Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Razlike izmedju pro i obicne verzije, nema amoled, nema 27W punjenje, naravno drugi procesor. Sve ostalo mi se cini isto.

Objasnili :)

untitled2.png

Untitled3.png
 
Poslednja izmena:
Nije ni da su jeftini :) mi9 nivo.
Inače napred je verovatno boe amoled.

Sada još samo da se vidi da li kineska verzija ima lte20

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na slici stoji kao da ima .. zanimljivo.
Skup je običan k20 , moguće i da on ima oled ?


Edit
The K20 uses the same 6.39-inch full-screen screen as the K20 Pro, 48 million (IMX582) ultra-clear three-shot, 20-megapixel front-facing camera, seventh-generation screen fingerprint, Game Turbo 2.0, 4000 mAh battery. In addition, equipped with 8nm process technology Snapdragon 730 processor.


Razlikuju im se i kamere.
Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
+ običan nema
built-in layer of graphite three-dimensional cooling, cooling capacity increased by 650%, while supporting Game Turbo 2.0, ultra-sensitive touch.


Za global se neće znati još neko vreme sigurno

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Bas je lep telefon.
6/64 - 320€.
Kod nas ce biti za 100€ skuplji.
 
Kak nema razlike u odnosu na MI 9 u ceni. 6/64 Pro je ok 320e kad se prebaci iz Yuana.

Ovo ako bude global release i stigne na KP za ~350e, no brainer.
 
Koje su dimenzije telefona?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislio sam na PRO koji mi je zanimljiviji mada je i K20 odlican.
 
Kineske cene se ne mogu uzimati kao reper :)

Dimenzije se ne znaju jer se još nije pojavio na njihovom sajtu.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To mi je jedino malo cudno, bas mala razlika izmedju non pro i pro 60e, opet i dve razlike sd 855 i kamera. Svejedno oba sa ovakvim cenama vrhunski i rekao bih bez premca.

Samo da bude global, odnosno da se uspostavi da su naslednici pocophonea.
 
super je k20 pro, malo mu fali da je po mom ukusu al ga 99% uzimam 8gb/256 varijantu, ostaje da se vidi jel ima dual speakere i led notification
 
Veličine je kao Mi 9 otprilike. Ponadao sam se da će običan biti možda kao Mi 9 SE.
 
Zna li neko kakav je SD 730?
 
Na papiru je odličan. A siguran sam da će biti i u praksi.
2 x a76 + 6 x a55 i sve to na Samsung 8nm procesu. Baterija će morati da traje dobro. Ne znam kakav je GPU ali sigurno bolji od sdm710 što znači više nego dovoljan za sve osim za okorele gejmere.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Carbon black izgleda brutalno [emoji16]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Možda K20 Pro bude globalno F2, a K20 Mi A3.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
posle predstavljanja nekog telefona otprilike za koliko vremena pocnu da se pojavljuju u prodaji na KP ?
 
Prvo valjda da se vidi kada će Global verzije.
 
Da.
Tek sada vidim da selfi kamera svetli na ćoškovima kada se izvlači :) super sitni dodiri.

Da li se zna koliko je kvalitetan zvučnik ? Ako je isti kao na mi8 onda eto jedne "sitne" mane :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dimenzije gotovo idealne :)

http://cs5-3.4pda.to/16387681/redmik20_dimensions-1.jpg?f129e07a5ef9e6422505a1665ad938b8

90% moj sledeći mob :) on ili obični op7

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Da budemo precizni, ugojio se, 8.8 mm nas vraća u vrijeme Redmi Note 3, koji je imao 8.7 mm. Prasac za ovo moderno vrijeme. Tu je i rekordna težina od 190 grama.
Kamera koja podsjeća na spolni organ kad ulazi u erekciju (kojoj ce se za 2 godine svi smijati kako vremenski zaostalo to izgleda, u rangu mobitela na mehaničko preklapanje iz 2005 godine), i nedostatak ois-a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno