Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ima magisk modul za to..

P. S. Da se nadovezem.
Ima dbrand skinovi za nas telefon. Da li je neko zainteresovan za naručivanje?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Moze neki link da vidimo kako izgledaju? Pa ako mi se neki sviđa, tu sam za narucivanje...

Послато са SM-G970F уз помоћ Тапатока
 
Da li imaju providne zaštitne folije?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Narucen Nillkin Case. Molim za preporuku za zastitno staklo. Mislim se da narucim:
Nillkin XD CP+MAX

Nije mala cena, a neki komentari su da crni okvir neznatno prekriva i ekran. Da li neko ima preporuku za komplet providno staklo koje prekriva ceo ekran?
 
^ Nillkin Amazing H+ PRO
Nije jeftino, ali je odlično staklo koje ne kvari prikaz, ne zaklanja delove ekrana, a lepe se i ivice.
 
Preporuka za case US $4.79 52%OFF | Xiaomi Redmi K20 Pro Case Multicolor Liquid Silicone Soft Protection Back Cover Xiaomi Mi 9T Pro Redmi Note 7 6 5 Pro 6A 7A Case
https://s.click.aliexpress.com/e/bmIlQ0RA

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pošaljite link, odakle uzimate to staklence.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne uzimaš direktno sa Nikilin sajta?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koju gcam koristite i sa kojim podesavanjima? Na svakoj koju probam, ima dosta snega na selfie kameri(ne treba meni selfi kamera btw xD ).
 
Kako znaš da li je original?
Taj Nilkin kopira ko stigne.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ljudi koliko je kod vas u Srbiji Xiaomi mi9t?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
I ovde je toliko u radnji, a na oglasima 300€

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ako sam dobro video ovaj telefon ne podržava bežično punjenje?
 
To ti niko sa sigurnoscu ne moze reci. Vidis da Xiaomi maltene svakog meseca izbacuje mobove koji pripadaju istom ili slicnom cenovnom rangu, bukvalno sami sebi prave konkurenciju. Veliko je pitanje kako ce se i buduci A3 Pro pozicionirati na nasem trzistu po pitanju cene, pre svega mislim na KP.
 
Nije. I u radnjama (po Balkanskoj, Sarajevskoj, itd.) ista cena manje-više.
 
To je isto kao i na oglasima, pod radnjom mislim na zvanicne, ove male nisu relevantne bolje od nekog sa foruma na kp uzeti ili nekog drugog proverenog.

Sto se tice cene joxy ti je sve objasnio.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako se bješe na Gcam aktiviraju i preostale dvije kamere?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Traži u Settigs-u "Auxiliary camera".
 
Drugari, prelistao sam temu od hiljadite poruke, znaci poslednjih sedamsto poruka i ne razumem cemu gadjenje po pitanju Redmi K20 Pro pa se ceka Mi 9T Pro?

Mislim osim modema koji je ogranicen po pitanju LTE20 a sto generalno se i ne oseti, telefoni su isti, jos je izasao i Global Indija rom.

Ne zezam se, ozbiljan sam. Imao sam Redmi Note 3, Redmi Note 4X, Redmi 5 plus. Sve ove telefone sam kupio sa kineskim romom pa ubacivao global kasnije, svi radili ekstra. Sad hocu da predjem na K20 Pro i vidim na temi da svi cekaju Mi 9T Pro a telefoni isti pa me interesuje zasto, mozda sam nesto propustio?

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno