Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Imam, nego iz nekog razloga nije hteo da mi otvori preko aplikacije. Tek kad sam iz browsera kopirao link i otvorio ga, odveo u app. Hvala svakako.

Sent from my MIX 2S using Tapatalk
 
Srediće se sve, bitno da su developeri zainteresovani.

2d3a7494ed8386842b170bab6d3e79e9.jpg
 
Nek te sluzi dok ga ne prodas :D Cestitam na kupovini.

Meni je super mi9t, nego me malo nervira sto nema updejta. Za pro model je izislo do sada vec jedno 6-7 stable verzija, kao i developer beta. Znam nema vise beta , da ali ima kineske beta, sto bi trebalo da ih bude XEU, za Pro model izlaze, ima i closed beta za mi9t/k20 ali nema in na XEU. Mislim da ce i mi8 i mi9t na dobos kad dodjem u srbiju, ako se ne popravi stanje sa custom podrskom za mi9t/k20
 
Poslednja izmena:
Ti baš ne znaš šta hoćeš kada tek tako menjaš telefon. Argument, nema update-a, a telefon izašao pre mesec dana :D Tebi onda Pixel ne gine...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Znam da nije neki razlog :)sto kazes tek je izisao, valjda ce biti bar neki rom.
Ja volim kad imam izbor od romova
 
Uzet Mi9T juce u Mi store-u, u toku je popust 10% na sve proizvode do petka, ako ostavite komentar na neki instagram post od "play" radia. S tim popustom izaslo skroz fino..

Prvi utisci jako pozitivni naravno :), javljam jos malo detaljnije, ako nesto nekog zanima pitajte.. kamerice su za sad jaaako dobre.
 
^ Daj malo više detalja za taj popust. Jel mora lično da se kupi u prodavnici ili može i online?
 
Nisam siguran, ja sam uzeo u Ada mallu jer mi je usput, trebalo bi vise detalja da bude na tom Instagram postu (i Mi-srbija je okacio u vidu story-a, a Play radio kao post, trebalo bi da je jedan od skorijih postova.) Ne vazi za uredjaje koji su vec na popustu..
 
Uzet Mi9T juce u Mi store-u, u toku je popust 10% na sve proizvode do petka, ako ostavite komentar na neki instagram post od "play" radia. S tim popustom izaslo skroz fino..

Prvi utisci jako pozitivni naravno :), javljam jos malo detaljnije, ako nesto nekog zanima pitajte.. kamerice su za sad jaaako dobre.
Slikanje u uslovima slabijeg osvetljenja?
 
https://youtu.be/oExtjXrFnyM

Evo je globalna verzija pro modela ,to jest k20 pro za indus tržište.

365e u Indiji , što je najbolje Indusi digli prašinu zbog prevelike cene :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Čestitam, da te lepo služi. Drago mi je da si odabrao telefon koji sam ti predložio [emoji16] koje boje je?

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Crni ofc, druga dva su previse neozbiljna :)
 
Ja uzeo K20Pro, China ver.
Moram da čekam 168h da otključam BL :(
 
Gde si uzeo k20 pro.Da li izlazi i global verzija

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Kako čudno formiraju cene ovi Kinezi :)
U Indiji k20pro 6/128 košta samo 50e preko k20 6/128 .. baš da vidim koliko će kod nas pro biti skuplji od mi9t :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ah na AOD se ne vide notifikacije od svih aplikacija, recimo Whatsapp da ali Viber ne. Jel to do Vibera nesto da podrze ili do MiUI.. Ne smeta toliko jer ima 'ledicu' :)
 
Peca najavio u septembru mada ja mislim da će ranije.. nema mi poente da ga izbace tada :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ah na AOD se ne vide notifikacije od svih aplikacija, recimo Whatsapp da ali Viber ne. Jel to do Vibera nesto da podrze ili do MiUI.. Ne smeta toliko jer ima 'ledicu' :)

Ne koristim AOD, ali koristim one edge notifikacije, da kad se dobije poruka ne upali ekran vec ivice ekrana zasvetle, pa tako za whatsapp zasvetli zeleno, a za viber ljibicasto, dok za ostale je onako visebojno.
Bas cu probati aod da vidim, valjda ce mi neko poslati poruku na viber
 
Meni jok.. jesi nesto posebno podesio, ima li uopste ista da se podesi.

Trebace mi privikavanja na ovaj Amoled, bela nekako nije onako sljasteca bela kao do sad, vise je onako kao da drzis beli papir u ruci..
 
Poslednja izmena:
Nisam ništa. Evo SS
58a434d1cbaebcc678c8ae706903c0f8.jpg
a01bc75b70086a7d318a99db685569ab.jpg
6f1103665f1a4d8712efd3e90067b9bc.jpg


Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ah na AOD se ne vide notifikacije od svih aplikacija, recimo Whatsapp da ali Viber ne. Jel to do Vibera nesto da podrze ili do MiUI.. Ne smeta toliko jer ima 'ledicu' :)
Moraš dozvole za sve tipove obaveštenja za Viber na zaključanom ekranu da odobriš. Meni na Mi 8 na xeu prikazuje skroz normalno.
 
Pojavio se LOS za k20pro. Divnost :)
Ne radi dtw i otg support za exfat storage. Sve ostalo kazu da sljaka

Danas je predstavljen u Indiji, tako da kapiram da ce podrska za romove biti dobra ako Indijci navale na tel :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno