Preporuka za bežični punjač za Mob?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Brzo punjenje moze da zavisi od vise faktora moguce cak da imate punjac i telefon koji ima brzo punjenje a opet da ne puni bas tako brzo potrebno je da uzmete i usb kabl koji podrzava brzo punjenje..A i 1m max posto vece duzinski kablo gubi kvalitet protoka..
 
Ima li neko iskustva sa kablovima koje pravi Mcdodo kompanija? Konkretno gledam ovaj https://www.aliexpress.com/item/32888717402.html hteo bih da uzmem kabl od 3m i da ulaz bude pod 90 stepeni. Ne treba mi brzo punjenje, jer bih fon punio preko noci. Ako ima nekih drugih preporuka, slobodno postavite. Svega par sam nasao kablova da su 3m i sa 90 stepeni ulazom.
 
To je jedan od top brendova na aliju, trebalo bi da je ok...ja sam nedavno dobio audio 3.5 na 3.5, nije ista vrsta kablova ali je odličan...
 
Uzeo sam naocare,Merry's,sasvim ok,cak su mi dvaput pale kuci,nista.

Screenshot_2019-08-29 KupujemProdajem Preko dva miliona oglasa(2).png

Kakvo je ovo led osvetljenje,slusalice,sijalica-kamera,vrede li?

Screenshot_2019-08-29 KupujemProdajem Preko dva miliona oglasa.pngScreenshot_2019-08-29 KupujemProdajem Preko dva miliona oglasa(1).pngScreenshot_2019-08-29 KupujemProdajem Preko dva miliona oglasa.png
 
Poslednja izmena:
Ovu spoljnu lampu bolje nemoj uzimati, neke su ok ali ih nećeš naći pod "lowest price", većina rikne pre ili kasnije, foto ćelij su najčešće smejurija a ne bi bilo loše odma po dobijanju zameniti bateriju i udariti jedan conformal coating na elektronici...
Za sluške ne bi znao, ne volim taj stil, katastrofa su za uši ako treba da se nose više od 20 minuta.
Kamera-lampa ili lampa-kamera, lampa sa krizom identiteta :D moraćeš da pročitaš komentare na aliju, slabo se to kupuje kod nas pa mislim da će biti teže nači nekog sa iskustvom. Meni lično se ne sviđa ideja, radije bi 2 odvojena proizvoda.

Inače gledam danas neki senzor protoka vode, pogledao oko 80 oglasa, na svim je pisalo Free shipping ali je samo na 3 zaista šiping bio "besplatan" tj. prebacili su ga u osnovnu cenu proizvoda ali su bili pošteni a ne kao 99% ostalih što na reklami piše jedna cena a kad otvoriš oglas kad ono ima i šiping da se plati...
 
Što se slušalica tiče ne kupuj ih, zvuk im je nikakav a baterija traje dvadesetak minuta, moj brat kupio taj tip mislim i9s ili i10s, đubre.
Kolega je kupio tu sijalica kameru i on je zadovoljan, kao kamera kaže da snima lepo, kao sijalica je kao obična od 60w.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Onu solarnu lampu odozgo imam skoro godinu dana. Dobra je, dopunjuje se bez problema na dnevnom svetlu, jedini problem s njom je kad pada kiša - pali se bez prestanka i brzo isprazni. Ovako mi kad je mirno vreme završava stvar, mogu da kažem da je super. Uzeo sam dve, ali sa gearbesta, pa samo zamenim kad pada kiša i ne stigne da se dopuni ona prva. Uglavnom kad je lepo vreme drže 20-ak dana ako ih stavite negde u mraku (doduše zavisi i koliko ih često palite), ako ih stavite na dnevnoj svetlosti onda ne mislite o njima.
 
Da li je neko od kolega forumaša kupovao ove kratke antene za auto?
Kakav je FM prijem?
5f4001df4480ea9888be0b3b54019819.jpg
32b5bb1668c6dc524d193909fadb9eb2.jpg


Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
 
Da li je neko kupovao baterijske lampe? Da li ima nesto solidno za maksimalno 15 dolara?
 
Poslednja izmena:
Zanflare f1 ili Convoy S2, samo racunaj da ti treba i neka pristojna 10810 baterija

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno