Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Tako je za sada sa svakim gcam 7.0 modom

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Pitam jer ni u Poljskoj ni u DE maltene niko i ne zna sta je Viber, svi koriste WhatsApp.

Kako ispada da je Viber lokal specific, mozda je to razlog zasto nema default podrske.

Gesendet von meinem CLT-L29 mit Tapatalk
Tako je,zato Kinezi nece ni da se bakcu s tim.
 
Mislim da aplikacija sa više od 500.000.000 preuzimanja zaslužuje podršku za AOD. Samsung ima AOD podršku za svaku aplikaciju koja prikazuje obaveštenja. Ali opet - ništa strašno. Nikakva tragedija čak i ako nikad ne ubace podršku za Viber

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Radi na XEU normalno AOD notifikacija za Viber...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Na XEU je radilo i ranije. Na stock ROM-u je nema

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Ne znam, mozda je bila WA notifikacija, ali kad sam otkljucao mob imao sam samo V u status baru... Cak sam i usao u WA da proverim, nista nisam video...

My kingdom for a donkey...
 
Meni WA notifikacija stoji i kad imam tapatalk notifikaciju.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel gcam u prvom postu najbolja za slikanje dan noć?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Da li je realno da je svaka treca poruka u temi kukanje za AOD za bukvalno najlosiju chat aplikaciju? :D
 
Veci problem mi je staviti zaštitno staklo na ekran, uvijek ima zraka na krajevima ekrana.

3x zaštitna stakla baceno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Je l jr probao neko hydrogel umesto stakla?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Veci problem mi je staviti zaštitno staklo na ekran, uvijek ima zraka na krajevima ekrana.

3x zaštitna stakla baceno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Moras otici u neku radnju da ti zalepe, postoji neka tecnost (lepak) koju oni imaju pa ih pitaj da ti zalepe, i stave tu tecnost.
Ja kad sam narucio staklo za mi9t u paketu sam dobio tu tecnost.
a za mi 9t pro u radnji sam uzeo staklo i zalepili mi koristeci tu tecnost.
 
Da li je realno da je svaka treca poruka u temi kukanje za AOD za bukvalno najlosiju chat aplikaciju? :D
Viber je meni za klasu ispred WA, mnogo je bolje estetski odrađena, ali slažem se za kuknjavu, kao da je teško flešnuti XEU.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dzabe estetika kad je aplikacija bloatovano djubre.

WA je sa dizajnom ostao u 2014-toj, to stoji.
 
Je l jr probao neko hydrogel umesto stakla?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Meni je to licno mnogo bolje od stakla ali ga je mnogo teže zalepiti. Imao sam ga ,ali dok sam ga lepio par truncica je ostalo to mi je jako smetalo i skinuo sam ga. Sada koristim staklo dok ne stigne novi hydrogel.
https://s.click.aliexpress.com/e/D0SLVmug
Ovaj sam imao i super je kvalitet mnogo bolji od chyi koji sam koristio na OP6

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Hajd javi, uzeo bih i ja da zamenim staklo koje imam.

Nisam baš detaljno čitao, koja je razlika između njega i stakla? Kako sam razumeo, u oba slučaja staklo na telefonu je zaštićenije od obične folije samo je pitanje koje bolje štiti od padova.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel na mi9 t/pro zakrivljen ekran?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Hajd javi, uzeo bih i ja da zamenim staklo koje imam.

Nisam baš detaljno čitao, koja je razlika između njega i stakla? Kako sam razumeo, u oba slučaja staklo na telefonu je zaštićenije od obične folije samo je pitanje koje bolje štiti od padova.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Mislim da je staklo dosta bolje kod padova tj. Udaraca u ekran, deblje, cvrsce
A hidrogel ima neku prednost zaboravio sam koju :D
 
Hidrogel ne moze da se izgrebe.

Ostaju oziljci od udarca, ali ogrebotine ne.
 
Je l jr probao neko hydrogel umesto stakla?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja koristim samo hydrogel na Mi 8. Zalepio sam mu i pozadi. Stvarno sve preporuke. Odlične su, idu od ivice do ivice, lepo klizi prst po njima, otisci osetno manje ostaju, a i ne grebe se nešto preterano. Stakla ne podnosim, to mi je bacanje para i nikad ne idu od ivice do ivice kao što ide hydrogel.
 
Da li na ekranu ostaje org oleo premaz netaknut kada se posle 6,7 meseci skine ta hidrogel nalepnica ? To je mnogo bitnije nego da li se grebe i ostavlja mehurice

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja ih menjam na 3-4 meseca jer uvek napravim neku iritantnu ogrebotinu. A ne mogu bez njih da koristim telefon jer ima neke ogrebotine koje me baš iritiraju, a ne znam ni kako su nastale. Nisam primetio da je oleo "prop'o". I dalje lepo klizi prst po ekranu, mada sam ga tako koristio par minuta samo dok nisam zalepio novi hydrogel.
 
Ja ih menjam na 3-4 meseca jer uvek napravim neku iritantnu ogrebotinu. A ne mogu bez njih da koristim telefon jer ima neke ogrebotine koje me baš iritiraju, a ne znam ni kako su nastale. Nisam primetio da je oleo "prop'o". I dalje lepo klizi prst po ekranu, mada sam ga tako koristio par minuta samo dok nisam zalepio novi hydrogel.
Da li ti je ispadao telefon? Štiti li makar makar malo od padova? :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja koristim samo hydrogel na Mi 8. Zalepio sam mu i pozadi. Stvarno sve preporuke. Odlične su, idu od ivice do ivice, lepo klizi prst po njima, otisci osetno manje ostaju, a i ne grebe se nešto preterano. Stakla ne podnosim, to mi je bacanje para i nikad ne idu od ivice do ivice kao što ide hydrogel.
Gresis, ima staklo od ivice do ivice, a to su ova nova 6D stakla, koristim to na MI 9T i stvarno je fora jer svi misle da nemam staklo. Tako izgleda, a em sto je tu i stiti ekran, em FP radi skroz normalno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ajmo koji ebay link da se naruči hidrogel :D

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Gresis, ima staklo od ivice do ivice, a to su ova nova 6D stakla, koristim to na MI 9T i stvarno je fora jer svi misle da nemam staklo. Tako izgleda, a em sto je tu i stiti ekran, em FP radi skroz normalno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Daj fotke da vidimo kako izgleda to staklo na fonu ako nije problem

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Gresis, ima staklo od ivice do ivice, a to su ova nova 6D stakla, koristim to na MI 9T i stvarno je fora jer svi misle da nemam staklo. Tako izgleda, a em sto je tu i stiti ekran, em FP radi skroz normalno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

I ako moze neki link odakle si kupio..
 
Moras otici u neku radnju da ti zalepe, postoji neka tecnost (lepak) koju oni imaju pa ih pitaj da ti zalepe, i stave tu tecnost.
Ja kad sam narucio staklo za mi9t u paketu sam dobio tu tecnost.
a za mi 9t pro u radnji sam uzeo staklo i zalepili mi koristeci tu tecnost.
Imam ja tu tečnost(ulje) ali je nisam stavio jer me lik koji prodaje stakla na Kp upozorio da je nekom ušlo ispod touchscreen-a.... I napravilo fleku. Kako je to moguće ne znam ali to mi je rekao.

Što se tiče Vibera, da li vam kasni odziv kada kliknete na bilo koji chat posle startovanja aplikacije? Meni se sa zadnjom verzijom to dešava na dva telefona. Prvo mora neki mini scroll pa onda radi lepo. Glup bug

Pisao sam ranije za kameru, da nisam najzadovoljniji, međutim sad posle testiranja mogu da kažem da je sasvim dobra.

O fluidnosti da ne pričam, gazi sve.

Redmi k20 pro
 
Nazad
Vrh Dno