Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ja se prebacio sa XEU na Miroom,jos je bolji.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
Bio sam na mi rum. Iznervirala me kineska slova prilikom instalacije aplikacija iz nepoznatih izvora kao i nedostatak srpskog jezika pa se vratio na XEU

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Bio sam na mi rum. Iznervirala me kineska slova prilikom instalacije aplikacija iz nepoznatih izvora kao i nedostatak srpskog jezika pa se vratio na XEU

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
Hmmm,nisam jos uvek imao taj slucaj sa kineskim slovima...

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Naravno da ima i na stock-u ;)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Na stock Android 10 nema
84a8d121e29c9891dfdc311ac38aa23b.jpg


Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
ca8dbf50f3592e5386384bc5de3dcdc7.jpg
 
Poslednja izmena:
Na stock Android 10 nema
84a8d121e29c9891dfdc311ac38aa23b.jpg


Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
ca8dbf50f3592e5386384bc5de3dcdc7.jpg
Prva slika mi 9t pro globalni Rom 11.0.1
Druga mi 9t pro XEU beta poslednja

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Nema direktno, ali ima uz pomoć MQS app.
Screenshot_2020-01-07-13-43-04-946_com.android.settings.jpg

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Srecan Bozic
Miroom vrh..slobodno instalirajte
Probao sam sve zivo na miroom cu ostati

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Ko je koristio xeu i miroom gde je bolja baterija?

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Miroom meni bolja.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Stock...
f745aff8b663a583230b5a66ea0c53e2.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Je l' stigao nekom android 10 na EUX romu i da li sada konačno rade sve notifikacije kako treba?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko vidim na sajtu još uvek nije izašao. Verovatno će u petak

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Hvala svima. Ovo sa "Display pop up window" je rešilo problem.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Da li vi koji ste na miroom-u na poslednjoj beti od 2. januara, imate reboot kad koristite google tastaturu? Na XEU se javlja ovaj problem,za sad je resenje swift keyboard. Mi9t pro je upitanju. ne znam za ostale modele
 
Ja na xeu sa swift imam problem kada kucam u search u app draweru. Ako ukucam više od jednog slova launcher krešuje i prebaci me u posljednje korištenu aplikaciju.

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Ja sam na XEU 20.1.2 i nemam problema sa Gboard. Zato mi se dva puta zamrzao i morao da usledi hard restart.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
meni se nije zamrzao, samo neki fast reboot odradi, koji traje par sekundi, kad koristim gboard. Prvi dan u petak, je bilo cesto, subotu i nedelju nije, i danas se jednom . Video sam na xeu forumu da je resenje swiftkeyboard, pa sam je instalirao, i sad nema reboota
 
Nije mi se zamrzao u Gboard. Jednom u Facebook u još jednom isto u nekoj app.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Dajte neki predlog za neko "kršteno" staklo od ivice do ivice a da ne prekriva onom crnom ivicom koji mm ekrana.
Bio bih vam zahvalan, ubih se tražeći po kp.
Hvala unapred.
Mi 9T

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
koliko znam ne postoji staklo od ivice do ivice,najbolje čemu možeš da se nadaš je da je pokrivena ravna površina ekrana.nillkin h+ pro deluje najozbiljnije ali ga još nisam stavljao.
 
Jel' ima ko problem sa kamerom tokom snimanja videa ili prilikom fotkanja? Meni stalno kamera (ma koliko mi ruke bile mirne) pokušava da nacentrira tj izoštri/fokusira sliku, pogotovo tokom snimanja. Čim mu srednji deo ekrana (gde je "kružić") malko nije u fokusu on odmah izoštrava tj fokusira sliku, a to se baš vidi prilikom snimanja, kao i kod pregledanja videa posle. Baš me iritira. Ima li tu nekog rešenja, da li je meni kamera u problemu ili mu je generalno kamera takva kakva je? Znam da nema OIS i sve to, al' brate mili ovo žešće počinje da živcira...
 
kad smo kod stock kamere,od prvog dana se prilikom aktivacije "zaledi",pa moram da pritisnem bilo koju drugu funkciju,tipa video,portret ili sl. i tek onda dolazi sebi i kreće da radi.ovo bukvalno radi out of the box (mi 9t pro, miui10.3.1.0.)
 
koliko znam ne postoji staklo od ivice do ivice,najbolje čemu možeš da se nadaš je da je pokrivena ravna površina ekrana.nillkin h+ pro deluje najozbiljnije ali ga još nisam stavljao.
Postoji, ja ga imam.
 
Koje staklo koristiš?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
kad smo kod stock kamere,od prvog dana se prilikom aktivacije "zaledi",pa moram da pritisnem bilo koju drugu funkciju,tipa video,portret ili sl. i tek onda dolazi sebi i kreće da radi.ovo bukvalno radi out of the box (mi 9t pro, miui10.3.1.0.)
Nije valjda da tako radi. Tako se kamera zaledi na ovom mom vremešnom p9 lite. Mislio sam da ću se toga rešiti sa mi 9t ali vidim sad da i on ima taj problem sa kočenjem kamere.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja nisam imao taj problem niti sa miui 10 niti sad miui 11. Nista ne ledi, kamera momentalno fokusira na sta je usmjerena.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno