Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

^^
bas tako nesto i trazim, mada mi se vise svidja ovaj model
https://www.aliexpress.com/item/330...1.0&pvid=15587d44-cfde-4688-99ee-8cf3838d898e

Da li ti je mozda poznato kakva je marka vikefon po kvalitetu?

Konacno se probio kroz srpsku postu i carinu, pa da prenesem utiske:
+ Zvuk je 50% glasniji preko BT nego kad se direktno ubode jack u telefon, sto je veliki plus, sad kod mene nema osetne razlike kad prebacujem s radija na telefon
+ Sasvim korektan zvuk, malo sam morao da utisam visoke tonove ekvilajzerima; kad pustim "surround dolby" test klipove, ne primecujem razliku u odnosu na direktno povezivanje kablom
+ Kad telefon nije u dometu, sam se ugasi, sto je dobro za autonomiju baterije

- Ne moze se koristiti za handsfree telefoniranje
- Kinez je mislio da postoji potreba da svaki put kad se konektuje, umesto par "bip bip" signala, Kineskinja izgovara "device is ready to pair with new device" i "device is connected..." ili slicno

Sve u svemu, za sitninu iz dzepova se kupi uredjaj koji radi vise nego korektno. Ne znam koja je autonomija baterije, tek je danas stigao - pise 10h ali u to je vrlo tesko poverovati s obzirom na minijaturne dimenzije celog uredjaja.
 
Poslednja izmena:
Pogledao sam oba testa i dalje ne znam je li dobar ili ne.. [emoji23]
 
Imam na raspolaganju m.2. SSD 128GB, pa bih da ga iskoristim za brzu externu memoriju.
Da li je neko kupovao M.2. Usb Case?
Preporuka za neki konkretan model?
 
@X4K3P

Prelistaj prvih 30 stranica ove teme....

Kuulaa daje cak i vise za 3$

kuulaa.jpg
 
Ovo mi se brutalno sviđa, samo mi nije jasno zašto je tako brutalno skupo.

Baseus-Screenbar-LED-Desk-font-b-Lamp-b-font-PC-Computer-Laptop-Screen-Bar-Hanging-Light.jpg_220x220xz.jpg_.webp


34€
 
Baš sam gledao pre neki dan review ovoga. Totalno glupa stvar, ne vidim kako bi se ovo pametno moglo iskoristiti.
 
Ovo je kopija Benq spravice od 100 dolara, a nema drugih kopija - zato ima jaku cenu.
 
@Blaham

Vec 10-ak dana na svakih 12 sati moze da se pokupi po 1 komad 1,32-0,32$.

@slobomo

Pokupi kupon 1,32-0,32

Ako narucujes nesto preko 15$ moze da se pokupi i 15-2.

Bio je pre par dana i 6,24-3,12.

U opisu pise da li u aplikaciji treba da postavite da ste iz Rusije.
 
@ amdpower

Adapter sa HDMI izlaza na VGA + audio .

Moze da se koristi na kompu , Android smart boxu , T2 STBu....

Postoji i konverter u kontra smeru - VGA + audio na HDMI.
 
Znam da se o punjacima pricalo mnogo i dosta toga sam i procitao na ovoj temi, ali me zanima da li ima smisla kupovati kupiti npr. ovaj Baseus koji kosta 9$ u odnosu na modele koje ste vec kacili na ovoj temi, a koji kostaju 3-5$? Zbog cega je Baseus duplo skuplji? Mene u sustini najvise zanima sigurnost punjaca, tako da ako je sa ovim Baseusom manja sansa da dodje do pozara, ne bih razmisljao ni trenutka da platim vecu cenu :)
 
Svasta oni nacrtaju i svasta napisu u specifikaciji , ali je sve to manje-vise isto.

Ja smatram da za Baseus ne vredi dati duplo vise.

Kupi
HKL-USB32 ( 3A ) / US-CC035 ( 3A ) , HKL-USB59OG ( 3,4A ) , LQ-013 ( 3,4A )
ili Kuulaa KL-CD01 30W ( 2,4 + 3A na 5V , ili 2,4 na 5V + QC 9V 2A , 12V 1,5A )
Nemoj forsirati preko 80% i nece se zapaliti.

Evo svi pomenuti na gomili :p
 
ne2.jpg

Ova dva modela , bez obzira pod kojim imenom se prodaju , treba izbegavati !!!
Nisu u stanju da isporuce 3A.


Posto vecina tih najjeftinijih modela nema zastitu od preopterecenja , jednostavno ih sami zastitite
tj. nemojte ih terati da rade na maksimumu.
 
Oni swalle kablovi bas deluju kvalitetno i prijatnog materijala na dodir.
 
Kad bi ovo moglo da muti gusti kazein bilo bi ekstra.
Mada računam ako može da muti jaja može i kazein.

Ne znam koje je konzistencije ili čvrstine kazein ali da, na YT prikazuje da može da izmuti jaje.
Zato ja gledam ove sa ugrađenom baterijom jer je ta baterija najverovatnije li-po ili li-ion, u
svakom slučaju 4,2V što je mnogo bolje i jače rešenje od dve AA baterije od 1,5V, jednostavno
motor ima mnogo više snage pa se nadam da su koristili i jače motore jer trpe veće opterećenje.
 
Kakav je, koliko može da isporuči?

Kakav je u odnosu na ovaj (koji sam uzeo po tvojoj preporuci i odličan mi je):
#Aliexpress US $4.51 40%OFF | Essager 30W Quick Charge 3.0 USB Charger QC3.0 QC Fast Charger Multi Plug Wall Mobile Phone Charger for iPhone Samsung Xiaomi Mi
https://a.aliexpress.com/_d6zM5RZ

Prednost mi je da nema displej.
Ne znam koje je konzistencije ili čvrstine kazein ali da, na YT prikazuje da može da izmuti jaje.
Zato ja gledam ove sa ugrađenom baterijom jer je ta baterija najverovatnije li-po ili li-ion, u
svakom slučaju 4,2V što je mnogo bolje i jače rešenje od dve AA baterije od 1,5V, jednostavno
motor ima mnogo više snage pa se nadam da su koristili i jače motore jer trpe veće opterećenje.
Daj link do tog klipa.
Ako je tamo ok kupiću ja da testiram, pa javljam (ako ti se ne žuri).
 
Jel kupovao neko trenerke ili odeću generalno?
 
Kupovao je moj drugar, uglavnom su im manji brojevi pa kupuješ dva broja veće, ako nosiš XXL na Aliju kupuješ 4XL, nekada i 5XL.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno