Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ja koristim Nova Launcher. I meni smeta odsustvo App Drawer-a, pa to nadomestim na ovaj način.
 
MIUI je za mene novina, pa da pitam: jel koristite ovaj stock launcher, ili neki drugi (Nova)? Nikako da se naviknem, fali mi app drawer

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
Ja na aex romu(rn4x) koristim Poco, odličan.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poco je skroz ok, ali Nova je uvek tu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Lawchair V2 i update-ovi sa Telegram grupe, nema bolji.

Sve je jasno kad custom romovi koriste Lawnchair V2 kao default launcher.
 
Ja navikao na pixel pa taj koristim, ali imas poco koji je kolko sam shvatio isti kao ovaj standardni al imaš i app drawer

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
^ U lokalnom servisu za telefone su poručili za mene od nekog njihovog dobavljača. Ali vidim da ima i na KP sad.
 
Jel možda neko upoređivao kamere na ovom telefonu i Pocophonu? Koji telefon ima bolje kamere?
 
Imate ovaj novi miui system launcher na apkmirror , ja sam probao poslednji alpha, i ima app drawer, tj moze da se bira izmedju klasicnog miui i kao sa app draverom
 
Ali bas je bedan.
Probao sam ga ja odavno i to istu tu verziju. Nisu odmakli ni makac :(

Sent from my P20 Midnight Blue using Tapatalk
 
Odmakli gde? sto se mene tice meni odgovara ovakav launcher kao sto je miui, bez app drawera, jer stvarno ne vidim razlog zast imati app drawer ako svakako najbitnije aplikacije poslazes na pocetni skrin.
Tako i na miui, najbitnije poslazes po redu, ono manje bitno iza i gotovo.
 
Gledam ovu ponudu u MTS-u što je neko okačio za ovaj telefon, ali mi nije jasno da li mogu da uzmem tel, a da zadržim svoju Mix XL tarifu koju koristim bez uzetog tel (važi mi do februara sledeće godine) i koliko bi me onda ispao tel? Ili moram preći na neku novu tarifu ako hoću da uzmem tel (što mi nije opcija pošto do feb kada mi ističe imam 100 GB neta)...?

Poslato sa MHA-L29 pomoću Tapatoka
 
A da Vas pitam jedno glupo pitanje: čemu sve to, mislim - koji je benefit svih tih "customizacija"?.
Meni telefon radi savršeno i ovakav kakav je, u suprotnom ga ne bih ni kupio :smash: :-devil-:

Šta to propuštam, jel može neko da mi kaže?
 
Poslednja izmena:
Samo šminka, drugi izgled. Ako ti tako odgovara, ne gubiš ništa.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jasno.
Hvala!
 
A da Vas pitam jedno glupo pitanje: čemu sve to, mislim - koji je benefit svih tih "customizacija"?.
Meni telefon radi savršeno i ovakav kakav je, u suprotnom ga ne bih ni kupio :smash: :-devil-:

Šta to propuštam, jel može neko da mi kaže?
Ja ne volim da imam ikonice po homescreenu recimo već neko vreme, pa ih spakujem u dva foldera, od kojih je jedan nevidljiv a za drugi stavim neku lepu ikonicu. Da bih to postigao treba mi Nova launcher (verovatno i neki drugi to moze al nova ima najviše opcija).

Tako mi ostaje cist izgled i vidim kako treba celu sliku koju sam stavio na homescreen, a sve bitne ikonice su mi na samo jedno otvaranje foldera..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Borise,
Vrlo neobično ... bar meni.

Meni lično bi bilo gubljenje vremena da moram 2x da kliknem da otvorim željenu aplikaciju. A taj nevidljivi folder, to je neki "protekt" sadržaj ili samo dizajnersko rešenje za običan folder (u tom slučaju - kako se on otvara, klikom na orijentacionu poziciju istog na ekranu)?
 
Stvarno nije gubljenje vremena jedan dodatni klik, barem meni :) A nevidljivi folder je tacno iznad vidljivog, i bez greske znam gde je, velika je ta povrsina ne moras nista precizno da nabadas, bukvalno samo tapnem iznad tog vidljivog foldera.. a da nevidljiv je jer mi estetski ruzno izgleda dve folder ikonice, ova sto je vidljiva mi je za najbitnije aplikacije koje non stop koristim a u nevidljivom isto bitne ali ne kao ove.. imam 9 + 16 aplikacija u ta dva foldera, i kad smanjis ikonice u Novi, sve to vrlo skladno izgleda i sve je tu..
 
Poslednja izmena:
Razumem.

Meni je žao što ovo ne mogu imati na Androidu, to mi je najdraži izgled desktopa (a iskreno više sam uživao u tom windows telefonu, nego u androidu, ne računajući performanse i bagove):
 
Sto ne probas square home launcher?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala na preporuci, deluje interesantno :)
Probaću.
 
OhooOo..
Cena počela da se, bojažljivo, snižava...

Samo prelomiti da li Mi9 ili Mi9T... :S:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno