Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Nadogradio sam na 9T 12.0.3. global i utisci:
-Baterija se brže prazni, android system je oko 30%,
-Battery stat app je sh*t, meri samo 24h i nepregledna je,
-Neprimetne i beznačajne promene u perfomansama i mogućnostima,
-Promene u grafici minimalne
-Jedina bitna promena je dodatak ultra power saver ali bez programiranog uključenja,
Nadam se da će rešiti bateriju u nadogradnjama, preporuka je da se ostane na 11.0.6.
 
Probao dual speek mod na mi 9t. Izgubio sam sve zvukove na telefonu. Ne čujem ni glas sagovornika prilikom telefoniranja. Obrisao sam modul i sve je OK. Global miui 12 je u pitanju

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Hvala puno i od mene na svim informacijama.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
no comment
9e4c65dc1b997806b67d4046dd523ea4.jpg
9f10d28f2cc5684c11563497952c6025.jpg


from komsa's Mi 9T
 
To je od 100 do 48, ali ne pada linearno tako od 48 do 15 ili 5.
 
evo nastavak
5d7941264a95a3b3b34fb2e1fb02ca64.jpg


from komsa's Mi 9T

i još....
3b5a6dd20b238251606bbe1fb6c806d6.jpg


from komsa's Mi 9T
 
Poslednja izmena od urednika:
Meni se baterija na 12.0.3. od jednom mnogo manje prazni, generalno i u stand by.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Je li imao neko problem sa slabom zvukom tokom razgovora? Nedavno sam kupio 9t i tokom razgovora druga strana se čuje kao iz bunara, napolju gotovo da i ne mogu da ga koristim, moram da uključujem speakerphone.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
9T kod mene se odlično čuje. Na najjače je prejako. Tvoj je verovatno defektan,
 
Izasao novi XEU rom, 20.8.13, e sada novine manje vise njih nisam ni zagledao sta novo donose ali ono sto mi se svidja sto su ubacili Super Saturn Live Wallpaper sa Mi 10 Ultra.
 
Ko ima XEU custom rom taj ne treba da ubacuje nista vec mu se nalazi u samom romu sva tri live wallpapers.

Ali ovo je korisna informacija za one koji nemaju XEU rom a zele da imaju ove live wallpapers. Tnx
 
Sta ovo tacno radi? Instalirao sam, ali gde da trazim wallpaper? Nema kao aplikacija insralirana...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Kod mene se taj live wallpaper nalazio u Settings\Wallpapers pa tu pogledaj. Mada ne znam jel isto i za global rom ali pokusaj ili jednostavno kada udjes u opcije gore u onom polju za pretragu kucaj Super wallpapers, mozda tako ti prikaze gde se nalazi.
 
Sta ovo tacno radi? Instalirao sam, ali gde da trazim wallpaper? Nema kao aplikacija insralirana...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Udjes u Themes ides na My Page > Wallpapers >Super Wallpapers i tu su ti svi uključujući i taj novi
c5c0b020abe8223c5cff548dce0cd02b.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ima samo na 9tPro [emoji4]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nema ni kod mene super wallpaper, instaliram aplikaciju, ali ne mogu da je ubacim, ne vidim je nigdje.
 
Opet ista stvar, imam ga u instaliranim aplikacijama, ali nema ikone i ne može se postaviti za wallpapers.
 
Moras iz wallpapers da ga postavis. Mada iskreno ako si global rom onda stvarno ne znam kako ide tamo jel kod mene u custom rom je da odem samo u wallpapers i dole mi se nalazi. Ne znam jesi sa predhodne strane ubacio onaj apk za wallpapers?
 
Odem u wallpapers, ali ima samo live wallpapers. Global rom je u pitanju i instalirao sam gorepomenutu aplikaciju.
 
Morate skinuti Google Wallpapers aplikaciju. Onda skinete app sa sledeceg linka, posebno su vam svaki wallpaper. https://drive.google.com/drive/folders/1-74yw8XtnWE0jAFhgBjDLSv7tzsDLaop
Odete u google wallpapers aplikaciju, i skroz dole live wallpapers udjete i tamo je.

edit: Ovaj link sa apkmirror sto je @3ler postavio, ja sam dobio sam Saturn Super Wallpaper, tako da ako jos neko ima samo Saturn wallpaper, skinete ostala 2 sa google drive linka sto sam postavio.
 
Poslednja izmena:
Moj savet vam je da se ne mučite oko toga. Live Wall je jedna od onih stvari koje želiš, i dan, dva posto ih imaš, već ih maknes :). Čak da se nekom I ne dosade, troše bateriju više, tako da je veća dara nego mera.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ma da, ja sam vec sklonio wallpaper. Primetio sam da se tokom AOD naglo podigne osvetljenje i posle minut-dva ponovo spusti na minimum osvetljenje. I tako se ponasa samo sa ovim Super Wallpaper-ima. A i nije najfluidnije resenje, prosto nista specijalno.
 
Nazad
Vrh Dno