Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

lekaV ,instalirao svežu instalaciju i sada je sve u redu.Bitrate ,za tebe i tvoj problem,instalacija iz početka,i nećeš imati problem sa sim karticom.
Na global sam imao taj problem, pa sam onda odradio full wipe i instalirao XEU i imao taj problem, pa ponovo full wipe da probam Mi-Rum i opet ne može da aktivira prokletu karticu.
 
Stavio sam danas ovaj hydrogel, na ledja telefona.
https://s.click.aliexpress.com/e/Kxwxdusu
Ja koji sam najveći duduk za ovo lepljenje, nikad u zivotu foliju ili staklo nisam sam zalepio, a i ruke mi se tresu, sam zalepio savrseno iz prve, ne primećuje se da ima nesto preko . Stvarno su ga napravili da se bas lako instalira, samo treba da se prati video uputstvo sa linka.
Preporuka za one koji se plase ogrebotina, za padove nisam bas siguran koliko je bezbedno.



Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja čekam da mi stigne isti hidrogel, da se rešim ovog case-a. Koristio sam ga i na 8X(isti ovaj CHYI) i apsolutno sve preporuke. Ne vidi se da je postavljen a nije imao ni jedno oštećenje na sebi za par meseci.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li je neko na miui 11, Android 10 uspeo da pronađe Private DNS opciju? Hiden settings for miui ne pomaže pošto ne radi ta opcija na Androidu 10. Može li se "peške" doći do tih podešavanja?

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
nakon dana od zadnjeg updejta, cini mi se da je sustav malo fluidniji (bar animacije), da fp radi bolje, ali da je baterija losija (jucer sam nakon 6 sati sota bio na 1 posto) . evo jutros skino s punjaca i sustav je cucla ko lud, a nis posebno nisam radio, malo uz kavu.. ali mozda se i smiri, ako ne onda cu napravit reset telefona
8774f4b4f3079b490dd3e1e84852914b.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako bih hteo da predjem sa ovog globalnog na evropski (eea) rom, jel tu potrebno da se otključa bootloader?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li je neko na miui 11, Android 10 uspeo da pronađe Private DNS opciju? Hiden settings for miui ne pomaže pošto ne radi ta opcija na Androidu 10. Može li se "peške" doći do tih podešavanja?

Poslednja stabilna verzija MIUI 11 je bazirana na Android 9. Imas search u opcijama, ali ne vidim DNS u pretrazi.

@Pikas9 @hektor2 tema za Mi 9 Lite, drugu otvorenu ne vidim, tako da pisite tamo.
 
Koliko se sada čeka za otključavanje bootloadera, je li isto 15 dana kao na starijim Xiaomijima?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Jel dobio neko update a da je bio pritom na global stable 10.3.11? Videh na drugom uređaju, gde je eea rom, dobijen update na miui 11

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koliko se sada čeka za otključavanje bootloadera, je li isto 15 dana kao na starijim Xiaomijima?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
168h , barem za ove uređaje.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Simpatican update, dobri su novi Ambient display template-i, jos uvek nema Viber ikonice :) Ali Android 10 update je valjda tu iza coska, bas mi neshvatljivo da ovo nije bio taj update..
 
Pa nije to bas neshvatljivo, ovo je uredjaj za siroke narodne mase, a posto su vecina njih indijanci koji kukaju za update i čekaju ga kao da im zivotna egzistencija od toga zavisi, pusten je update sto pre takav kakav je.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Lepo izgleda ali ništa novo.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sam na stock rom i još uvijek nemam update OTA za MIUI 11.

Najviše se radujem okruglom satu na always on displayu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mislio sam na na indijance, tj indijce, al su kao indijanci ponekad [emoji4]

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
[emoji106]

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Simpatican update, dobri su novi Ambient display template-i, jos uvek nema Viber ikonice :) Ali Android 10 update je valjda tu iza coska, bas mi neshvatljivo da ovo nije bio taj update..
Ubacis lepo XEU i uzivas....:)

Sent from my Mi9T using Tapatalk
 
Proces tog ubacivanja ne bi bio uzivanje nikako [emoji1]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
A ova fora sa promenom pozadine u zavisnosti od doba dana, kako to da aktiviram? Ili sam ja tu nešto loše skapirao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel dobio neko update a da je bio pritom na global stable 10.3.11? Videh na drugom uređaju, gde je eea rom, dobijen update na miui 11

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
I mene ovo zanima, kod mene nema ništa novo tj još sam na MIUI 10 :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Izgleda pun forum Indijaca [emoji23]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Počele reklame da mi izlaze svaki čas iz mi video. I to mislim da je krenulo kada sam prebacio region na Indiu ali sam odmah posle toga vratio na nas.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa nije to bas neshvatljivo, ovo je uredjaj za siroke narodne mase, a posto su vecina njih indijanci koji kukaju za update i čekaju ga kao da im zivotna egzistencija od toga zavisi, pusten je update sto pre takav kakav je.
Bravo za ovo!!!Daj indijancima update i bice srecni do sledeceg ;)
 
Poslednja stabilna verzija MIUI 11 je bazirana na Android 9. Imas search u opcijama, ali ne vidim DNS u pretrazi.

@Pikas9 @hektor2 tema za Mi 9 Lite, drugu otvorenu ne vidim, tako da pisite tamo.
Probaj sa aplikacijom Quick Shortcut Maker.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno