Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Pokidali, a meni je drug u Kini uzeo RN5 6/64 za 1700Y, sad za taj novac 8/128 mostrum od K20 :)

Mada ne bih ga razmatrao pored najjeftinijeg K20 Pro za 2300Y, zna se sta je SD 855 :)

Najjeftinije verzije oba telefona su realno najbolje kupovine.
 
Samo da ne bude nekih velikih mana, kao što, recimo, OP7Pro ima sada probleme sa displejem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
trljam ruke i ja za k20 pro, kad bi imo i OIS uffff...
 
https://www.gsmarena.com/redmi_k20_appears_on_geekbench_k20_pro_shines_in_live_photos-news-37231.php
dd4b8d3546d5a281c883b8fe4a67073a.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nema ois jer bi sigurno na ovoj nalepnici to i pisalo. Šteta. Ali i očekivano.
Kutija je top :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I koje su na kraju razlike između pro i ne pro verzije osim SoC? Inače snapdragon 730 na papiru deluje kao pun pogodak u svakom smislu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
To je pitanje za milion dolara
Ali otprilike sem u procesoru , razlika ce biti sto ne pro verzija nece imati amoled i under screen FP. Ali ko zna da li je to tacno :)
 
To je pitanje za milion dolara
Ali otprilike sem u procesoru , razlika ce biti sto ne pro verzija nece imati amoled i under screen FP. Ali ko zna da li je to tacno :)
Under screen FP još tu i tamo, ali AMOLED ne može da nema. :D
Sigurno će biti i drugih razlika između Pro i non-Pro, osim čipseta.
A za OIS šteta ako ne bude, ali eto...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nije realno ljudi da ima OIS, sta je vama?

Kao sto rece covek Mi 9 nema kao kompanijin flagship prvog reda, nemaju ni mnogi drugi flagovi deugih kompanija koji su skuplji, tako da sve je to ocekivano i u krajnjoj liniji tako i treba da bude.
 
Ima Nokia 8.1 :) Valjda se zbog takvih primera ljudi ponadaju.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
OIS je u ovom slucaju manje bitan jer ako je kamera ista kao na Mi9, oni ovime ubijaju svoj trenutni flagship mob. 4k mAh u kombinaciji sa S730 ili S855 je nesto sto ne sme da se propusti.
Kakav hype, ali zasluzeno nema sta. [emoji4]
Btw, od cega su ledja moba, plastika ili staklo?
 
Ja kupujem ovo. Sam je pitanje koju verziju.

Odakle planirate narucit? Aliexpress sa DHL dostavom ili?
 
Samo "Mađari" sa kp :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
ja cu u Bugarskoj zbog 2 godine garancije, stiskam palceve samo k20 pro da ima OIS :whip: no veruem da ce imati isti setup kamera ko mi 9 or 9 se tako da no ois na zalost..
 
Nece imati OIS sigurno u pravu je Loznica, pisalo bi na nalepnici.
Uvek pise kada ima OIS i to bas upada u oci pored kineskih slova. [emoji4]
Ali i bez OIS, ako bude imao isti kamera setup kao Mi9 ovo ce biti bolja kupovina, zbog bolje baterije i 3.5 mm dzeka.
Jedina zal ostaje za led not. Ako su i to uspeli negde ga gurnu kao na Mix 3 onda ovaj mob nema konkurenciju. [emoji4]
 
za mene perfektan fon bi bio all screen 6.4+ no notch, oled in screen fingerprint, 3.5mm jack, stereo speakers, kvalitetna kamera sa oisom + zoom kamera ko p30 pro or reno zoom, baterija 4000mah+ with fast charging + wireless charging, dual band gps,ir blaster, led not, sd855 naravno i cena do 400e :d al dobar je i ovaj k20 pro vreme je da penzionisem galaxy megu...
 
Meni na foliji od Mi 8 nije navedeno da ima OIS, tako da držim palčeve da ga K20 Pro ima. :d
 
Ma kakav ois :)
Imaće iste kamere kao mi9 , što je super. Ne može sve , ne postoji idealan telefon :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Upravo to, sigurno nece imati OIS, nema logike u tome.
Samo da kamera setup bude prebacen sa Mi9 i to je to. [emoji4]
 
Nece imati OIS sigurno u pravu je Loznica, pisalo bi na nalepnici.
Uvek pise kada ima OIS i to bas upada u oci pored kineskih slova. [emoji4]
Ali i bez OIS, ako bude imao isti kamera setup kao Mi9 ovo ce biti bolja kupovina, zbog bolje baterije i 3.5 mm dzeka.
Jedina zal ostaje za led not. Ako su i to uspeli negde ga gurnu kao na Mix 3 onda ovaj mob nema konkurenciju. [emoji4]

Na mojoj kutiji od mi8 nigde ne pise da ima OIS, samo dualkamera
 
Treba promeniti naziv teme u Redmi X OIS.
Šalu na stranu, poznato je da će se sigurno zvati k20 i k20 pro tako da može da se menja naziv.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni na foliji od Mi 8 nije navedeno da ima OIS, tako da držim palčeve da ga K20 Pro ima. :d
Na mojoj kutiji od mi8 nigde ne pise da ima OIS, samo dualkamera
Kako onda mislite da se proda Mi9?
K20 je vec bolji izbor od Mi9, na osnovu onoga sto smo do sada videli, zvanicna potvrda stize sutra. Nema logike da najbolji Xiaomi mob bude iz Redmi serije, kao sto ni jedan Honor nije bolji od Huawei. [emoji4]
 
Pa generalno gledano ni Honor nije mnogo losiji od Huaweia. Tako i ovde, novi brend, do sada svako zna xiaomi, niko ne zna redmi. Zasto ne bi mogao biti bolji mob od mi9?
 
To mi ima smisla samo ako im prodaja mi9 nije više prioritet a imaju u planu da predstave neki full flagship u skorije vreme. Mada mi9 je realno svež model još uvek.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
^^ Pa ima tu caka nekih sigurno. Evo upravo mi Kide kaze da su Samsungovi kamera senzori a ne Sonijevi. Verovartno je razlika mala ali ipak postoji.
K20 je napravljen kao naslednik F1, sto ce verovatno zvanicno i biti.
Za mene predstavlja bolji izbor od Mi9 samo na osnovu bolje baterije i ulaza za sluske. Da li ce biti i sveukupno gledano bolji mob od Mi9, pa tesko. Ali sacekajmo jos malo. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno