Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Može preporuka gdje u NS da odnesem telefon da mi stave Nillkin staklo, ne bih sam da pokušavam?

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
Svako staklo sa onim crnim okvirom za koje sam do sada pitao prekriva vidljivi deo ekrana za po mm sa svake strane ( neka i po 2mm) telefona, tako da sam i daljje u potrazi za staklom od ivice do ivice koje neće uzimati po mm od ekrana.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Svako staklo sa onim crnim okvirom za koje sam do sada pitao prekriva vidljivi deo ekrana za po mm sa svake strane ( neka i po 2mm) telefona, tako da sam i daljje u potrazi za staklom od ivice do ivice koje neće uzimati po mm od ekrana.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja kupio neko u 3gs bez crnog okvira. Oko mm izvan vidljivog dela ekrana je

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Svako staklo sa onim crnim okvirom za koje sam do sada pitao prekriva vidljivi deo ekrana za po mm sa svake strane ( neka i po 2mm) telefona, tako da sam i daljje u potrazi za staklom od ivice do ivice koje neće uzimati po mm od ekrana.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
To nije odgovor na moje pitanje.

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Pa odneses bilo gde. Zamolis ih da ti stave staklo

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Izasao update.
ec3a58a517a458761615ef4b7c2c98b1.jpg


Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
I za globalnu verziju
0d55564cfa70de2a6864a1f6b33cf8d6.jpg


Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Na kojem si mobilnom provajderu?
Meni na vip-u ništa još uvek.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
To su update-i za 9t pro. Nema veze koji je mobilni operater.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Doduše ja sam sa MIXM prešao pre par dana na EUXM, možda je i na mom prethodnom rom-u rešen problem notifikacija. Šta kažu ovi sa MIXM, dali da se kajem ili ne jer sam baš smorio puno ljudi oko prelaska.
 
To su update-i za 9t pro. Nema veze koji je mobilni operater.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Aha, ok. Verovatno će ubrzo i za Mi 9T, iskreno se nadam. :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Konačno se vide ikonice za sms i propusten poziv na AOD na EUXM, mada ikonice za viber nema i dalje

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Pa Viber nikad nije ni bilo na globalu, ne znam sta toliko polemisete oko toga, sve su sanse da ga nikad nece ni biti, a ovde svako malo ga iscekujete kao da je neka greška sto ga nema pa ce sad da ga vrate za koji dan..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ljudi flešujte xeu već jednom, šta se cimate sa Global romovima. Em bolje rade, em imaju manje bloata em imaju više opcija. Na xeu na Mi 8 prikazuje i Viber, KupujemProdajem i još dosta ikonica koje ranije nije prikazivao. Dosta je upotrebljiviji nego što je bio AOD, naravno i dalje je daleko od Samsungocog
 
Baterija na poslednjem Evolution X rom-u
dc2440b8d4190ba7333cbb03819d2f3f.jpg


Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ljudi flešujte xeu već jednom, šta se cimate sa Global romovima. Em bolje rade, em imaju manje bloata em imaju više opcija. Na xeu na Mi 8 prikazuje i Viber, KupujemProdajem i još dosta ikonica koje ranije nije prikazivao. Dosta je upotrebljiviji nego što je bio AOD, naravno i dalje je daleko od Samsungocog
Ako neko vec ove nesto da flashuje bolje neki aosp nego miui...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pozz svima..Imam ovaj fon MI 9T Pro vec mesec dana i prezadovoljan sam.Imam jedan problem softverske je prirode.Problem je sa kontaktima sa contacts app,pre azurianja sam mogao da importujem kontakte sa sim kartice,posle updejta na androd 10 i mi ui 11 samo ucitava beskonacno.Kako znam,pa zamenio sam odma telefon isti dan mislio sam da je hardverski problem,nisam nista azurirao i naravno sve je radilo kako treba,Global verzija je.Drugi problem ne mogu podesavanja za gprs i mms da dobijem,konkretno ne treba mi,sve radi,ali kao da Vip ne vidi telefon,i ne mogu da zovem operatera,ne daje opciju da stisnem nulu,nije do sim kartice provereno,nista to meni sad kontretko ne smeta jer nemam problem sa mrezom i mobilnim netom,zanima me jel je imao jos neko ovaj problem??Hvala unapred :)
 
Poslednja izmena:
Konačno se vide ikonice za sms i propusten poziv na AOD na EUXM, mada ikonice za viber nema i dalje

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
Kod mene i dalje nema na AOD obavestenja za pozive i sms.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Vidim da je i na global rom sada dodata mogućnost custom AOD slika...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jeste posle ovog zadnjeg update-a.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
XEU ići na Stable ili na neku Weekly verziju?
Nije mi značajan update svakih 7 dana, ali bih volio da se baterija dobro drži i da rade notifikacije na AOD.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni jutros ponudio update, sada ga nema?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Ovaj novi update. MIUI 11.0.4
defc7bb70de8ca21a9969314e9fa1a16.jpg
3fff8fc3cf9fc3731ff55c8aa369f898.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pokvario mi se telefon pre nekoliko meseci, nisam bio nesto pri parama pa nisam zurio,a legendarni coolpad F1 se vratio iz penzije. NAkupio sam nesto novca i gledam nesto pristupacno a da je dobro. Nikako ne volim notch, realme x2 pro je brutalan telefon i mozda bi mogao da se ispruzim za njega, ali me taj notch nervira opasno.

Jako je obimna ova tema, ovo mi je nekako best bay u ovom srednjem segmentu, ali me znima da li je neko mozda koristimo obe verzije i PRO i ovu sa SD730? Da li se isplati ova razlika u ceni za SD855 i laserski autofokus? NIsam siguran da li ima neke razlike u audio chip-u? Negde sam procitao cini mi se da pro verzija ima neki napucani? Ima li jos kakvih razlika?

Znaci, zanima me da li nesto realno dobijam sa SD855 i kakva je situacija sa custom ROM-ovima? Koja verzija je bolje podrzana od zajednice?
 
Nazad
Vrh Dno