Šta je novo?

Kako ubaciti srpski jezik u telefon

tassotti

Čuven
Učlanjen(a)
11.01.2004
Poruke
972
Poena
630
Drustvo, imam jedno pitanje. Moj kum je dobio na poklon telefon Samsung SM-S320VL. Stariji je covek i zamolio me je da mu telefon prebacim na nas jezik. Medjutim, kada se udje u podesavanja, u telefonu pored engleskog postoji samo spanski, kineski i par tih nekih cudnih jezika. Krenuh malo da trazim po netu i nadjoh neka uputstva za ubacivanje jezika. Ona se svode na to da se instalira odredjena aplikacija za to, a onda se adb komandama iz cmd prompta daju dozvole tim aplikacijama. Meni deluje da ja to odradim kako treba, ali opet kada udjem u podesavanje za jezik, tog jezika nema. Posle sam isao na sammobile da pronadjem firmware za ovaj telefon, ali nema za ovaj model. Nadjoh na netu neki firmware, probah iz odina da ga ubacim u telefon ali ni to nece. Pretopstavljam da taj firmware koji sam skinuo nije dobar. Da li neko zna koji je najlaksi nacin da ubacim srpski jezik u ovaj telefon. Pozdrav
 
Možda tog telefona nikad nije bilo sa srpskim firmverom.
 
Nope. Izgleda da nema ništa.
Probaj na Google "SM-S320VL serbian firmware".

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
A da li je moguće ubaciti firmware od nekog drugog SM-S320?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Teoretski da, ali treba biti jako pažljiv da se ne upuca telefon.

Drugi J3 može imati nešto drugačiji hardver, pa drajveri neće biti isti, pa dođe do problema.


Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Znači da probam pa šta bude [emoji22]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno