Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ko jos stavlja ove cigle od case-ova na ovako lep telefon, bogohuljenje :)
 
Da ti je dva puta ispao telefon jednom na asfalt drugi put niz stepenice ne bi pricao da je bogohuljenje [emoji3]
Zapravo uzivo uopste ne izgleda kao cigla, od sada samo Fusion ili Fusion X stavljam na telefone

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja ne znam da li mi je 2x u zivotu ispao Telefon. Jednom s6 edge i ne mogu se vise sjetiti. Jednostavno pazim i to je to, bez maski.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Poštujem svačiji izbor, da se niko ne uvredi ali nema tog razloga, taman ispadao svaki dan, da ovako nešto ide na telefon [emoji846]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li se i vama na poslednjoj Urnyx gcam dešava da aplikacija kresuje nakon slikanja prednjom kamerom? Takođe, kako isključiti da ne otvara fotke po defaultu na Google picture?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ovo deli jedno od prva tri mesta najruznijih maskica za telefon,katastrofa kako naruzi telefon.[emoji40]
 
Da li se i vama na poslednjoj Urnyx gcam dešava da aplikacija kresuje nakon slikanja prednjom kamerom? Takođe, kako isključiti da ne otvara fotke po defaultu na Google picture?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Meni se dešavalo sa poslednjim urnyxom, zato sam stavio 1.4 ver.,ali ne sa prednjom kamerom, već zadnjom. Sto se tice maski, ne bih ni ja bas ovu gore stavio, al treba neka da ide definitivno. Prije neki dan mi pade sa metar, nisam imo zaštitu na ekranu, al srećom pa jesam bar onu fabričku masku. Pade na staklo, i srećom bez skoro ikakvih posledica. A nije nepažnja u pitanju, jednostavno se desi, tanak je i sa ovom fabričkom maskom pa se izmigolji :).

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav društvo.
Do sada sam pretraživao po ovoj temi kako rešiti problem sa curenjem baterije.
Primetio sam da se desilo dva puta, preko noći.
Telefon je Mi 9T na fabričkim podešavanjima, nije otključavan i nema nikakve rom-ove. Kako je fabrički proizveden.
Ne želim da ubacujem bilo kakve rom-ove, jel oni navodno rešavaju taj problem.
Kako rešiti ovo, a da telefon ostane netaknut, jel zna neko?
Hvala unapred!
 
Cao drugari,

Idem na neki duzi put, pa mozete da mi preporucite koji gcam instalirati da me isprati :) da je stabilna i da rade sve (ili bar dve) kamere. (K20 pro)
 
Poslednja izmena:
Planiram da kupim ovaj telefon pa me zanima da li gcam moze da se instalira bez root-a?
 
Cao drugari,

Idem na neki duzi put, pa mozete da mi preporucite koji gcam instalirati da me isprati :) da je stabilna i da rade sve (ili bar dve) kamere. (K20 pro)
Pisali su ljudi milion puta, pogledaj u search opciji ili malo vrati nazad. Parot/Urniks skini jednu od verzija i to je to. Te su ti najbolje.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
S tim što poslednja Urnyxova krešuje prilikom slikanja prednjom kamerom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Urnyx isključivo ukoliko želite i ostale kamere da vam rade. Ukoliko vam je bitna samo glavna, Parrot definitivno.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jeste primetili da na Gcam (parrot verzija recimo) onako "pliva" ekran na viewfinderu, jel normalno to.. na fabrickoj kameri nema toga.
 
Od debele maske mnogo mi je bitnije, ispostavilo se, da na donji kraj telefona zakačim onaj kanapčič kao što ide na fotoaparatima, i da telefon držim kad mogu kroz njega, da mi ne isklizne iz ruke. Neke maskice imaju i predviđene dve rupice na dnu sa strane za kačenje tog kanapčiča.

Leti, kad je telefon u džepu pantalona, kanapčič malo viri iz džepa, sto puta lakše izvaditi telefon, i td.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sad instalirao hyper cam i ta podesavanja, nije los. Mozda i najbolja mi za ovo malo vremena sto sam pogledao.

Gesendet von meinem Mi 9T Pro mit Tapatalk
 
Pozdrav društvo.
Do sada sam pretraživao po ovoj temi kako rešiti problem sa curenjem baterije.
Primetio sam da se desilo dva puta, preko noći.
Telefon je Mi 9T na fabričkim podešavanjima, nije otključavan i nema nikakve rom-ove. Kako je fabrički proizveden.
Ne želim da ubacujem bilo kakve rom-ove, jel oni navodno rešavaju taj problem.
Kako rešiti ovo, a da telefon ostane netaknut, jel zna neko?
Hvala unapred!
I mene isto ovo zanima...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nema resenja za obavestenja na AOD
Global 11.0.1.0

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li da idem na xeu stable ili weekly? Na RN5 koristim stable već duže vrijeme ali vidim da svi hvalite weekly.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam na weekly. Ali mi je ovaj 9.12.19 bas los, imao sam battery drain. Pa sam se vratio na 9.12.12. On je ok. Dobra stvar je sto se vrlo lako vracas na prethodni update, samo skines zip aktiviras preko package dela i odradi automatski sam bez gubljenja podataka. Stable je stabilniji, ali ovde svake nedelje je update.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Citajuci zadnjih par strana imam utisak da sam promasio temu tj. da ovo nije ovaj telefon koji imam.... :d

Moj je Mi 9T sa MJAU-MJUI-jem... i super sam zadovoljan, zadnji update je resio battery drain.
 
@Love Hunter Meni je mnogo lakse kad ne zalazim u ovaj deo foruma. :)
 
Jel se zna kad stize android 10 na Mi 9t global stock rom? OTA

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
^
To i mene zanima.
 
RN7 razbijen [emoji22] Prinudno kupljen Mi9T...
DNS guard, Vanced, GCam...
Pokrenuo sam tajmer za otključavanje BL, ali mi djeluje da će ovo biti prvi telefon na kome root neću raditi.
Fabrički je na MIUI 10. Imali nekih benefita da pređem na ponuđeni MIUI 11 ili je rezultat, kao i obično, samo degradacija baterije?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne moras da radis root, sibnes MiRoom weekly, dolazi uvek vec rootovan sa najnovijim Magiskom.
 
Nazad
Vrh Dno