Šta je novo?

Raskid ugovora kod Beotela - problem

doggy

Slavan
Učlanjen(a)
06.10.2004
Poruke
870
Poena
330
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 3800x + MSI Frozr XL
Matična ploča
Gigabyte x570 Aorus Elite
RAM
2x32GB Kingston DDR4 3200
GPU
Asus RTX 3070 Dual 8GB
Storage
256GB Samsung 850 EVO, 1TB Samsung 860 EVO, 1TB Kingston SA2000, 2x2TB i 4TB HDD
Zvuk
Integrisana
PSU
Seasonic Focus Plus 750 Platinum
Kućište
Cooler Master Cosmos Anniversary
Monitor
MSI MAG274QRF-QD, Dell Ultrasharp 24
Miš & tastatura
Microsoft Natural 4000 + Redragon M908
Laptop
Dell XPS 15 9500
Mobilni telefon
Huawei P30 + Samsung S22
Pametni uređaji
Mi band 4
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Kolege,

Imam problem sa Beotelom. Hocu da raskinem ugovor pre isteka ugovorne obaveze. Nemam problem da platim razliku u ceni od osnovne cene do povlascene (ugovorne) cene. Ali tu postoji jedan problem - umesto da prethodne mesece odnosno razliku obracunavaju kao 1790 (osnovna cena bez ugovorne obaveze, kako sada tako i godinama unazad) i da od toga oduzmu 1290 (povlascena cena po ugovoru) oni kao osnovnu cenu racunaju 2366 is nekog "specijalnog" takozvanog standardnog cenovnika.

Ima li neko savet kako se izboriti?
 
Koja cena ti piše u ugovoru kao osnovna?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne mozemo da nadjemo taj aneks. Tako da ne mozemo da proverimo.

Ima li neko neki savet ili predlog? Nije problem da platim, ali ne zelim da platim vise nego sto treba...
 
Kolege,

Posle mesec i po dana dopisivanja i natezanja su prihvatili da smo u pravu i raskid ugovora je izvrsen po regularnoj ceni koja je na glavnom sajtu a ne po "specijalom" cenovniku. U odnosnu na njihovu originalnu "ponudu" (koja je ukljucivala i 5000 dinara za uspostavljanje usluge, iako je u pitanju raskidanje aneksa pa je uspostavljanje usluge pokriveno prethodno isteklim ugovorom) placeno je skoro dve trecine manja cifra - umesto 28k placeno 11k.

Izgleda da ipak ima smisla boriti se.

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno