Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

OIS je bitan za fotke u LL uslovima. Za video je dovoljan i EIS koji radi odlican posao.
 
Crni 8/128 :) super si prošao :)
Šteta što nema lte20 da ga narucim i ja iz Kine :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
E bre loznice ako je presudan lte20 *mjau**mjau**mjau* [emoji16]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pa tu ti tamo :) više me brine pojava f2 i različiti sw između njih .. tako da sada samo čekanje :)

Crni najlepši , kao i uvek

https://youtu.be/I2th_ByPpIA

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pixel 3a je plasticna kanta sa krhkim touch-om (nema gorilla glass) koji se lako lomi, SD 670, eMMC memorijom, losijom prednjom kamerom od Pixela, a i zadnjom. Ima i neke probleme sa gasenjem, kad se ugasi sam od sebe mora hard reset.

Retko los telefon za ~400e.

Nije tema, ali....
https://m.gsmarena.com/google_pixel...oor_quality_in_durability_test-news-37259.php
Grebe se koliko i famozna gorila, prilikom zesceg savijanja staklo nije puklo.
Problem sa gasenjem ce biti resen ako vec nije, jedina prava zamerka je prednja kamera koja nije kao kod P3. Malo jeste sporiji, ali daleko od toga da se moze nazvati sporim.
 
Poco je nepotreban ako Redmi ima flagship liniju telefona. Bar po mom mišljenju.
 
I ja se slazem, niti ima neke logike i realne potrebe. Ali ko ce ga znati sa njima vis, ne znaju ni sami koliko imaju telefona :d
 
Kakvi su ludaci ima da štancuju nove telefone na par nedelja. :d
Sad da sačekamo neki dobar rivju. Jako sam nestrpljiv.
 
Prvi dobar će doći od Rusa , naravno pošto im mob stigne sa AliExpressa :)
Sreća pa su to ujedno i najbolji testovi na YouTube..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poco je nepotreban ako Redmi ima flagship liniju telefona. Bar po mom mišljenju.
Slazem se. Iskreno i ne vidim sta bi to Poco F2 mogao vise da ponudi od K20. Ovo je jednostavno maksimum sto moze da se izvuce za taj novac. Tako da je velika verovatnoca da dobijemo F2 kao globalnu verziju K20. [emoji4]
 
Meni ovo ne deluje kao naslednik F1, Pro verzija pripada klasi iznad. Nije se telefon razvijao sa istom idejom, nije se štedelo kao kod F1 sa fokusom na brzinu. Ne bih se iznenadio da za dva meseca predstave F2 :D.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To je tacno. Kod Poco F1 se stedelo na svakom koraku kako bi korisnici po onakvoj ceni mogli da imaju najjaci hardver u tom trenutku. Ali ipak mislim da ce za globalno trziste biti naslednih F1, kako god da ga nazovu.
Pratimo situaciju pa cemo videti. [emoji4]
 
Koji ti bese model trenutno koristis? Mix 3? [emoji4]
 
Uh to ce biti zanimljivo poredjenje. Sa nestrpljenjem ga ocekujemo. [emoji16]
 
I ja .... za sad cu propustiti prvu priliku da ga dobijem bas brzo... Jedan od drugova se vraca 02.06 a meni je isporuka 03.06.
Tako da moram da trazim novu "zrtvu" :)
 
^Ne verujem. Videcu kad ovo stigne, sta cu i kako cu. :)
 
Videh na ovom YT-u da pri punjenju svetli led u sistemu kamere. Pretpostavljam da ce moci da se koristi i kao led notification, malo neprakticno ali daj sta das ako nema lednot negde s prednje strane :)
 
Čitam da su ubacili i k20pro u android Q beta program.




Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l' potvrđeno da će ovo biti naslednik Poka F1 ili se još ništa ne zna?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Taman sam hteo da okačim

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Uuf, šteta baš...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pocophone 2 i Pocophone 2 pro, je bilo originalnije al ajde.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
^^Da znaš

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno