Šta je novo?

Honor 10 ili Honor8x ili redmi note 7 ili Poco F1 ili nešto peto - dilema

draguljce

Cenjen
Učlanjen(a)
24.11.2011
Poruke
60
Poena
159
Zdravo svima. Došlo vreme za kupovinu novog telefona. Molio bih za pomoć jer više ne znam ni sam šta da kupim:

Razmišljam o sledećim modelima:

1. Honor 10 (ovaj mi je prvi izbor ali se nešto mislim da li je i dalje pametno uzeti jer je odavno izasao, a i brine me negde ljudi pisu da su ispeglali čitač otiska a negde da i dalje ne valja)

2. Honor 8x (neka druga opcija - ali mi se cini da je preveliki)

3. Xiaomi Redmi note 7 (hteo sam da cekam PRO verziju ali nacuh da od toga nema nista, pa sta znam)

4. Poco F1 (znam da se o njemu bruji toliko ali malo-malo pa procitam da iskrsne kao neki problem te ovo te ono)

5. dajte vi neki predlog od ovih ili nesto peto...................

Budzet je 270e. Kupio bih na KP jer za radnju nemam toliko novca a i ne volim da preplacujem, Od stavki bitna mi je kamera, fluidnost u radu, 3.5 ulaz sa slusalice, igrice ne igram, važno je da može potrajati 2-3 godine i bilo bi poželjno da je manji po gabaritu ali jasno mi je da se danas sve pravi u formi tableta...

Inace kupujem jedan telefon sebi, a drugi zeni - ona ce honor 8x crveni i to je to a ja za sebe više ne znam šta je pametno uzeti... Telefon koristim za bankarske aplikacije, internet prodaju, surf, bitna mi je kamera zbog čestih putovanja i kupujem telefon na duge staze, ne menjam cesto....

Hvala u napred. Svako dobro
 
PocoPhone F1
Bićeš prezadovoljan slikama sa GCam, baterijom na putovanjima, ima 3,5mm ulaz, brz (fluidan opis ide za spore telefone :D ).

074fb2042f7eb8c5b29272fb551acff9.jpg
 
Hvala ti Ivane na odgovoru i fotografiji :) Citao sam nesto za Gcam, valjda je nije tesko instalirati... Koliko sam skontao to ne ide preko play stora..... Za Poco sam mislio ako se resim za njega da uzmem onaj kevlar varijatnu jer je neobicna.... Meni se licno jako puno dopao honor 10 ali nakon njega je izaslo toliko modela pa zato gledam da sve uzmem u obzir....

Ima li kakvih problema kod tvog Poco telefona, da li ti nesto smeta kod njega, šta mu zameras? Sve prednosti vec i sam znam... :)
 
Poslednja izmena:
honor play
 
Možda g7 koji je oko 300e. Meni se dopao kako leži u ruci, ali kada sam ja kupovao telefon bio je dosta skuplji. Kamera ni trebalo da je dobra, a jedina mana mu je možda malo slabija baterija. Vidim da to je 3,5 mm ulaz bitan, pa pretpostavljam da slušaš muziku, a tu je Lg medju boljima. Takodje telefon ima odličan ips ekran.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Pocophone f1 Best buy. GCam se instalira i podesi za 2 minuta, a slike su primetno bolje sa njom. Radi jako fluidno i brzo, baterija je odlična, fp senzor je odličan, face id takođe. Ekran je dobar, svetao je. Kvalitet izrade je dobar za plastičan telefon. Može komotno da se koristi par godina. Ja bih išao na 6/128.
 
Dodaj malo novca i uzmi Mi Mix 2S, u suprotnom Pocophone F1.

Nemoj da ti uvale indijsku verziju, Poco, trazi Pocophone.

Edit:

Za oko 300e imas i Mi 8 i LG G7, sva tri su odlicna.
 
Poslednja izmena:
Prednost G7 je IP68, OIS, zvuk i wide angle kamera.
Prednost Poco 1000mAh veća baterija, 3d face id, bolja i duža podrška, MIUI koji je dosta bolje upeglan u odnosu na LG UX.
Ne bih ja išao na LG.
 
Kupio na kraju xiaomi redmi note 7 i prezadovoljan sam :) Ostala mi je nova nikad korišćena maskica za honor 10 hard case providna... u originalnom pakovanju je.... pa ako neko želi da kupi neka se javi :D
 
Nazad
Vrh Dno