Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

po meni najbolji Gcam je Parrot 7.2.014_Parrot043-v3 . ova dva posle njega za sada nista specijalno i dalje sam ostao na ovome.Kod urnyxa mi se ne svidja sto recimo kad slikam na zelenoj podlozi za secenje (a cesto slikam) cela slika bude plava nekako.Bez obzira da li se slika na suncevoj svetlosti ili pod led svetlom.Testirao sam i urnyx i parrot i sanity napolju i najbolje slike daje parrot. Night mode na parrot je mnogo bolji po meni nego na ove dve
Može dl link za parrot?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mislim da bi bilo zgodno zapamtiti ime sajta, pa kad treba neka GCam lepo odete i pronadjete. Ovako nema stranice da se ne trazi GCam bar 5 puta na svakoj stranici.
 
Mislim da bi bilo zgodno zapamtiti ime sajta, pa kad treba neka GCam lepo odete i pronadjete. Ovako nema stranice da se ne trazi GCam bar 5 puta na svakoj stranici.
Ma pamtim ja dobro, nego nisam mogao naći konkretnu ver...A ako tema ima sticky, ne bi bilo loše okačiti tamo.
Poz.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nije to samo tebi upuceno.
Ko da je bitno koja verzija, odes na sajt biras parrot kao developera i probas. tako isto za urnyx,...
 
To ne radi ni na jednom GCam koliko ja znam.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
E nisam imao pojma, skinuo sam da je testiram i krenuo redom, kada mi se kamera ubagovala kao i aplikacija i nije mogla selfi da se vrati dole jednostavno ostala zakocena pa sam morao ponovo da udjem u stock kameru ne bih li probudio kameru da se vrati.. Inace mene jako nervira kod ovih gcam sto okrecu orijentaciju slike ili kako se to vec naziva..
 
E nisam imao pojma, skinuo sam da je testiram i krenuo redom, kada mi se kamera ubagovala kao i aplikacija i nije mogla selfi da se vrati dole jednostavno ostala zakocena pa sam morao ponovo da udjem u stock kameru ne bih li probudio kameru da se vrati.. Inace mene jako nervira kod ovih gcam sto okrecu orijentaciju slike ili kako se to vec naziva..

To mozes da iskljucis da ti bude pogresna orijentacija.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
Ovde
e8b9914cb6110ccf3132631c609ecb84.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Je l' neko od vas primetio da mu popup kamera blago stoji nakrivo kada je izvučena mehanizmom, tj ima blagi luft ( neki deo mm)?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedva primetno, mozda pola milimetra je nagnuta na desno, mozda i manje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni odavno ali imam osecaj da sam je pokrivio nekim padom [emoji23]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jedva primetno, mozda pola milimetra je nagnuta na desno, mozda i manje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Pa da, isto i kod mene na desno malo, jedva primetno.
Znači ne tripujem samo ja. :)
Mislim da je do načina na koji su izveli mehanizam, feder sa polugom je sa leve strane kamere uz ivicu tel.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na gsmareni stoji da Mi 9T ima amoled ekran, a da Mi 9T Pro ima super amoled. Da li je to tačan podatak i ima li razlike ako jeste?
 
Trebalo bi da su isti displeji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Stigao još jedan update AOD-a, nisam primetio neke značajne izmene.
 
Trebalo bi da su isti displeji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

I ja mislim da bi trebalo, u stvari se nadam da jesu. Ne bih voleo da se pokajem što nisam dodao još para za "super amoled" jer sam kasno saznao. :d
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio razliku izmedju ekrana. Koristio sam oba telefona.
 
Bas sam se razočarau u miui, posle ažuriranja na 10 znatno je lošije radio telefon(9t), otkljucam bootloader, ubacim xeu betu, isto, ubacim stable isto, animacije koce, skrolovanje takodje, znatno sporije radi.. Šta preduzeti? Probao sam factory nekoliko puta, isto.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Da li si radio clean install? znaci uradis format data pre instaliranja, znacu u twrp uradis format data, pa onda ides nazad dok ne dobijes opciju za reboot pa onda kliknes na reboot to recovery, onda ubacis xeu rom na internu i install kroz twrp

edit: Da li si probao neki aosp rom? Pixel experience mislim da je najbolji za mi9t, kao i syberia
 
Poslednja izmena:
Da li si radio clean install? znaci uradis format data pre instaliranja, znacu u twrp uradis format data, pa onda ides nazad dok ne dobijes opciju za reboot pa onda kliknes na reboot to recovery, onda ubacis xeu rom na internu i install kroz twrp

edit: Da li si probao neki aosp rom? Pixel experience mislim da je najbolji za mi9t, kao i syberia
Odradio format data, ne pomaže, a što se tiče AOSP romova, probao sam pixel, jako je fluidan, ali sam navikao na miui..., Izgleda da pixel ne gine [emoji2]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ne znam zasto ti je tako los miui, tj na tvom telefonu, kod mene nikad nisam imao ni jedan problem koji se navodi na ovim stranicama.
 
nešto radi pogrešno,ako xeu štuca posle čistog instaliranja jasno kao dan da je negde greška u koracima.jedino što mi pada na pamet je da je prešao na f2fs pa mu to pravi problem.
 
Nazad
Vrh Dno