Šta je novo?

Kablovi za 5.1 sistem

CommandeR

Poštovan
Učlanjen(a)
30.12.2014
Poruke
180
Poena
70
Poštovani,
Vlasnik sam GENIUS SW-HF 5.1 5000 audio sistema koji koristim na računaru. Sistem je star 10ak godina, ali se i dan danas jako lepo čuje.
Međutim, tokom renoviranja sobe, kablovi su malo izguljeni i oštećeni, pa sam želeo da ga osvežim sa novim kablovima.
Koje kablove vi preporučujete da uzmem? Koja debljina, presek?
Ne razumem se baš mnogo u to. Bitno mi je da kvalitet zvuka bude sasvim pristojan.
Hvala unapred!
 
Nista ti na takvim sistemima ne znace neki kvalitetniji kablovi, neces nista postici. Nisu to HI-FI zvucnici, tako da nemoj bacati pare neko kupi neke obicne kablove i uzivaj. Nesto malo deblje, da nije ono najgora socijala i to je to.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Naravno, pa ni original nisu nista deblji ako me secanje dobro sluzi.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Odnesi u radnju gde rade kabliranje i neka ti urade kabal po kablu za zvučnike. Ti Genius zvučnici imaju specifičan kabal sa 3 činča banance i jednim pin muškim konektorom.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Зар нису звучници повезани обичним кабловима, као сви нормални? Иначе не верујем да су оригинали и преко 0,5 а 1,5 је одлично и за много озбиљније кутије.
 
Odnesi u radnju gde rade kabliranje i neka ti urade kabal po kablu za zvučnike. Ti Genius zvučnici imaju specifičan kabal sa 3 činča banance i jednim pin muškim konektorom.

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
To je za povezivanje vufera sa zvucnom. Njema trebaju ovi obicni za satelite.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Odes u kanibal porucis duzine i vozis
 
Ма свака радња која продаје електроматеријал има те каблове, купи колико је потребно и насецка их. Шта ће му нечија помоћ?
 
This seat and footrest set come in a few shading choices so you can organize with your other home stylistic theme chair is anything but difficult to utilize and has a switch as an afterthought to control the leaning back system
 
Nazad
Vrh Dno