Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Pa ako nisi namjestio da zvoni zašto bi smanjivao zvuk alarma? Naravno da se ne može smanjiti do kraja, koja bi onda bila svrha alarma?
Kako ne moze. Imam RedmiNote4 i sve radi lepo. Smanjim do kraja alarm jer ga ne koristim.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moje pitanje je zašto je bitan zvuk alarma kad ga ne koristiš?
 
Ja nemam pojma sta je sa tobom. Interesuje me zbog cega nece da se smanji do kraja jer na svim drugim telefonima (RN4, RN3, Moto G5, RN8 i Samsung A40) sam probao i radi normalno. Ocigledno da je neka greska u softveru koji se nalazi na mom primerku.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Lepo ti je čovek napisao da je na svakom primerku tako. I kod mene. Logično je da nećeš koristiti alarm bez zvuka, pretpostavljam da je to neki safety feature, da spreči da slučajno potpuno utišaš alarm.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jesi gledao video koji sam okacio iznad? U settings moze da se smanji do kraja, ali cim izadjem on vrati na prvi podeok.
Na RN4 sam koristio alarm kao vibraciju. Znaci navijem ga i smanjim do kraja, ukljucim avio mod i stavim ispod jastuka. Nocu skidam slusne aparate i nema sanse da bih cuo zvuk.
Ali nije ni bitno vise. Sto se mene tice moze da se zavrsi prica.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
I dalje je moguće namjestiti da ne zvoni alarm, već da samo vibrira, ali ne tako što ćeš smanjiti zvuk alarma skroz, već samo izabereš da nema nikakav zvuk. Screenshot_2020-02-29-09-43-29-057_com.android.thememanager.jpgScreenshot_2020-02-29-09-43-26-800_com.android.deskclock.jpg
 
Jel ti nije tesko da napises gde si uzeo? Ne ceka mi se iz kine.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

U nekim lokalnim radnjam u TC Plaza u Kragujevcu.

Već sam promenio tri (poslednje dve uzimam one sa crnim ivicama) i mogu da kažem da su vrlo lošeg kvaliteta. Osetljivije su od mehura sapunice. Nije da moj sin nešto mazi telefon, naprotiv, ali mislim da ova stakla što koštaju 990 din u navedenim prodavnicama ne vrede ni 200 din.

S druge strane, služe svrsi, ekran je bukvalno kao nov. Moraću uskoro opet da mu zamenim zaštitno staklo, tako da će taj trošak već da me iznese 4000 dinara, a telefon je kupljen u avgustu 2019. Kako je krenulo ispašće da ću za 2-3 godine koliko bi mogao da služi ovakav telefon dati pola njegove vrednosti na zaštitna stakla. :D

Ono što je razbio zadnje staklo nisam ni hteo da mu menjam jer se ništa ne vidi ispod maske.
 
@old_bookmaker
Hvala. Ta stakla po TC su loseg kvaliteta, a visestruko skuplja od kvalitetnih sa alija.
Na kraju sam odlilucio da ga koristim bez stakla pa sta mu bude.
 
uzmi hidrogel,ako ne zadovoji očepi se za H+ pro ili C+ max,zavisno od afiniteta.
 
Jel moze neki link za hydrogel? Hvala

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
U nekim lokalnim radnjam u TC Plaza u Kragujevcu.

Već sam promenio tri (poslednje dve uzimam one sa crnim ivicama) i mogu da kažem da su vrlo lošeg kvaliteta. Osetljivije su od mehura sapunice. Nije da moj sin nešto mazi telefon, naprotiv, ali mislim da ova stakla što koštaju 990 din u navedenim prodavnicama ne vrede ni 200 din.

S druge strane, služe svrsi, ekran je bukvalno kao nov. Moraću uskoro opet da mu zamenim zaštitno staklo, tako da će taj trošak već da me iznese 4000 dinara, a telefon je kupljen u avgustu 2019. Kako je krenulo ispašće da ću za 2-3 godine koliko bi mogao da služi ovakav telefon dati pola njegove vrednosti na zaštitna stakla. :D

Ono što je razbio zadnje staklo nisam ni hteo da mu menjam jer se ništa ne vidi ispod maske.
#Aliexpress RSD 116.57 30%OFF | Full Cover Protective Glass For Xiaomi Mi A3 9 Lite cc9 cc9e Mi 9t Pro 9 SE Mi9 T Mi9T 9 Pro 5G Screen Protector Tempered Glass
https://a.aliexpress.com/_dYcnYGv

Ја сам одавде наручио пар комада за резерву. Скоро ми је пукло стакло које сам ставио у радњи када сам куповао телефон, сам заменио, легло профи, без мехурића. Наручи оваквих пар комада, коштаће те као једно у тржним центрима и миран си.

Mi 9T Tapatalk
 
Bilo bi dobro kad bi se napravila neka anketa ko sta koristi od ROMova. Pa da bude zakaceno u prvi post ili vec kako to ide

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Mnogo mi se trosi bateriju u zadnjih nedelju dana,jedva da izguram 6h sot-a.Da li da ga vratim na fabricko?Uvek Android sistem bude prvi po potrosnji.
 
I meni baš curi, vrlo često okom ulovim kako procenat po procenat pada na svakih par minuta... Ne pomaže hard reset. Jedino da probamo neki custom rom. Po aplikaciji AccuBattery health je 91% 3643mAh...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Mnogo mi se trosi bateriju u zadnjih nedelju dana,jedva da izguram 6h sot-a.Da li da ga vratim na fabricko?Uvek Android sistem bude prvi po potrosnji.
6H sot-a ti je malo i kazes curi :) vrh. Na drugo punjenje sam uspeo 7h, od tada oko 5h.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Gledam da se ponovim sad, da zamenim a2 lite koji mi je februarski apdejtom unisten.

Za oko mi je zapao 9T pro 6/128gb, cena na kp 355 evra, doduse sad je problematicna isporuka zbog citave korona virus situacije. Ali ce ga biti


Da li je ovo best buy u sustini i solidan skok u odnosu na a2 lite?
 
Patience young one, ko zna zasto je to dobro
 
Izvuče se oko 7h Sot...
eef318820b8f35366aaf4f6fb3ced6b0.jpg
bdc9eec346c4403c752316f1e98804a9.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
6H sot-a ti je malo i kazes curi :) vrh. Na drugo punjenje sam uspeo 7h, od tada oko 5h.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk

Pre sam izvlacio po 8h SOT-a i nikada mi android sistem nije bila prva stavka po potrosnji baterije,uvek bude ekran.
 
Vredi li preći na poslednji xeu beta? Drug baš i nije zadovoljan sa poslednjim global stable pa da znam ima li smisla otključavanje. Ili da ga vraćam na android 9 a možda čak i u miui 10 izvedbi, taj mu je najbolje radio i najmanje problema imao.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I za global 11.0.3

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Probaj ovu. Vidim uz pomoc search opcije da je dosta puta predlagana.

Kv1.1.9_6.2.030.apk (san1ty, 2019-08-03, mi 9t, mi 9t pro, k20, k20 pro, changelog)
Instalirao sam ovu gCam i kad slikam NightSight u mrklom mraku dobijem ovo:
aeb6a4385cc0d90990babee7b9c7d0cc.jpg

Jel tako treba ili nesto radim pogresno? Samo sam instalirao apk i resetovao telefon.
 
Nazad
Vrh Dno