Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Meni night mode u ovoj urnyx poslednjoj zeza kada je uključena auto rotacija.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
https://sourceforge.net/projects/xi.../files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/9.12.5/

CHANGELOG


System
Optimization - Update Android Security Patch to November/December 2019. Increased system security.
New - Mi Max 3, Mi 8 Lite - update to Android 10
New - New package installer
New - New permission manager
New - Sides swipe up gesture for open Google assistant
New - Direct call option in SMS messages

Lock screen, notification bar, status bar
New - Added screen animation effects
New - Added animation of wait for activation for Bluetooth, Wi-Fi and other quick switches
Fix - Fixed issue that app notification settings page couldn't be accessed through notification bar
Fix - Fixed issue - Error prompt wasn't displayed after five consecutive unlocks with wrong fingerprint
Fix - Fixed issue - occasional notification bar became large and misplaced
Fix - Fixed issue - Media notification progress bar wasn't synchronized with real music progress
Fix - Fixed problem of invalid and abnormal shortcut tap in Second space

Settings
Optimization - Optimize face data entry process
New - Now you can display information about IP address and DNS server address for mobile network
New - Face unlock supports entering two face data

Other
Fix - Fixed issue of long screen flickering, duplication, and non-scrolling in some apps
Fix - Fixed issue of overlapping images at the bottom of the long screenshot
 
Da li neko koristi Viber Desktop?Ja nikako ne uspevam da skeniram bar kod,telefonom.Jednostavno nece.Sa drugim telefonom ide bez problema.
 
Meni je proslo skeniranje, možda te autofocus zeza, prebaci na front kameru pa ponovo back :)

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li neko koristi Viber Desktop?Ja nikako ne uspevam da skeniram bar kod,telefonom.Jednostavno nece.Sa drugim telefonom ide bez problema.
Pretpostavljam da je fokus u pitanju kao kod mene , izadji iz tog prvog prozora koji ti ponudi, ugasi aplikaciju pa pokreni opet povezivanje preko ocitavanja koda iz settingsa. Ili ukljuci prednju pa zadnju. Onda ce fokus biti dobar za ocitavanje.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neka verzija Gcam, gde provereno dobro radi nocni mod?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nije lose. Sat ipo igranja. Ostalo pozivi , poruke i surfanje.
7ce560be0e569e67d7c0ef80b1d6204f.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
После подешавања "dns" нестале су рекламе,али ми се више и не отварају виџети са екрана.То све у Нова ланчеру.Када пребацим на системски ланчер,раде нормално.Пробе ради инсталирао сам и Lawnchair такође не раде виџети.Затим сам искључио та dns подешавања и рестартовао телефон,и даље не ради.Има ли неко идеју како решити овај проблем?
 
I znamo li kada će konačno biti update na Android 10 za global? Nije da mi je nešto potreban samo me zanima zna li se nešto.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I znamo li kada će konačno biti update na Android 10 za global? Nije da mi je nešto potreban samo me zanima zna li se nešto.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Bas zuris da dobijes glavobolje :) Ne vidim da se neko na 9t pro usrecio 10kom.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ali ce se usreciti ako predju sa globala na nesto sto radi bez greske kao sto je MiRoom, ovom prilikom se zahvaljujem Kidencu sto me podstakao na taj potez jer sam bukvalno progledao, sad mi sve radi pod konac, prosto je neverovatno koliko su nemarni i koliko su zapostavili global rom.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Ja imam 9t pro sa eu global romom i androidom 10 vec neko vreme. Apsolutno ni jedan jedini problem.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da li je moguće da mi Waze aplikacija puca zbog Androida 10?
Radila je bez greške, sada vrlo često crashuje. Nisam siguran, ali mi se čini da je počelo posle updatea na desetku.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Bio sam na Global ( oba globala onaj sto ima mix u nazivu firmwarea i onaj sto ima EU u nazivu firmvarea. I nikakvih problema, AOD ne koristim pa mi ne smeta sto nema viber notifikacija.
 
Ja imam 9t pro sa eu global romom i androidom 10 vec neko vreme. Apsolutno ni jedan jedini problem.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ja imam global na 9t i meni takođe sve radi savršeno. Mora da je samo kod nas dvojice taj slučaj.
 
Ako neko ima problem, kao da mu chrome laguje dok skrolujete. Samo iskljucite anti-fliker mode. Ogromna razlika.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ali ce se usreciti ako predju sa globala na nesto sto radi bez greske kao sto je MiRoom, ovom prilikom se zahvaljujem Kidencu sto me podstakao na taj potez jer sam bukvalno progledao, sad mi sve radi pod konac, prosto je neverovatno koliko su nemarni i koliko su zapostavili global rom.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
Sta kaze kid jel bolji miroom ili xeu?

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
+1 za Mi-Rum, svaki ponedeljak update, jako fino radi, bez ikakvih bugova.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mirum bolji definitivno. Mada me izluđuje što se telefon zove K20 pro, što ga gugl vidi kao Mi 8 pa onda moram stalno da menjam i to i onaj odvratan boot animation njihov [emoji1787]

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Koja je glavna razlika između xeu i miroom? Može neko ko je koristio oba kratko poređenje da napiše?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kinda je ovaj poslednji MJU apdejt ispravio problem sa battery drain? Nije mi se desavalo posle update-a...
 
Kao prilično zadovoljan korisnik telefona koga ipak ubijaju u pojam neki problemi ovog telefona, moraću da pitam poneko pitanje.

Danas primetim da mi prilikom slikanja stoji po više od pola sata kamera gore a slika mi se ne pojavljuje u galeriji i duže od toga pa kad se pojavi nekako je polovična pa tek dosta kasnije postane normalna. Uz to, ako se čak i pojavi u galeriji ranije, nemam ni jednu opciju dokle god ne nestane ikonica kamere iz notifikacionog dela. Isto se dešava i na njegovoj kameri i na GCAM.

Ima li iko neku ideju?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ako slikas brzo par slika, treba mu vremena da ih obradi, mozda je do toga. Ili probaj jedan restart. Mozda se zaglupeo samo.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno