Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Meni se vise dopada manuelno ukljucivanje i iskljucivanje,mozda bi se odlucio i za senzor,ali koliko vidim ovaj reaguje od 1 do 6cm i po meni je to malo.

Sto se tice ambilajta,mislim da su dve verzije i da obe rade na androidu.

Screenshot_2020-02-12 US $10 99 30% OFF Ambilight Kit Dream color LED Strip 5050 RGB 1M 2M 3M 4M.png

GEE82Sv.png
 
Poslednja izmena:
Ovo za sudove imas na KP od inoxa, sto uvek smatram boljom kominacijom zbog odrzavanja, za manje ili slicnu lovu kao na Ali. Ove malo vece kao police pogledaj na Ikea i ostalim nasim radnjama koje se bave ovakvim stvarima. Zbog gabarita ovo garant otvaraju na carini pa racunaj i barem trosak PDV.
Police ili fiokice za frizider od plastike isto imas, mada nisam nikad to uzimao pa ne znam kako se krecu cene.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Ovo za sudove imas po nasim radnjama. Veliki supermarketi, home centar, ysk i slince radnje...ima i u kineskim robnim kucama.
 
Uzimao sam kod kineza ali posle par meseci to ne lici na nista.
Gledao sam juce one velike kutije za alat u kineskoj 2500din,kako idu na aliju?
 
Ja sam uzeo u Lidlu, ali ne tako veliku, za 1000 din, imala je i neka za 800. Iskreno ne verujem da se to isplati poručivati...
 
Kutije za alat Curver su bile na sniženju u Metrou i u Uradi Sam. Mislim da vredi proveriti pre naručivanja sa Alija, jer će zaglaviti na carini, a ni poštar neće doneti na adresu.
Pozdrav
 
U Ludlu je skoro bila, odlicna za 1500, veca, sa dosta sitnica, kao recimo napravljeno da se bitovi mogu pricvrstiti....

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
još je bilo u četvrtak kutija, u NS.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da li je iko naručivao? tri puta je jeftinije od Delimana

ATWFS-Electric-Kitchen-Water-Heater-Tap-Instant-Hot-Water-Faucet-Heater-Cold-Heating-Faucet-Tankless-Instantaneous.jpg
 
Moj drug ima Delimano - i procureo mu je, na plasticnom delu (nije do loseg instaliranja). S obzirom na to da Delimano nije esencija kvaliteta (ja imam dosta njihovih serpi), i nije neka "sigurica" kupiti bas njihov proizvod, ja bih rizikovao sa Kinezom.
 
U 2 prodavnice mi rekli da ne uzimam to :) kazu glupost obicna. Sad vec i zaboravio, ali mislim da su mi rekli cim pustis jaci mlaz jedva bude mlako.
Meni bzvz sto nema varijanta da i kabl ide ispod ploce.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Mislim da je nerealno ocekivati kvalitet za 15-ak € koliko te cesme kostaju na AE.

@ milanlaki

Zbog bezbednosti utikac uvek ide iznad nivoa cesme.
I te protocne cesme ne daju vrelu vodu , nego toplu.
 
Nisam ni rekao vrelu, nego kad pustis jaci mlaz jedva je i mlako, tako su mi rekli.
Ne mora utikac da bude odmah ispod cesme. I mali bojler koji je ispod ploce mora negde da se ukljuci, a utikac je isto onda pored njega.


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
I ja imam jedan slican, neki "domaci", ne znam stvarno koji je brend posto je ugradjena na vikendici. Voda je mlaka kad odvrnes preko pola, a ni pre toga nije nesto previse vrela. Jednom je servisirana(zamenjena za refabrikovanu) posto je procurela. Za vikendicu mozda, za kucu ili kvalitetnija(i vece sange, pod uslovom da instalacija moze to da izdrzi) ili obican bojler.
 
Potvrđujem ovo što je @milanlaki napisao, u firmi imamo onu običnu Delimano, ne ovu fensi sa meračem temperature - kada se pusti slabiji mlaz, onda je kao vruće (čak nije ni vrelo), čim se pusti jači mlaz, to je baš mlako, totalno bezveze u odnosu na klasičan bojler npr. Nisam nešto zadovoljan, a takođe i kada se samo malo više "odvrne" mlaz, to šišti na sve strane...
 
Pa ovo je česma čisto za pranje sudova ili za brzu Nes kaficu, ništa više. Ali za 20€, smešna cena.
 
Pa o tome se i radi, prao bi jedan tanjir 3 minuta ako hoces da voda bude topla. Malo se salim : )
Ovo je bas bas ako nemate uslove da montirate bojler ili recimo za neku vikendicu gde se ovo i nece mnogo koristiti, ili neki office za nes kaficu sto kaze Blaham. Ako ocekujete da ce da sljaka svakodnevno za recimo pranje sudova onda ne verujem da ce ispuniti ocekivanja.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Prodavao je drugar te kineske čak je i pisalo delimano na njima i bilo je prilično reklamacija, temperatura vode dosta zavisi od ulazne temperature vode pa tako zimi dosta slabije greje nego leti ali za te pare ne treba ni očekivati neki kvalitet i dugotrajnost

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Prodavao je drugar te kineske čak je i pisalo delimano na njima i bilo je prilično reklamacija, temperatura vode dosta zavisi od ulazne temperature vode pa tako zimi dosta slabije greje nego leti ali za te pare ne treba ni očekivati neki kvalitet i dugotrajnost

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока

Koleginici je crkla posle 3 meseca.
 
Znam da se kod njega dešavalo i posle par dana [emoji3]

Послато са Mi MIX 3 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno