Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

^ “I personally think that the Redmi K20 series best choices for the price will be between 2000 yuan ($289) – 4000 yuan ($578), I like it very much.” Link
 
https://www.91mobiles.com/hub/redmi-k20-official-images-revealed/

Biće lep i napred. Sa verovatno malo većim donjim bezelom od OnePlus 7pro i od ostalih full flegsihip-a.

Ako sam dobro izračunao očekivana cena za ovu 64/6 verziju PRO modela bi trebalo da bude ~350€
Verovatno za Kinesko i Indijsko tržište ali svakako za ove specifikacije nije loše. Informacije o ceni treba uzeti sa rezervom svakako, ali specifikacije mislim da su tačne.
314fb9c39eff3b747b4a3c66d61fa4cd.jpg
783c1e909f6f98bfc23c68dff72efdc2.jpg


Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Svaki sledeći post koji ne bude u vezi K20 dobije nagradne poene.
 
Sudeci po tom sajtu 360e cena...
Ako se dobro secam cena F1 u Indiji je na pocetku bila 270e (ispravite me ako gresim), a kod nas 340 na KP. Po tome bi ovaj K20 kod nas u pocetku bio max 450e na KP.
 
Kinezi pišu da će početna cena u Kini biti 2600yuana.
Nadam se da će ovaj telefon imati neku ozbiljnu manu , jer ako ne bude imao moraću uskoro da pređem na njega :/

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
D7UYXyjV4AAXr8n.jpg

Lepe cene ako nije fake ;)

390e za najskuplju varijantu ... ako sve bude kako treba, apsolutni pobednik 2019e :)
 
Poslednja izmena:
Ubiše prodaju mi9 :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ili oko 335e za 6/64 varijantu.


Ja samo ne znam gde ce onda obican k20 da stave :d
 
Imace i neki Hi-Res surround sound sta god to bilo :p

D7TY5qNU8AAeMCR.jpg
D7ToNApUcAAp0Xs_large.jpg
 
Verovatno nesto kao i sedma generacija inscreen FP-a :d

Sta god vise, samo da docekam to predstavljanje 28-g :) Daj boze da ne bude samo lokalizovan kao RN 7 Pro za Indiju i Kinu, nego da stvarno bude naslednik Pocophone-a, pa da ga i mi vidimo.
 
Uh ne toliko dobra vest , jer će biti nešto skuplji u startu zbog samog mi brenda :)

Ali i da posle par meseci košta 450e biće odlična priča :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Samo da ima OIS na sve što ima Mi9, ništa više ne treba. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
OIS najverovatnije nema, ali zato ima druge stvari, nekome i vaznije.
Cena verovatno 450e 6/64, dok dodje u Poljsku, taman ce Mi9 biti 400e max.
 
Slažem se da su različitim ljudima važne različite stvari.
Ja volim da je telefon meni lep i iz tog razloga sam preskočio čitavu notch/punch hole plejadu (a ako bih i kupio tel sa tim, gledao bih kakve su softverske opcije da se sakrije notch/hole). Neko s ovim nema nikakav problem. I zato se meni, npr., sviđa trend sa popup kamerama.
Važna mi je kamera, pošto volim da fotkam i volim da imam koliko je moguće realistične foto uspomene.
Čipset može da bude i jak/jači midrange, flegšip nivo nije nužan.
Softver ili stock Android ili neka slična varijanta stock-u sa dosta podešavanja (kao npr. OxygenOS). Mogao bi da prođe i MIUI, ali samo ako ima sve ostalo što mi je važno (koristio bih launcher, a sam MIUI ima dosta opcija za podešavanje).
Ostale stvari mogu da budu predmet manjih kompromisa.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
^I ja imam slicne preferencije, zato pre svega razmisljam o Pixelu, mada su i ostali u igri, ne zurim sa kupovinom. Nedostatak OIS ne mora da bude velika mana, za LL fotografisanje moze da bude problem, ali EIS moze da radi odlican posao kad je u pitanju video.
 
Pa ako ovo bude u Evropi Mi9t ili mi9 pro. Imat će OIS

Sent from my ASUS_X00QD using Tapatalk
 
Kako ti sad odgovara telefon koji nema OIS i ima citac na ekranu??Pri tom mozda ima ocajnu vibraciju,kao sto si rekao za mi9??[emoji6]
Zar nije bilo reči da ima OIS???
Može čitač ispod ekrana ako radi približno kao klasičan senzor. A uz to bih voleo da se rešim notch-a pa eto ovaj mi deluje super. Razmišljao sam o Mix 3 ali ima sličnu autonomiju kao Mi8/Mi9, pa mi se ta opcija ne sviđa. Ovih 4000mAh i Amoled uz SD855 mi deluju jako obećavajuće.
 
izgleda da ce zadrzati 3.5mm jack. To ima veze sa onim Hi-Res audi-om :)
 
U tom slucaju tesko da ce se za Evropu zvati 9 Pro/9T. U potpunosti bi obesmislili obicnu devetku. [emoji4]
 
Ako bude ovako, onda ce ovi mi9t i mi9t pro, zamenuti mi9 i mi9se. Imali su oni vec takvih zamena ( mi2/mi2s) dobro imaju ih u mix seriji i sada. Samo sto su napravili gresku sa mi9/9se jer nisu stavili OIS u kameru , pa mozda i idu na zrtvovanje mi9/se. Mislim ne ono klasicno zrtvovanje, bit ce oni u prodaji, pa ko se upeca. Jedino je pitanje cene koliko ce ovi novi kostati, mozda obore cenu mi9/se znacajno.
 
https://m.gsmarena.com/redmi_k20_no...n_730_headphone_jack_confirmed-news-37220.php

Ne samo da će zadržati 3.5mm, nego će K20 (non Pro) doći sa SD730.

Ako taj model u Evropi rebrendiraju na Mi A3 sa Android One...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

E onda je k20 moj novi fon, vrh stonce biti sa cipom srednje klase, cekao sam Huawei P Smatt Z, ali ovo je bolji dil. I da nadam se da nece biti Mi A3 sa android one :d Mislim i da nije realno da rebrand odrade sa redmi fonom.
 
Redmi 6 Pro, A2 Lite? [emoji14]
 
Pa možda i neće tako uraditi, ali opet, izvesno je da će u Evropi Redmi K20 Pro biti Xiaomi Mi 9T/Pro.

Svejedno, mislim da je više moja želja da K20 bude A3, jer u ovoj priči o K20 nema uređaja koji bi trebalo da bude A3 Lite (a bilo je leak-ova da se taj sprema...osim ako nisu odustali...).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno