Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Sledeća kuknjava za AOD i Viber ikonicu idu poeni. Naslov lepo ima, ko ne zna da čita poene dobija.
Mogu li da kukam što nema messinger Lite u AOD? [emoji23]

I ja sam imao dva puta slučaj da ekran ne reaguje kada neko zove, tj da ne mogu da swajpujem na gore.Oba puta telefon bio u džepu. Isključio sam zaštitu od dodira u džepu jer mislim da ima veze sa time. Od tada nisam imao problema ali malo je vremena prošlo da bi mogao reći da je to.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mogu li da kukam što nema messinger Lite u AOD? [emoji23]

I ja sam imao dva puta slučaj da ekran ne reaguje kada neko zove, tj da ne mogu da swajpujem na gore.Oba puta telefon bio u džepu. Isključio sam zaštitu od dodira u džepu jer mislim da ima veze sa time. Od tada nisam imao problema ali malo je vremena prošlo da bi mogao reći da je to.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Isključio si pocket mode?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da. Mislim da mi je zamrzavao ekran pošto mi ni FP nekad nije registrovao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li je ta kartica odnosno broj prebačen iz jedne mreže u drugu?

Ako jeste, to je odgovor na tvoje pitanje.
Ja sam prešao iz mts u Vip. To je problem? Može li se nekako rešiti?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Da. Mislim da mi je zamrzavao ekran pošto mi ni FP nekad nije registrovao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Možda je do toga i problem sa fp... Nisam baš obraćao pažnju ali fp ima momente kada nenormalno laguje. Držim, odmaknem prst i tek posle par sekundi on sam otključa, bez ponovnog pritiska

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima li neko problem nakon nadogradnje na XEU Android 10 beta na Mi 9t sa curenjem baterije? Android sistem jede najviše što se ranije nije dešavalo. Smanjeno je vreme trajanja baterije za-20-tak posto

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока

ne dobijaš ništa sa lite-om na obom fonu,ako ti je do svakog kilobajta uključi data saver i rade indetično.lite troši manje rama što je za ovaj fon potpuno irelevantno.
 
ne dobijaš ništa sa lite-om na obom fonu,ako ti je do svakog kilobajta uključi data saver i rade indetično.lite troši manje rama što je za ovaj fon potpuno irelevantno.
Mislim da si citirao pogrešan post

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
jesam,izvinjavam se,iz brauzera kucam.post se odnosio na messenger lite kukanje par postova iznad.
 
jel treba da trepce kad bootuje(posle xiaomi.eu flasha) ili sam upao u bootloop?
 
Ako nekome iz Novog Sada treba ono 6d staklo sa crnim okvirom, i voljan je da dodje po njega u centar grada, dobija ga na poklon.

Poštom ne šaljem.
 
Ima li neko problem nakon nadogradnje na XEU Android 10 beta na Mi 9t sa curenjem baterije? Android sistem jede najviše što se ranije nije dešavalo. Smanjeno je vreme trajanja baterije za-20-tak posto

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
Meni je nešto brže curila baterija dok sam koristio kinesku betu miui 11. Sad na xeu beti ne curi

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
znaci bootloop, posto trepce sve.... ponovio sam proceduru, i opet isto. trenutno sam u twrp. sta dalje?
 
formatiraj sve pa opet.nema razloga za brigu dok si u twrp-u samo čekiraj jel' koristiš twrp za rom koji bi da flešuješ,nekad mora posebna verzija.
 
ne dobijaš ništa sa lite-om na obom fonu,ako ti je do svakog kilobajta uključi data saver i rade indetično.lite troši manje rama što je za ovaj fon potpuno irelevantno.
Ma koristim ga iz navike i zato što mi se više sviđa raspored, standardni mi je uvek išao na živce.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni je nešto brže curila baterija dok sam koristio kinesku betu miui 11. Sad na xeu beti ne curi

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
I ja sam na XEU. Flešovao sam jutros sve jovo nanovo pa ću videti. Nek 9brne koji krug baterija.

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam na XEU. Flešovao sam jutros sve jovo nanovo pa ću videti. Nek 9brne koji krug baterija.

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
I ja sam flešovo uz format svega, jer sam pre xeu koristio kineski miui 11. Meni odmah baterija odlična,

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
I ja sam flešovo uz format svega, jer sam pre xeu koristio kineski miui 11. Meni odmah baterija odlična,

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
Reci mi sme li da se formatira system pri flešovanju? To nisam radio.
Drugi priblem - wifi radi katastrofa! Pronađe tel. svaku mrežu ali su brzine očajne. Danas sam to primetio na poslu pa sam mislio da je do neta. Sad vidim da je i kod kuće isto. Na kompu net leti tako da nije do neta

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
Reci mi sme li da se formatira system pri flešovanju? To nisam radio.
Drugi priblem - wifi radi katastrofa! Pronađe tel. svaku mrežu ali su brzine očajne. Danas sam to primetio na poslu pa sam mislio da je do neta. Sad vidim da je i kod kuće isto. Na kompu net leti tako da nije do neta

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
Radio sam pre i format systema. To uglavnom kad ideš na aosp rom sa miui i obrnuto.
Meni radi odlično wifi. Stvarno nemam zamerki

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Rešio sam wifi problem restartovanjem telefona. Za betriju ćemo videti sutra kako se ponaša

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
Nije, od početka je br. registrovan u T-Mobile mreži.
Generalno to hoće da zeza. Jesi imao možda iPhone nekada? Jesi imao problema sa registracijom na imessage?
Ja sam prešao iz mts u Vip. To je problem? Može li se nekako rešiti?

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
Znam da je većina pogodjena sa tim nebitno sa kog na kog operatera si skočio. Samo iz matične mreže brojevi nemaju problema.
 
Jel koristite Xeu stable ili betu?
 
Beta.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Samo da se javim. Uspeo sam nekako na kraju i uz puno potrosenog vremena da dodjem do 9.8.15 eu. Zasluge idu @petkovic56 za pomoc i savete.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Vratio sam se na miui 10. Sačekaću da ispeglaju miui 11 za Mi 9t. Ipak je curenje baterije bilo preveliko

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
 
evo danas je izaso PA Alpha, andorid 10.. bas pratim komentare i cini sexda dobro radi za Alpha release

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vratio sam se na miui 10. Sačekaću da ispeglaju miui 11 za Mi 9t. Ipak je curenje baterije bilo preveliko

Послато са Redmi K20 уз помоћ Тапатока
Nesto ti je tu od app vuklo bateriju,nema veze generalno sa Miui11...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
I ja mislim da nema veze sa miui 11

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno